Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dneska to vykopnu já
Martin Machala (Auto.cz)
| 17. 4. 2019 19:37
Dobrý večer,
tak hlásím, že editace by už měla fungovat. A pokud všechno klapne, přidávání odkazů do příspěvku a soukromé zprávy by měly fungovat nejpozději v průběhu příštího týdne,
Machi
Re: Dneska to vykopnu já
Ozzman
| 17. 4. 2019 19:49
Tu větu vyřkl Woody ;)
Re: Re: Dneska to vykopnu já
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 20:03
Fakt se za tebe stydim = bez urážení bez emocí = prostě stydim, když to neni stydno tobě ;-)

Víš jak se řiká že kdo je kdo se ukáže v krizovejch situacích = tak ty ses ukázal
Re: Re: Re: Dneska to vykopnu já
Ozzman
| 17. 4. 2019 20:07
Ještě, než si mi zkazil editaci jsem chtěl napsat, že někam zmizelo hodnocení Jeepu, ale tak to už je jedno...
Re: Re: Re: Re: Dneska to vykopnu já
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 20:10
Je to jedno = stránky prostě stojej za prd

A nekvalitně dodělaná editace = na tom nic nemění. Škoda bejvalo to tu fajn
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 20:09
Včetně těch :no: který si mě a :yes: který sobě a machi(avelli)mu právě dal
Ozzman
Já ti žádné palce nedávám, nikdy ;) Proto jsem taky jediný, který tady křičí za to, aby bylo palcování odanonymizované ;) Povšimni si také, že já ty palce dolu mám stejně, jako ty ;) Když s tebou nesouhlasím, napíšu ti to....
Ozzman
Já ti žádné palce nedávám, nikdy ;) Proto jsem taky jediný, který tady křičí za to, aby bylo palcování odanonymizované ;) Když s tebou nesouhlasím, napíšu ti to....Super, teď je to tu 2x a odeslal jsem to jednou :D
Re: Re: Re: Re: Re: Dneska to vykopnu já
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 20:12
Fajn tak machi(avelli) nebo white = byli přihlášený 4 lidi = i když to taky moc nefunguje = fakt takovouhle platformu doslova odhánějící lidi = hned tak nevidíš = fakt by mě zajímalo jestli je to ta a) neuvěřitelná amatérština nebo b) úmysl omezit trochu diskuze Sme o level před ACZ = palce sme vyzkoušeli a zrušili = a to už před lety!Ale ACZ chce bejt bulvár = tak ať je.
CICERO
| 17. 4. 2019 21:06
Hoši já se z Vás pos**u !!! Já tady byl, když všichni byli na diskuzi učlánku Jaguár a moje mystifikační pravdoláska… Pak sem si odskočil sem, tady ovšem vté diskuzi nebyla ani čárka, žádný příspěvek... :D Zkoukl jsem článek, poch*al se u videa s ´´ančou simčou´´ a jejím bojem s velociraptorkou mini ráčnou (jestli to byla pazoura mačkaly, tak jsem se poch*al smíchy dvakrát... rudej jak vládní leader, jsem přitom byl...) No... A jal jsem se uvažovat, co stím, že tu zatím není koho školit ve jménu pravdy a spásy ,neboť květen a eurovolby klepou !!!... ...Takže jsem pak přišel na to: Že to udělám takhle: nechám to vyhnít, jako ledasco ve svém životě, diskuze trochu naboptnala a já dal všem po jednom mínus palečku, není to hezké? :D :D :D :D :D :D :D :D Pak jsem se tak řezal smíchy, když si začal Ozzman s Hamuňákem nadávat: já Ti to nedal, tys mi dal dis... a bubububu :D :D :D :D To bylo panečku kluci lepší, než ten Daddy klan u jaguáru.... :yes: Ponaučení: Nikdy nevíte, kdo se baví na Váš účet... A proto buďte nad věcí a bavte se také tak ! Nepište = , buďte upřímní a duchem krásní lidé, nic jako karel47, iudex a zdejší zapšklí nejchytřejší lidé typu Mig_35 atd... Pak jste jen čím dál větším terčem pro báječnou vtipnou akci, všelijakých vtipálků z Moravy ahoj Tho Pragueýýý hýýýýý :D :D
Re: Dneska to vykopnu já
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 20:02
Špatný večer,
tak toho sme si všimli sami, ale OPĚT je to ŠPATNĚ udělaný = zmizí odstavce. Takže podezření co napsal Karel první den = že ste to dohodil nějakýmu amatérovi = se zase posílilo

