Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "Tatchwud"
5. 10. 2008 21:24
Re: airbag
Přesně tak.Ještě mě při tom při zvýšení otáček zhaslo rádio a při zastavení na křižovatce zase zaplo.
neregistrovaný "mkovalcik"
30. 9. 2006 19:45
airbag
mal som podobny problem s mojou Feliciou Combi. U mna sa to vysvetlilo na testeri v servise. Bol to regulator alternatora (vraj to prebijalo baterku ci co). Suciastka stala 362 Sk a za robotu 300.
neregistrovaný "TomKQT"
1. 9. 2006 13:55
Bez nadpisu
Proboha jirko jn zaspamováním celého fóra odpověď neurychlíš, spíš se na tebe všichni naopak vykašlou. Co mají tvé svíčky společného s airbagem to teda opravdu netuším. :roll: :roll:
neregistrovaný "jirka jn"
1. 9. 2006 13:20
Bez nadpisu
Mam feldu 1,3mpi a jede jen na 2 valce pomuze nekdo
Avatar - JOB
24. 8. 2006 22:51
Bez nadpisu
Příčin může být víc.Špatnej kontakt někde na kabelech a je to.Každopádně to dokážou vymazat poze tam kde se uměj spojit s řídící jednotkou. ( Nemusí to být autorizák ale pokud si u nich auto koupil tak by to měli udělat zdarma) Žádné odpojování baterie nepomůže.
neregistrovaný "IT"
24. 8. 2006 19:39
Re: Re:
Máš tři možnosti:odpojit příslušnou pojistku,což bych nikdy neudělal,pokud si trošku vážíš svého života

Druhá var. je navštívit servis a musí se nalézt příčina.Ona se najde

Třetí varianta:ignorovat a jezdit s tím není rozumná.

Víc se nedá,bohužel.
neregistrovaný "jvees69"
24. 8. 2006 18:52
Bez nadpisu
v servisu mi říkal, že prej se s tim už setkal, že měl feldu ataky mu to svítilo, tak mě jen napadlo, jestli někdo nevíte čim to může být nejčastěji bo tak... felicia 1,3MPi
neregistrovaný "TomKQT"
24. 8. 2006 15:25
Bez nadpisu
Klidně může být problém jen v té kontrolce (zkrat v přístrojové desce).

S tím ti asi těžko poradíme my (obzvlášť když ani netušíme o jaké jde auto), to si zajdi spíš do servisu ;-)
neregistrovaný "jvees69"
24. 8. 2006 13:54
svítí kontrolka airbagu
zdravim, z ničeho nic mi začala svítit kontrolka airbagu, nevim co s tim, zkoušel sem odpojit baterku a zase ji připojit, jetsli se to restartuje a nic, svítí pořád.... budu to muset nechat zkontroloval přes počítač asi.. nesetkali ste ses tímhleprblémem? nevíte čím by to mohlo být?? jo a taky mi malinko prosvítá kontrolka oleje, prej by to mohl být jen senzor, nevíte??? děkuji za případné rady a odpovědi...