Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2019: Fiat Centoventi. Elektrický předobraz příští Pandy

Fiat Centoventi připomíná jubileum automobilky, je jakýmsi retrem nejstarší Pandy, ale podobně bude nejspíš vypadat ta následující. A motor s vnitřním spalováním uvnitř nehledejte.
Zpět na článek
6. 3. 2019 17:00
použitelné překvapení
Za mě zatím asi největší překvapení ze Ženevy. Vlastně mě tahle městská hračka zaujala více, než jakýkoli jiný koncept, nebo reálná novinka. Jen aby vizi dotáhli do série a neudělali z toho cenou "stylovku" a jako auto na kodrcání se městem bych to klidně bral. :-)
Avatar - Ja Prvni 123
6. 3. 2019 20:26
A už jste viděli Lancii Shelyak?
Že by končila doba temna?

Silniční SUV od Alfy mi trochu dře, ale od Lancie proč ne?

;-)
6. 3. 2019 18:33
Že by?
Že by sa Fiat prebral z letargie a opäť sa pustil do toho, čo vie najlepšie? Jasne, malé autíčka, to je parketa Fiatu. Fiat malé autá proste vie. :-)
6. 3. 2019 18:25
Milé překvapení
Milé překvapení od Fiatu. Zase hezké městské autíčko s neotřelým designem. Hlavně, ať je seriová verze co nejdříve a co nejvíce podobná. Fiat opět po delší době nezklamal. BRAVO !!!
Avatar - 3_diamanty
6. 3. 2019 14:44
slo by to
spravit z toho klasicku seriovku cim skor :yes:

:-) [odkaz] :yes:
6. 3. 2019 21:24
Re: Pěkné
Přesně tak, je to s prehledem nejsympatičtější koncept celého autosalonu. Na mrňousy byl Fiat vždy největší borec! :-) :yes: :yes: :yes: Jen doufejme, že bude i normální verze se spalovacím motorem!!! :-O