Fakt neuvěřitelný = jak moc špatně to tu funguje. Já sem nikdy nic amatérštějšího na ŽÁDNYM většim webu neviděl. Vy jo? ;-)

Tak snad to další = nebude stejná amatérština jako = všechno od zrušení toho nejlepšího nahrazenim TOUHLE AMATÉRŠTINOU
To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Ozzman
| 17. 4. 2019 19:49
Jo, to je určitě on :D

Měl jsem tu "čest" si s tímto autem trochu zajezdit, moc offroadů jsem v životě neřídil a první, co bylo nezvyklé je nástup do auta, který vyžaduje trochu zručnosti přes nášlapy :D Druhá věc byla rozvržení ovládacích prvků, chvíli mi trvalo, než jsem našel i stahováni oken. Vzpomínám na zdejšího redaktora pana Vavreku, který měl problém se vším, co bylo jen trochu jiné, než VW group, tady by se zbláznil ! Znám docela dobře starý Cherokee a i ten byl po první jízdě intuitivnější, ale Wrangleru se to nedá vytknout, protože ty dveře, kde hledáte třeba stahování oken a zrcátka, jdou přeci vyndat !

Když jsme vyřešili problém se start/stop systémem (už se ví, proč se to stalo? :D Já fakt nic neudělal), tak mne jízda po chvíli také dostala. Auto je z místa možná trochu línější, ale dynamické měření ukázalo, že to není žádné ořezávátko a dvěstěkoňový diesel je na auto velmi solidní motorizace !

Je to přesně ten typ auta, s kterým musí být super projíždět všude, vlastním tempem, okreska, přímořské letovisko, horské středisko a myslím, že se neztratí ani ve změni SUV v Praze a i tak bude budit respekt a úsměvné pohledy kolemjdoucích.

