Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Po 17 letech se vrací Ford Puma: Tentokrát jako crossover!

Ford dnes oficiálně zveřejnil první snímek nové Pumy. Pokud očekáváte pokračování známého malého kupé s technikou Fiesty, jste na omylu. Bude to SUV, navíc hybridní.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
3. 4. 2019 11:24
Re: ked
Nedávno sem jednu Pumu viděl = a zaujme i když je to starý auto

Verze ze všeho dělat SUV (prostě zvýšený auto ať tomu kterýmu řikáme jakkoli) je = naprostá blbost. Navíc v době kdy pomocí hybridu šetřim palivo = tak asi ne tak moc = pomocí zvýšený karoserie = tu spotřebu zase trochu zvýšim? Debilita :no:
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2019 11:44
Re: fujjj
asi je dnes uz zbytocne cakat ze stara dobra pumicka dostane nastupcu v podobe kupatka... lebo tie dnes uz vobec nehraju do karat autobiznisu ... a aj taky gigant ako toyoyta dnes uz kupatka vyvija len spolu so subaru ci bmw ( supry, GT86 ) inak by sa jej to samotnej uz vobec nevyplatilo... asi si musime zacat zvykat ze auta su dnes uz v prvom rade tvrdy biznis nic ine len bniznis a cisla ....lebo casy ked auta sa tak nejak vyrabali okrem ineho aj pre potesenie pripadne sa pozeralo aj na tradicie a historiu a slo v podstate aj a akesi technicke umenie ci krasu su uz fuc....
Avatar - lamal
3. 4. 2019 11:35
fujjj
Dalsia obluda s tou prisernou bottox papuľou... ako dokaz zufalosti to nesie meno uplne ineho popularneho auta, ktore s touto obludou nema nic spolocne. (zlatá oldschool pumička 1.7 zetec...)

Idioti !
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2019 11:30
Re: ked
aj u nas jednu pumu vidim.... pekne auto... nieco ako niekdajsi opl tigra.. male dostupne kupatko pre dvoch....aspon prave taketo male kupatka by mohli prezit ale zda sa ze nejde to... proste co ma dnes 3 dvere nema uz sancu a je jedno ci ide o kupe alebo len 3 dverovy hatch .....

crossy maju iste aj svoje vyhody voci povedzme hatchom.... a meno puma by ma vobec neurazalo ani na crosse ... toto mi nevadi.... zakatznik meno neriesi... chce auto... a ked chce cross od fordu tak si ho kupi aj keby sa volal model T alebo taurus... alebo cortina.. to je uplne jedno
Avatar - lamal
3. 4. 2019 11:49
Re: fujjj
nijak ma to neprekvapuje, iba dookola pohorsuje... a tiez nie su jediny, kto oprasil meno uplne ineho modelu v dnesnej dobe, no nevis ked tam vidim tu aston martin bottoxku tak sa mi robi spatne... mohli tomu zajebac ´´puma ecosport´´ nech je to komplet... vydarene auto jak puma, sportove, ecologicke a aj poriadne obludne ako ecosport
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2019 11:10
ked
z eclipsu spravili crososver to tu bolo narekov ohladom mena a historie ... takze som zvedavy ked aj puma sa teraz stane uz crossoverom ci tu bude kazdy opat nariekat alebo naopak kazdy to bude zrazu chvalit ... pritom je jasne ze sportove auta dnes uz stejne nefrcia a takisto ani dnesneho zakaznika uz vobec netankuje ze rapid je uz lift a nie 3 dverak s motorom vzadu ... takze ja sa na pumu tesim a snad bude podstatne viac kukatelna ako povedzme ecosport ci uplne nova kuga.... :yes: