Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: České zastoupení Hyundai má nového šéfa. Vedl i BMW

Novým generálním ředitelem zastoupení korejské značky Hyundai na českém trhu bude bývalý ředitel Hyundai Motor Slovakia nebo BMW ČR Martin Saitz. Nahradí Vladimíra Vošického, který u importéra skončil na začátku března.
Zpět na článek
Avatar - vosicky.senior
23. 3. 2019 10:18
Re: ja bych tam nechtel
Židle už je připravená. Tolik nalepených holubů pod opěrkami svět neviděl >:-[] Kostra zborcená, čalounění potrhané s bílými zaschlými fleky :-O Vnitřní výplň zapocená a zavlhlá 8-s Ale už je to charašo, překryli jsme ji plátnem a nový vedoucí může usednout :yes:
22. 3. 2019 16:44
Re: ja bych tam nechtel
Jde tam j
ako krizový manažer (stabilizace prodejů a urovnání vztahů s prodejci) a s cílem vyhledat nástupce. Nemá co ztratit.
23. 3. 2019 18:52
Ten bude mít hodně práce
Bude muset změnit vnímání značky na trhu, její pověst a narovnat pošramocené vztahy s dealery. Vošický zvoral co mohl, Hyundai bodovala hlavně cenou. Jak šli s cenou nahoru, prodeje dolu. Přitom design nových modelů je celkem povedený, kvalita šla nahoru a mají co nabídnout...

Cokoliv teď udělá, bude jen pozitivní krok, protože nejhůř už bylo ;-)
Avatar - JirkaV8
22. 3. 2019 16:07
ja bych tam nechtel
Zrovna do Hnujdaju bych teda opravdu nechtel :'-( A kdyz zidle po Vladimirovi, tak to plati dvojnasob >:-[]
23. 3. 2019 11:34
Re: Vošický
Hmm, Vošický nastoupil k Hundům v době, kdy prodávali model Pony? Máš ty letopočty nějak pomíchané! >:-[]
Avatar - pradeda777
22. 3. 2019 18:23
Re: ja bych tam nechtel
Je to jen další vlastizrádce.......u Němců bych to opravdu nečekal.... :-!
23. 3. 2019 12:56
Re: ja bych tam nechtel
Podle toho jak se říká - "Podle sebe soudím tebe" ?😉
22. 3. 2019 20:14
Vošický
Kdo si vidí dál, než na špičku nosu ví, že Vošický udělal kus práce, ale pro další rozvoj Hyundai se už . pár let nehodí. Pokud se snažil překročit svůj stín, pak sem u to nepodařilo. Ale on dostal Ponny k i30 jeho vlastním způsobem. Nyný je třeba nekonfliktního manažera, který sice nezvedne prodeje, ale přestane sr......t lidi. U mě je Vošický borec.
27. 3. 2019 11:13
na šéfika to nejezdí, ale
tak ten se zda bejt v pohode, no konecne
26. 3. 2019 15:03
Re: Ten bude mít hodně práce
Sonata sice nevypadá špatně, ale osobně bych volil toho připravovaného N-line Tucsona. Ten vypadá teprvě dobře! Jinak s těmi cenami máte celkem recht, také mi nepřijdou nijak přehnané.
25. 3. 2019 14:07
Re: Ten bude mít hodně práce
Mě tedy nepřišlo, že by Hyundai měl nějak závratně vysoké ceny, vám ano? Když se podívám na jejich nabídku, tak mi naopak ceny přijdou více než v pořádku ne? Jinak co se týče designu, tak to máte pravdu, kdo by nechtěl takovou Sonatu?