Woody to vystihl přesně ! Je to auto, které bych taky chtěl, ale nevím k čemu :D
Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
CHerokee
| 17. 4. 2019 21:55
Je stylové, pěkné a na nic si nehraje. Jen mi do něj mnohem lépe pasuje benzínová motorizace, diesel je v tomto případě výmysl Evropy.
Re: Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Ozzman
| 17. 4. 2019 22:56
Vzhledem k tomu, že V6 tu ofiko nekoupíš mi ten diesel k tomu autu tak nevadil :) Síly měl dost.
Re: Re: Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Barrichello
| 18. 4. 2019 09:19
V6 benzín tu ofiko koupit šel, dokud to s tímhle faceliftem nezařízli. Nu co, šedej dovoz si vydělá. Simix, Auto Outlet, Impexta atd už ho nabízí sem koukal :-)
Re: Re: Re: Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
CICERO
| 18. 4. 2019 09:44
Asi tak, Barichello :yes: …oni to tak dělají schválně :D Nemužou to prostě prodávat napřímo, prostě to nejde... :D :D Lol stejna traparna tohleto, jak když jsem se dočetl na: AUTOREVUE.CZ !!! :D ,že ve wrangleru nemůže být hellcat protože tam být může, ale vlastně nikoliv, protože už není místo na deformační zony, sic na konci článku psali, že se toho ´´ne­řeši­telne­ho´´pr­oblé­mu pokusí snadno zhostit tuningove firmy... :D A pak to zkuste přihlásit u nás... (to by šlo... ) Zkusí to Alatojáh z Turecka od Kebabu vedle ve svazu Germánském a Arijec z Dekry mu nadá do Erdogana… >:-[] >:-[] :yes:
Re: Re: Re: Re: Re: To je ten Wrangler, co jsem zničil?
Barrichello
| 18. 4. 2019 10:16
všechno jde, když se chce :-) Znáš to....
je pěkný proto, že má diesel
Ada je zase tady
| 18. 4. 2019 00:59
a nemá vpředu hmyzí ksicht jako Kokodák
Milé AUTO.CZ
CICERO
| 17. 4. 2019 21:54
https://www.mercedes-fans.de/…er-den-suv.14497 Koukněte se na to! To je pořádné auto !!! Heheheheheee GLS X167 tak pozor pánové: 400d né 340 ale 330 vraníků... ´´Dva motory GLS s dieselovým motorem jsou poháněny motorem OM 656, který je rovný šesti motorům ze stávající řady motorů. 4MATIC s výkonem 210 kW (286 k) a 600 Nm a jako GLS 400 d 4MATIC s 243 kW (330 k) a točivý moment 700 Nm V obou verzích výkonný motor i v náročných jízdních situacích za podmínek RDE splňuje normu Euro 6d (RDE). / Real Driving Emissions Level 2), která je závazná pouze pro nové typy od 1. ledna 2020 a pro všechna vozidla o rok později.Novinka: funkce mytí autNová, standardní funkce je funkce mytí aut, která tuto funkci volí tak, aby se zavěšení do nejvyšší polohy, což snižuje rozchod kol díky geometrii nápravy, což usnadňuje vstup do myčky aut, Rovněž se lépe odstraní případné nečistoty v podbězích kol od posledního použití v terénu.´´Další funkce jsou:• Sklopená zrcátka. • Boční okna a střešní okno jsou zavřené. • Informace z dešťového senzoru jsou potlačeny tak, aby stěrače čelního skla zůstaly vypnuté• Klimatizační jednotka se přepne do recirkulačního režimu a po osmi sekundách se zobrazí čelní pohled na 360 ° kameru, která pomáhá vstoupit do myčky aut.• Při opuštění myčky aut se tato nastavení automaticky přepnou zpět, jakmile se zrychlí více než 20 km / hTo je kočár co ? Čumíš šimčko a machaliku ? Jsem Rychlejší? Sorry, nikdo mi neplatí, jsem fanatik... nejim, nespim, pracuju... :D :D :D
je len par aut
3_diamanty
| 17. 4. 2019 22:38
ktore proste clovek chce a musi mat aj ked ich povedzme absolutne nepotrebuje.... a medzi ne rozhodne radim aj wrangler :yes: sam dokonca neviem ci skor wrangler alebo nejaky range ci Gecko... tato trojica je u mna dokonala....
Re: je len par aut
Ozzman
| 17. 4. 2019 22:54
Range je úplně jiné pojetí , ten umí zapadnout do nejedné bohatší rodiny, Gecko je už dnes také spíš symbolem luxusu, tohle je prostě zábavné auto , které mimo jiné umí i terén, ale frajer budeš i někde v centru města , je to stylovka, která něco umí.
Díky za Pentastar
Barrichello
| 18. 4. 2019 09:21
ne za 2,2 chrochták :-) I ten objem zmenšili z původního 2,8 CRD. Už neví coby :-)

Takže Wrangler jedině s Pentastrem 3,6 a srdečné gratulce můžete poslat do Mercedesu a Cerberusu, kteří tento motor vyvinuli resp. dotáhli do sériové podoby :-) Fiat jen přeprodává to co vyvinul někdo jinej :-)
Vyborne
Beefcake
| 18. 4. 2019 19:15
Vyborne napisane. Presne takto by som to opisal a presne pre to by som to auto bral.
A ked da to tak vezme, je za ferovu cenu "od".

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku