Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jeep Wrangler 2.2 CRD – Díky za tohle AUTO!

Láska je občas divná. Nikdy jsem neměl rád teréňáky, ale do nového Jeepu Wrangler jsem se zamiloval.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
17. 4. 2019 21:55
Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Je stylové, pěkné a na nic si nehraje. Jen mi do něj mnohem lépe pasuje benzínová motorizace, diesel je v tomto případě výmysl Evropy.
17. 4. 2019 19:37
Dneska to vykopnu já
Dobrý večer,
tak hlásím, že editace by už měla fungovat. A pokud všechno klapne, přidávání odkazů do příspěvku a soukromé zprávy by měly fungovat nejpozději v průběhu příštího týdne,
Machi
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 19:49
To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Jo, to je určitě on :D

Měl jsem tu "čest" si s tímto autem trochu zajezdit, moc offroadů jsem v životě neřídil a první, co bylo nezvyklé je nástup do auta, který vyžaduje trochu zručnosti přes nášlapy :D Druhá věc byla rozvržení ovládacích prvků, chvíli mi trvalo, než jsem našel i stahováni oken. Vzpomínám na zdejšího redaktora pana Vavreku, který měl problém se vším, co bylo jen trochu jiné, než VW group, tady by se zbláznil ! Znám docela dobře starý Cherokee a i ten byl po první jízdě intuitivnější, ale Wrangleru se to nedá vytknout, protože ty dveře, kde hledáte třeba stahování oken a zrcátka, jdou přeci vyndat !

Když jsme vyřešili problém se start/stop systémem (už se ví, proč se to stalo? :D Já fakt nic neudělal), tak mne jízda po chvíli také dostala. Auto je z místa možná trochu línější, ale dynamické měření ukázalo, že to není žádné ořezávátko a dvěstěkoňový diesel je na auto velmi solidní motorizace !

Je to přesně ten typ auta, s kterým musí být super projíždět všude, vlastním tempem, okreska, přímořské letovisko, horské středisko a myslím, že se neztratí ani ve změni SUV v Praze a i tak bude budit respekt a úsměvné pohledy kolemjdoucích.

Woody to vystihl přesně ! Je to auto, které bych taky chtěl, ale nevím k čemu :D
Avatar - Barrichello
18. 4. 2019 10:16
Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
všechno jde, když se chce :-) Znáš to....
Avatar - CICERO
18. 4. 2019 09:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
18. 4. 2019 09:19
Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
V6 benzín tu ofiko koupit šel, dokud to s tímhle faceliftem nezařízli. Nu co, šedej dovoz si vydělá. Simix, Auto Outlet, Impexta atd už ho nabízí sem koukal :-)
Avatar - Ada je zase tady
18. 4. 2019 00:59
Re: je pěkný proto, že má diesel
a nemá vpředu hmyzí ksicht jako Kokodák
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 22:54
Re: je len par aut
Range je úplně jiné pojetí , ten umí zapadnout do nejedné bohatší rodiny, Gecko je už dnes také spíš symbolem luxusu, tohle je prostě zábavné auto , které mimo jiné umí i terén, ale frajer budeš i někde v centru města , je to stylovka, která něco umí.
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2019 22:38
je len par aut
ktore proste clovek chce a musi mat aj ked ich povedzme absolutne nepotrebuje.... a medzi ne rozhodne radim aj wrangler :yes: sam dokonca neviem ci skor wrangler alebo nejaky range ci Gecko... tato trojica je u mna dokonala....
Avatar - CICERO
17. 4. 2019 21:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
17. 4. 2019 21:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Beefcake
18. 4. 2019 19:15
Vyborne
Vyborne napisane. Presne takto by som to opisal a presne pre to by som to auto bral.
A ked da to tak vezme, je za ferovu cenu "od".
Avatar - Barrichello
18. 4. 2019 09:21
Díky za Pentastar
ne za 2,2 chrochták :-) I ten objem zmenšili z původního 2,8 CRD. Už neví coby :-)

Takže Wrangler jedině s Pentastrem 3,6 a srdečné gratulce můžete poslat do Mercedesu a Cerberusu, kteří tento motor vyvinuli resp. dotáhli do sériové podoby :-) Fiat jen přeprodává to co vyvinul někdo jinej :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2019 20:12
Re: Dneska to vykopnu já
Fajn tak machi(avelli) nebo white = byli přihlášený 4 lidi = i když to taky moc nefunguje = fakt takovouhle platformu doslova odhánějící lidi = hned tak nevidíš = fakt by mě zajímalo jestli je to ta a) neuvěřitelná amatérština nebo b) úmysl omezit trochu diskuze Sme o level před ACZ = palce sme vyzkoušeli a zrušili = a to už před lety!Ale ACZ chce bejt bulvár = tak ať je.
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2019 20:10
Re: Dneska to vykopnu já
Je to jedno = stránky prostě stojej za prd

A nekvalitně dodělaná editace = na tom nic nemění. Škoda bejvalo to tu fajn
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2019 20:09
Re: Dneska to vykopnu já
Včetně těch :no: který si mě a :yes: který sobě a machi(avelli)mu právě dal
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 22:56
Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Vzhledem k tomu, že V6 tu ofiko nekoupíš mi ten diesel k tomu autu tak nevadil :) Síly měl dost.
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 20:10
Re: Dneska to vykopnu já
Já ti žádné palce nedávám, nikdy ;) Proto jsem taky jediný, který tady křičí za to, aby bylo palcování odanonymizované ;) Povšimni si také, že já ty palce dolu mám stejně, jako ty ;) Když s tebou nesouhlasím, napíšu ti to....
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 20:10
Re: Dneska to vykopnu já
Já ti žádné palce nedávám, nikdy ;) Proto jsem taky jediný, který tady křičí za to, aby bylo palcování odanonymizované ;) Když s tebou nesouhlasím, napíšu ti to....Super, teď je to tu 2x a odeslal jsem to jednou :D
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 20:07
Re: Dneska to vykopnu já
Ještě, než si mi zkazil editaci jsem chtěl napsat, že někam zmizelo hodnocení Jeepu, ale tak to už je jedno...
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2019 20:03
Re: Dneska to vykopnu já
Fakt se za tebe stydim = bez urážení bez emocí = prostě stydim, když to neni stydno tobě ;-)

Víš jak se řiká že kdo je kdo se ukáže v krizovejch situacích = tak ty ses ukázal
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2019 20:02
Re: Dneska to vykopnu já
Špatný večer,
tak toho sme si všimli sami, ale OPĚT je to ŠPATNĚ udělaný = zmizí odstavce. Takže podezření co napsal Karel první den = že ste to dohodil nějakýmu amatérovi = se zase posílilo

Fakt neuvěřitelný = jak moc špatně to tu funguje. Já sem nikdy nic amatérštějšího na ŽÁDNYM většim webu neviděl. Vy jo? ;-)

Tak snad to další = nebude stejná amatérština jako = všechno od zrušení toho nejlepšího nahrazenim TOUHLE AMATÉRŠTINOU
Avatar - Ozzman
17. 4. 2019 19:49
Re: Dneska to vykopnu já
Tu větu vyřkl Woody ;)