Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

České zastoupení Hyundai má nového šéfa. Vedl i BMW

ČTK ČTK 22. 3. 2019
96
12
Zobrazit náhledy (96)
Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích Továrna Hyundai v Nošovicích

Novým generálním ředitelem zastoupení korejské značky Hyundai na českém trhu bude bývalý ředitel Hyundai Motor Slovakia nebo BMW ČR Martin Saitz. Nahradí Vladimíra Vošického, který u importéra skončil na začátku března.

Datum nástupu automobilka ještě upřesní. Ve společnosti Hyundai Motor Czech bude Saitz zodpovědný za obchodní aktivity značky na českém trhu.

Saitz má více než dvacetileté zkušenosti v automobilovém odvětví. Vedle slovenské pobočky Hyundai a českého zastoupení BMW v poslední době vedl obchodníka s auty Autobinck v ČR a na Slovensku nebo byl zodpovědný za obchodní aktivity importéra Mitsubishi M Motors CZ a M Motors SK.

Hyundai loni zaznamenala v tuzemsku pokles prodeje o čtyři procenta na 20.476 nových osobních aut. Letos jí z třetí příčky mezi nejprodávanějšími značkami sesadila rumunská Dacia. Automobilka část své evropské produkce vyrábí v Nošovicích.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

na šéfika to nejezdí, ale
PavlosSup
| 27. 3. 2019
tak ten se zda bejt v pohode, no konecne
Re: Re: Ten bude mít hodně práce
StrejdaRomik
| 26. 3. 2019
Sonata sice nevypadá špatně, ale osobně bych volil toho připravovaného N-line Tucsona. Ten vypadá teprvě dobře! Jinak s těmi cenami máte celkem recht, také mi nepřijdou nijak přehnané.
Re: Re: Ten bude mít hodně práce
Arese
| 25. 3. 2019
Já! :-)
Re: Ten bude mít hodně práce
GeorgeCD
| 25. 3. 2019
Mě tedy nepřišlo, že by Hyundai měl nějak závratně vysoké ceny, vám ano? Když se podívám na jejich nabídku, tak mi naopak ceny přijdou více než v pořádku ne? Jinak co se týče designu, tak to máte pravdu, kdo by nechtěl takovou Sonatu?
Ten bude mít hodně práce
ericn
| 23. 3. 2019
Bude muset změnit vnímání značky na trhu, její pověst a narovnat pošramocené vztahy s dealery. Vošický zvoral co mohl, Hyundai bodovala hlavně cenou. Jak šli s cenou nahoru, prodeje dolu. Přitom design nových modelů je celkem povedený, kvalita šla nahoru a mají co nabídnout... Cokoliv teď udělá, bude jen pozitivní krok, protože nejhůř už bylo ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku