Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Analytici: Firma AAA Auto loni skončila ve ztrátě asi 30 mil. Kč

Největší tuzemská skupina autobazarů AAA Auto loni podle odhadů analytiků skončila ve ztrátě kolem 1,2 milionu eur, tedy asi 30 milionů korun.
Zpět na článek
27. 2. 2008 18:21
27. 2. 2008 18:42
27. 2. 2008 18:56
neregistrovaný "MKTG"
27. 2. 2008 21:23
neregistrovaný "ABCBA"
27. 2. 2008 23:55
neregistrovaný "zyxe"
27. 2. 2008 18:46
27. 2. 2008 21:26
neregistrovaný "SMRT"
27. 2. 2008 21:46
anonym
27. 2. 2008 21:14
neregistrovaný "lendo"
27. 2. 2008 21:53
anonym
28. 2. 2008 08:56
neregistrovaný "__Teddy__"
27. 2. 2008 22:06
27. 2. 2008 22:12
anonym
27. 2. 2008 23:05
anonym
27. 2. 2008 23:03
neregistrovaný "petrva"
28. 2. 2008 21:56
neregistrovaný "Vatanen"
3. 3. 2008 23:31
Avatar - Sprint
27. 2. 2008 18:21
BBB
Já jen nechápu, kdo si tam to auto může koupit.
Byl jsem se tam loni jen tak pro zajímavost kouknout a děs.
Všechno předražený a co se zdálo jako solidní nabídka bylo v hrozným stavu. Navíc jestli má auto servisní knížku, se tam u žádnýho auta nedozvíte. Celý slavný AAA mi přijde jen jako jedna velká blamáž na oškubání zákazníka...... :-!
Rozbalit vlákno
4
27. 2. 2008 18:42
Re: BBB
... což taky beze zbytku je.
neregistrovaný "MKTG"
27. 2. 2008 18:56
Re: BBB
Recept je jednoduchy: dobry marketing.
At chceme, nebo ne, ukazuje se, ze nikdo v byznysu ojetin neumi se zakaznikem pracovat lepe. Ano, je tu rada nespokojenych lidi, ale to snad plati o vsech bazarech a koneckoncu o kazdem odvetvi. AAA ale ma urcitou marketingovou silu, ktera tyto hlasy dokaze prehlusit. Kdyby to bylo s kvalitou aut/sluzeb/vztahu k zakaznikum vyrazne horsi nez jinde, nemohlo by to fungovat tak dlouhou dobu...
neregistrovaný "ABCBA"
27. 2. 2008 21:23
Re: BBB
Souhlasím zcela. Nechápu to také! Fakt mazec!
neregistrovaný "zyxe"
27. 2. 2008 23:55
Re: BBB
Ségra si tam koupila už dvě auta nechápu proč rozmlouval sem jí to ale nepomohlo to!!!Před 4mi lety si tam koupila favorita rv. 1994 za 60000kč!Podle toho roku už by to mělo mít monostřik ale mělo to jen karburátor s aut. sitičem!!Pak si tam koupila před půl rokem Renault Scenic 2.0 s automatickou převodovkou jenže baba,vživotě nejela v automatu!Když sem do toho sedl tak to od 0km/h až do 110km/h zařadilo jen jednou a to už motor řval jak kráva!!!Říkal sem jí že to asi neřadí jak by mělo,tak zavolala do AAA a oni jí řekli že to tak má být!Poptal jsem se kamaráda který dělá aut. převodovky a málem se mě vysmál!V renaultu to napojili na kompl a řekli že neví co s tím je!Tak sem to dal kamarádovi a on za 2 minuty věděl co s tím je!!K převodovce vedou dráty a 6 z 12 bylo rostržených!Koupil novej kabel a najednou to má 5 rychlostí!!Huráá!AAA to vůbec neřeší žádná záruka co tam píšou!Je smůla že většinu aut který tam prodají tak jedině lajkům,protože normální člověk by si tam auto nekoupil!!Jedno auto ze sta je tam v pořádku jinak sou to naleštěný plečky!Nedoporučuji tam něco kupovat!!Doufám že sem vám nepokazil náladu jen mluvím za své teda ségřiné zkušenosti!!
Avatar - Hory
27. 2. 2008 18:46
KRACH
Já přeju, aby celý ty slavný Áčka už zkrachovaly na dobro a nevoj.bávaly lidi. Taky nechápu, jak si tam někdo může koupit auto, ale českej člověk je bohužel nepoučitelnej a platí na něj jen nejnižší cena. Co tam se děje za čachry, to bych blil!!!

A akcie, který se prodávali bratru za 50 mají cenu 25 a ještě jdou dolu? Kterej blbec si je koupil? Jen zírám a nerozumím... :no:
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "SMRT"
27. 2. 2008 21:26
Re: KRACH
Kdyz jsi udelal chybu tak jsi se taky mlatil do hlavy co jsem to ja udelal, neboj ze sve vlastni zkusenosti vim, ze i lide kteri maji miliardy delaji takove veci jako dolarovy ucty apod.
Ja loni nabizel ackam MB Ecko a rekli mi(po telefonu), ze mi daji minimalne 510tis na pobocce rekli 460tis. auto nemelo zadny sram v plne vybave a to jsem opomenul navigaci.
A pak volaji jak jsem byl spokojen tak jsem jim rekl at si delaji srandu ze sve vlastni matky !
anonym
27. 2. 2008 21:46
Re: KRACH
Taky jsi jim ho tam nechávat nemusel..mohl jsi ho dát někam do pokoutnýho bazárku do komise, nechat chlapíkovi desítku a dostal by jsi i půl mega..Já áčka beru jako poslední možnost kam dát svoji ojetinu, protože je každýmu jasný, že dají o těch dvacet až třicet míň (když to berou na dřevo) než když to prodáš sám nebo v komisi... :-!
28. 2. 2008 09:48
Re: KRACH
krach? silne slovo. mozno ze su v strate zamerne. podla mojho nazoru je to sposobene fakto, ze nakupili vela aut, aby nemuseli platit dane. ;-\
neregistrovaný "lendo"
27. 2. 2008 21:14
podvodníci
sám môžem povedať , že sú to podvodníci a z vlastnej skúsenosti - pracoval som tam. tak ako natiahnu ludí do kúpy auta so 100 % navýšením leasingu , by ste kukali!!!, a že garancie, záruka?? žiadna, na reklamáciách sme museli každého posielať do r..., a modliť sa aby neprišiel s vyholenými hlavami alebo s právnikom.samozrejme že ak prišiel na radu právnik, všetko sa musela rýchlo opraviť a to nehovorím o televízii. to by ste pozerali ako sa rýchlo kupujú nové! náhradné diely a nech stoja čo stoja , len aby náhodou neklesali akcie na burze!!
Rozbalit vlákno
0
anonym
27. 2. 2008 21:53
ergsdh
nechcem byt skodoradostny. ja som tam bol ako zakaznik, ale ked som videl, kao ma chcu o*** na na znluve, ktoru nemoze podpisat clovek so siestou ludovou - tak som ich poslal do minusu a isiel som prec...

nechcem byt skodoradostna, ale kto mecom bojuje - mecom zahynie - a AAAAuto si krach zasluzi. Bohuzial na skodu tisicok klientov, ktori si tam auto v dobrej viere kupili
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "__Teddy__"
28. 2. 2008 08:56
Re: ergsdh
Hah, tak zmluva, to je dobry for! Kamoska tam chcela kupit 3-rocnu fabku, tak ma zavolala. Coz o to, auto bolo celkom v poriadku, ale ked som si pozrel zmluvu a prilohu s popisom technickeho stavu, skoro som odpadol! Oni maju *jednen* rovnaky flajster s popisom stavu pre vsetky auta! A podla toho na aute je vsetko totalne kaput: brzdy nefunkcne - treba opravit, riadenie poskodene, treba opravit, karoseria prehrdzavena, elektroinstalacia poskodena, bateria vadna - vymenit, motor netesni, prevodovka opotrebovana a poskodena, loziska opotrebovane a vadne, atd, atd. Podla toho flajstra totalny vrak, ktory ani nesmie na cestu, len rovno do srotu!

Sa na toho chlapika divam, ze to co ma znamenat? Pred chvilou ste mi vraveli v akom perfektnom stave to auto je, a teraz mi davate do ruky takyto flajster? A on ze to mame rovnake pre vsetky auta, koli reklamacii. Ze cokolvek by sa na tom aute pokazilo, vsetko je uz dopredu uvedene v popise stavu, takze nic by nemuseli v ramci zaruky opravovat! Som skoro siel do kolien ked som to pocul...
anonym
27. 2. 2008 22:12
Mám plán .o)
Počkám, až klesnou akcie pod 20 Kč a za pár tisíc koupím....Jestiže mají v plánu prodat 100.000 auťáků, do roka jsou zas na min. 40,- Kč...což je pánové 100% zisk :yes:
Rozbalit vlákno
1
anonym
27. 2. 2008 23:05
Re: Mám plán .o)
Pán je chytrý.. ;-) :yes:
neregistrovaný "petrva"
27. 2. 2008 23:03
Ztrata
Ztrata se da oduvodnit mnoha zpusoby- v tomto clanku je dost nespecifikovana- kdyz zridim mnoho novych pobocek, tak to stoji mnoho jednorazovych investic- takze jsem v minusu tento rok ale dlouhodobe rostu.. -jedna z variant..
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Vatanen"
28. 2. 2008 21:56
:)))))
To je zajímavý, tolik příspěvků a ani jeden pozitivní. Já jen čekám kdy to ty podvodníci budou muset zabalit. Vypadá to, že už je spousta lidí prokouklo. Na druhou stranu. Stačí přejmenovat firmu AAA s velkou pompou nechat umřít a podvádí se dál.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hory
3. 3. 2008 23:31
Re: :)))))
To je pravda, když je někdo šmejd, tak šmejdem zůstane! Ale, jak jsem už psal: Áčka budou fungovat, dokud si tam budou lidi kupovat auta... A když skoro každej ví, že jsou to podvodníci, tak jakto že jim dělaj kšefty? :no: