Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "tafi02"
3. 12. 2007 13:16
CR-V
vidim, ze toto je jedno z mala vlakien o CR-V (Honda nema podkalpitolu v diskusii vobec). Zaujimali by ma nazory majitelov starsich kuskov (98-00, podobne ako je ten moj). Ja mam svoju pol roka a odvadza super pracu, hoci cesty byvaleho ZSSR jej davaju zabrat (menene zatial predne pruziny a nejake hovadiny v prednych poloosiach - nazvy viem len po rusky:-)) - saldatiky, nakonechniky, podshipniky - pre zaujemcov :-)). Inak je ale nadmieru priestorna, motor je aj napriek takmer 200t km velmi zivy a tichy. V porovnani s nasimi sluzobnymi novymi (!) Freelandermi, je to auto neporovnatelne lepsie to auto fakt stoji za tie peniaze, co som do neho investoval. Ako mierny nedostatok vidim len troska fadny exterer a interier.
neregistrovaný "Jirka M."
22. 4. 2007 21:36
Re: ? Cr-V
smutnej seš spíš ty, protože CR-V je čtyřkolka a prodleva neni 1sec ale něco pod 0,5sec. Mám to vyzkoušený. takžeklídek
neregistrovaný "SwedenRules"
28. 3. 2001 17:41
? Cr-V
Žádná Honda není off-road, žádná honda není čtyřkolka (zadek připojovanej se se***vým zpožděním) NENÍ ani v tom nejlepším snu čtyřkolka. To, že Vám to prodejci nabulíkují, to je smutný.... :)