Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
2. 8. 2005 00:17
Re: Octavia II. - recenze
Teda Miloshi, ten článek je napsanej vopravdu pěkně! I když je to spíš ze života, než o autě. Čiší z něj člověčina a dá se z něho vytušit žes citlivý a upřimný člověk. A to je mi sympatické, v té dnešní hnusné době. Já se ale účastním sousední diskuze "Hlasování..", sem jsem zabrousil jen skrze to slibné téma. A vono je to takové auto-téma. Tak zase odbrušuju zpátky. Na mé OII jinak nemám v úmyslu přeložit jediné stéblo, které by bylo vidět. Jen ne nic, co by zvyšovalo a přitahovalo pozornost kohokoliv. Zdravím Tě, spisovateli!
neregistrovaný "rade622"
25. 7. 2005 16:42
recenze
Tak teď nevím, mělo to být zhodnocení kladů a záporů vozu OII nebo článek jak milosh k autíčku přišel? Krteček byl lepší.
neregistrovaný "tomaschko"
20. 7. 2005 19:35
Co to ma bejt?
Ja to prelouskal v rychlosti a nechapu proc je to jako o tuningu a o tom, ze sis koupil jednu z nejlevnejsich OII ? Chapu je to pekny auto, ale koupit si levny elektrony a cepicky na ventilky a psat o tom sloh na 15 normostran je mimo misu ne? :o
neregistrovaný "milosh1"
20. 7. 2005 10:32
Re: Re:
reklama musi byt >:D
neregistrovaný "Fojťan"
19. 7. 2005 23:19
Bez nadpisu
hele miloshi, moc to hrotis, na autorevue to stacilo ne? stejne to nikdo cist nebude viz muj nazor na autorevue. je to brak.
neregistrovaný "milosh1"
19. 7. 2005 22:28
Octavia II. - recenze
Pokud vas zajima opravdu pekne napsany clanek o octavii 2, mrknete sem

:arrow: www.tuning-forum.org/portal.php

je to hned prvni clanek