Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ministr dopravy Ťok končí! Se svou prací je však spokojen

Ministr řekl, že se necítí unaven prací, ale útoky, které na něho byly vedeny.
Zpět na článek
9. 4. 2019 10:07
Re: Jo,
Plně s Tebou souhlasím.
Ač ne úplně insider (aneb ani MD, ani ŘSD, ani žádná firma okolo liniových staveb se motající mě neplatí), do tohohle díky své profesi vidím.
Nejsem volič Bureše a nikdy jím nebudu, protože on a jeho fanklub ANO porušují dle mého základní demokratické principy.
Ale - pan Ťok, ač pro veřejnost opravdu otloukánek, byl v reálu prvním schopným ministrem dopravy po mnoha, mnoha letech.
Většina lidí si neumí představit, v jakém stavu bylo personální obsazení MD, po roky a roky trvajícím odlivu zhnusených odborníků nebo třeba ŘSD, s desítkami externích poradců, za něž jejich práci dělali řadoví zaměstnanci se zlomkem příjmu těchto poradců...
A kdo asi tyhle schopné lidi, když odejdou, zaměstnal?
Stejně tak si opravdu nikdo kdo se v tom nepohybuje, neumí ani ve snu představit, jak nesmírně těžké, zdlouhavé a frustrující jsou přípravné práce, než začnete stavět. A tento zhůvěřilý systém jeden ministr dopravy za čtyři roky nezlomí - to chce opravdu vůli celé vládní kliky po cca dvě volební období. Bez pomoci borců typu Faltýnek.
A to kolik teď otvírá dálnic? Sorry jako, ale kdo nechápe že jde o dědictví minulých ministrů, že jde o to, že v době krize se veškeré přípravné práce daly k ledu, zatímco Němci v té době toto úsilí navýšili, aby srovnali výpadek soukromého sektoru ve stavebnictví... Kdo tohle nechápe je podle mě hloupej, indicií na tohle přijít je dle mého víc než dost. ;-)
K Ťokovi mám své výhrady - např. to že na dopravu kouká pouze z pohledu stavaře, ne z pohledu dopravního inženýra, což občas vede k pitomým excesům.
Ale je to po 15-20ti letech první schopný ministr dopravy, z jehož práce bude těžit jeho nástupce - a začne to naplno za +/-3 roky. A hlupáci tomu nástupci budou tleskat, neb bude střihat pásky...
Ps.: A taky byl jeden z mála, kdo měl odvahu ozvat se proti paktování své strany s komouši a nácky. Klobouček.
8. 4. 2019 20:19
Re: Jo,
Řekněme si asi tak - za Babišovo vládnutí:

- minimum, tedy v podstatě žádné, nové dálnice
- zbytečně odložený nový mýtný systém a s tím spojené zbytečně drahé platby (lobbying Faltýnka)
- výběr daní neodpovídá růstu ekonomiky
- impotence v digitalizace státu
Avatar - Hammunasakra
8. 4. 2019 16:48
Re: Věřim že on je spokojen
Já vim = loni myslim čtyři kilometry >:D

Ale je fikanej = odchází ve správnej čas ;-)
Avatar - Ozzman
8. 4. 2019 15:04
Re: Věřim že on je spokojen
A taky bojují za to, aby se dotace do zemědělství spravedlivě neomezovaly jen na ty malé a střední , kteří je potřebují, ale aby se pořádně mohl nažrat Agrofert a další..i proti vůli EU. A toho je.... :D
Avatar - Blue Sun
8. 4. 2019 17:25
Jo,
hloupí se teď budou radovat. A pak zapláčou, protože přijít může už jen horší člověk. Tak nám všem přeju na dálnicích hodně štěstí a trpělivosti.
Avatar - WinDiesel
8. 4. 2019 16:14
Když někdo připusí aby jeho šéf označoval ...
Opravenou D1 za NOVOU DÁLNICI, je to wůl a pitoma na n-tou.
Nedělám si ale iluze, přijde tam ještě větší wůl.
MD je začarované, ČR je začarovaná, ABSURD-I-stan.
ANO, už bylo líp. Těrazky je dobre iba penzistom, ako dlho Andrej?
Ale mohl bys tam nasadit Maláčovou, ta umí utrácet peníze, Venezuela jedna. Za dálnice bychom ale klidně nějaké love utratit mohli, ne?
Avatar - Hammunasakra
10. 4. 2019 08:14
Re: Věřim že on je spokojen
Ty si fakt splachovací hajzlík = o to z čeho se trochu trapně snažíš vykroutit nejde žejo?

No snad ti udělalo dobře cos napsal = a vidíš se jako.. VELKEJ a NEOMEZENEJ

Že to tak je vypovídá = počet použitejch smajlíků ;-)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 23:31
Re: Věřim že on je spokojen
A to tě jako urazilo, že jsi neteta je urážka tvého příbuzenstva... ? :D :D :D ? :D :D :D Jezisi ty si fakt ale přehnanej, teď se chováš fakt jako ženská co má krámy :D :D :D

Jako chápu, kdybych napsal, že neteta je kráva, ale tohle? :D No nic, jdu se stydět :D Ale nevím, jestli se udržím nesmát tvé malosti a omezenosti :D :D
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 23:14
Re: Věřim že on je spokojen
Oceň úroveň kam spadlo AZC a klikni si na komerční článek ČESKÉ PANIČKY SI MLSNĚ POCHUTNÁVAJÍ NA CIZÍCH MUŽÍCH = odkazy se neotvírají v novém okně a odkazy stále nefungují

Aneb = od 1. dne na NIC ani nesáhli

Prostě nasadili nesrovnatelně horší verzi a ani ji nevyzkoušeli = ani s ni od nasazení nic neudělali

Co to machi(avelli) hraje nevím = že měl už v první chvíli asi pravdu Karel = vím

Co proč převádíš ty = netuším
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 23:04
Re: Věřim že on je spokojen
Proč lžeš? Debilní urážky že já sem neteta a pohoršil (a) sem si s autem a další cinty = sou Made in OZZMAN

Nestyď se za svý žvásty = sou tvoje

Za svý otočení potom co ses potkal s machi(avelli)m v týhle diskuzi = tam se STYĎ
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 22:41
Re: Věřim že on je spokojen
Ano...ale je to oboustranné.. na to nesmíš zapomínat ;) A do tetičky se ti naváželi jiní.. to si trochu popletl, jako obvykle . A po smíru jsi to obnovil ty, v sobotu a v pondělí...;)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 22:36
Re: Věřim že on je spokojen
Ale kdepak = já přece nemyslim ani zdaleka = jen tuhle drobnost = mluvim o VŠECH těch sračkách urážkách vymejšleních ;-)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 22:20
Re: Věřim že on je spokojen
Ano, na tvé urážky jsem ti řekl, že si tak máš oslovovat tetičku a ptal jsem se tě , jestli si tak doma říkáte , protože já na to zvyklý nejsem ;) Vím, že si to nepochopil a nepoznáš rozdíl mezi kritikou tebe a kritikou tvé tetičky ;)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 22:08
Re: Věřim že on je spokojen
Přečet sem si = co seš o mě schopnej napsat. A nejen v tý diskuzi

Nikdo to neví! Maximálně ti něco moh nakukat machi(avelli) = to podstatný je že je to změna ze super nadstandardu do nepřehledný amatérštiny bez všech vymožeností

Prostě místo plně vybavený Alpiny B7 nějaký holátko o třídy níž = a ty si zkus vzpomenout jaký krávoviny si zvlád o mě a mejch příbuznejch napsat
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 21:49
Re: Věřim že on je spokojen
Precti si tu diskuzi kdo si koho prvního bral do úst ;) Pak ti řeknu, jak to vím.
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 21:31
Re: Věřim že on je spokojen
Ale ty ses navážel = furt a pořád = poté co si otočil = a zatimco machi(avelli) slibuje a odkládá a slibuje a odkládá = ty po úvodní kritice.. no to víš sám ;-)

Já ale vím, že to teorie není? No tak to vysvětli = jak to VÍŠ? :-)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 21:12
Re: Věřim že on je spokojen
Proč se navážím do tebe ti řeknu přesne. Protože si si mne začal i po domluveném smíru brát do huby. Akce vyvolá reakci, zvykej si.

Já ale vím, že to teorie není.
Avatar - CHerokee
9. 4. 2019 20:43
ťokino
Fakt ho nebude škoda. Za tak dlouhý čas toho moc neudělal. Posiloval represi, zpomalil stavbu dálnic, stav silnic se nezhoršil, korupce bují, nehod přibývá, furt lepíme známky na okno atd. Snad jen motorky už nemusí co 2 roky na STK.
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 20:04
Re: Věřim že on je spokojen
Nemohl by sis KONEČNĚ sundat ty růžový brejle?

Mikesus nebo Emel to tam nenapsali! To je jen tip = teorie!

Proč se ty navážíš = do mě?

Je tohle zásadně horší = no je
Je to pomalejší = přes tvý kecy o našich počítačích a připojení = viz i dnes Mikesus a před nim i další = no je
Machi(avelli) týdny jen slibuje a nesplnil doslova NIC = no jo je neuvěřitelný ale je to tak
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 18:15
Re: Věřim že on je spokojen
PROČ - najdeš v diskuzi vedle, třeba Emel to tam popsal společně s Mikesusem několikrát. Ale myslim, že tebe to stejně nezajímá, jinak by si se pořád neptal dokola :D


A i když víš, že s minimem ajťáků to jde, tak to, co nevíš je, jak funguje korporát a korporátní politika, kdy Machi není v pozici paní Šmuclerové... už nevím, jak ti to vysvětlit, psali ti to jiní... ty chceš stejně jen prudit, nic jiného ani neumíš ;)

Pokud tě opravdu vše zajímá, nebudu to řešit tady přes diskuzi, tak mi na sebe nech kontakt a rád ti řeknu víc.
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 18:10
Re: Věřim že on je spokojen
Tak PROČ ta změna = ze skvěle fungujícího do ve všem horší, co nic neumí a přitom je pomalejší a jako bonus s výrazně horší přehledností? PROČ výměna lepšího za horší?

Vim že to s minimem ajťáků minimem peněz = de rychlejš a líp = dokonce z horšího na lepší ;-)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 18:05
Re: Věřim že on je spokojen
Co by musel napsat? Něco = ne jen zítra zítra zítra a teď = už ne zítra, ale někdy nevim kdy :-)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 17:35
Re: Věřim že on je spokojen
Začni číst diskuze a taky co tam diskutéři opravdu píšou, třeba začni s tou, kterou si zadělal a ve které je to vyjádření... odpověď je tam mockrát.

ŘÍkám, že je to blbé... a co na to říkáš ty a co by musel Machi napsat, aby si byl spokojeny ?
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 17:24
Re: Věřim že on je spokojen
Tak PROČ?

A co řikáš na dnešní vyřešení nekonečnýho zítra zítra zítra zítra na dnešní = nevim kdy = někdy v budoucnu?
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 17:11
Re: Jo,
Nejdéle působící ministr dopravy https://www.novinky.cz/…bezpecnejsi.html

Spojenost se sebou = ta je bez ironie na místě https://trizuljak.blog.idnes.cz/blog.aspx?…

Žebříček kvality vozovek podle WEF kde Česko skončilo 74. na světě = to je zase naše NE-spokojenost
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 17:07
Re: Věřim že on je spokojen
Ja vím, PROČ... takže stejně jako ostatním mi nezbývá než čekat. Co na to mam jiného říct? :D
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 17:07
Re: Jo,
Slušnej odklaněč peněz = jak je prokázáno? :-)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 17:05
Re: Věřim že on je spokojen
Co je machi zač? To je subjektivní = já se klonim k většinovýmu pohledu

Co řikáš změně po zítra, zítra, zítra, zítra na někdy nevim kdy
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 17:04
Re: Věřim že on je spokojen
Na machiho fakt nemám mozek = jak víš dnes zase napsal = nevím a tentokrát ani nevím jestli to bude zítra ;-)
Avatar - Righ
9. 4. 2019 14:55
Re: Jo,
Perfektní postřehy, ač ani já nejsem insider v tom smyslu, že bych byl zaměstnancem MD či ŘSD, znám situaci na MD velmi dobře a slušně znám i Ťoka a jeho lidi. Ťok byl skutečně velmi dobrý ministr a odvedl neskutečný díl práce, ze kterého bude silniční i železniční stavitelství žít ještě roky - akorát už u toho bude někdo jiný. A způsob, jakým si proti mocným vlastní partaje prosadil odstřelení Kapsche, byl spojen i se značnou mírou osobní statečnosti. Nehledě na to, že to je slušný a nenamyšlený chlap. Snad se stane jeho nástupcem Čoček, jeden z mála, kteří na tenhle job mají (snad až na charisma).
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 14:28
Re: Věřim že on je spokojen
Tak jdi studovat sociologii, ale obecně s tímto problém nemám, jen výklad je značně subjektivní.
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 13:58
Re: Věřim že on je spokojen
Ty to nikdy nepochopíš, na to prostě nemáš mozek, nezlob se....


a to není omluva pochybení Machiho zanedbaného dozoru ...
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 13:39
Re: Věřim že on je spokojen
Tvoje = to zrušení všeho včetně editací = je fakt hrůůůza co? ;-)

Tak TVOJE chování mě trochu sere = ale zajímá :-)

Zásadní otázka je PROČ = machi PROČ? Proč tahle nevyzkoušená VE VŠEM HORŠÍ hrůza? Proč?
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 13:20
Re: Věřim že on je spokojen
Bla bla bla bla.... Tvůj názor nikoho nezajímá a je irelevantní ;)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 12:54
Re: Jo,
https://trizuljak.blog.idnes.cz/blog.aspx?… jestli je schopnost v jeho vystupování a sebeprezentaci = souhlas

Jestli v odklánění milionů před rozvodem = souhlas. Jestli myslíš vyvedení 100 000 000 když šéfoval Skansce = taky souhlas

Jestli myslíš že odchází v pravej čas = rozhodně souhlas
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 12:51
Re: Věřim že on je spokojen
Auuuuu = to (ne)bolelo :-)

To je smutná reakce od kolaboranta na kolaborantství

Kdybys tak vůči machimu a ACZ byl tak kritickej jako vůči.. ;-)

Ťok je šikula co mizí zřejmě v pravej čas https://trizuljak.blog.idnes.cz/blog.aspx?… sem k němu stejně kritickej = jako k machimu
Narozdíl od tebe :-)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 09:57
Re: Věřim že on je spokojen
Ba ne, proimiň, beru zpět... na to by si neměl, ty by si jen brečel a nadával v diskuzích, na víc totiž nemáš v reálném životě ;)
Avatar - Ozzman
9. 4. 2019 09:56
Re: Věřim že on je spokojen
To jo, protože ty bys byl první zelená guma, která by se jim připoutala ke kombajnu :D
Avatar - Hammunasakra
8. 4. 2019 18:04
Re: Věřim že on je spokojen
Asi klika = že majitel Agrofertu neni Machi :-! >:-[]
Avatar - Hammunasakra
8. 4. 2019 18:00
Re: Jo,
Už jen horší? Jako jinej zástupce dálniční mafie? :-)

Jako že se bude stavět pomalejš? Stavba s nejvyší prioritou nejpřipravovanější co tu kdy bylo = bude mít tak 3? roky zpoždění. Od tý doby co Šimonovský se Špidlou zrušili PPP a předali kompletní výcuc peněz státu určenej na stavby mafii = se výstavba zpomalila a jede víceméně stejnou rychlostí a bohužel i kvalitou. Proč myslíš = že se to najednou dál zhorší?
A nemám na mysli loňský 4 km = nebo si fakt věřil jeho bajkám https://www.byznysnoviny.cz/…ribyly-jen-4-km/
Avatar - Stejsn
8. 4. 2019 14:51
Re: Věřim že on je spokojen
No, navíc se babišova vláda (pochopitelně) chystá zarazit navrhované zrušení přidávání agrofertu do paliv.
Avatar - Ozzman
8. 4. 2019 14:14
Re: Věřim že on je spokojen
Postavil přeci desítky kilometrů dálnice !!!!


Obávám se, že do konce Babišovi vlády se tam schopný člověk stejně neobjeví, ale je jiste, že Andy teď bude nejchytřejší zachránce a osvodobi zemi od neschopného Ťoka a dosadí tam zničeho "spasitele" takže buďte vděční ANO, protože to pokazili ti před námi ! :D
Avatar - Hammunasakra
8. 4. 2019 16:49
Re: Když někdo připusí aby jeho šéf označoval ...
Jj Venezuela Maláčová se povedla :yes: :*)

https://kostalroman.blog.idnes.cz/blog.aspx?…