Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Česku jsou na prodej tři unikátní prototypy zamýšlených škodovek

Jestli vás zajímá historie československého automobilového průmyslu, pak určitě znáte Bratislavské automobilové závody (BAZ). 
Zpět na článek
Avatar - rokyta.p
14. 5. 2019 01:30
zamyšlení nad unikátností Škodovek
Unikátní, no já vám nevím. Připadá mi to, jak by se doma opil nějaký karosář a tohle sousedi ráno na zahradě našli. Když už, tak pěkný byl tudor na bázi jedničkového Superbu.
Avatar - LEGOPARK
14. 5. 2019 00:49
Furgon
Ten Furgon je novostavba z Bratislavskej mestskej casti Podunajske Biskupice, cca 5-6 rokov stara.
15. 5. 2019 20:57
Prototyp
Pravděpodobně jsem v tom bílém seděl v létě 89 kdy jsem měl službu na bráně vojenského útvaru v Podbořanech. Tam se právě testoval nový Děvín který taky vznikl v Baz Bratislava a jejich technici jezdili na pravidelné kontroly s tímto vozem. Byl jsem tenkrát zvědavý co je to za auto tak jsem řekl že ho nesmím pustit do kasáren samotného a pár metrů do autoparku jsem se svezl.
15. 5. 2019 20:57
Prototyp
Pravděpodobně jsem v tom bílém seděl v létě 89 kdy jsem měl službu na bráně vojenského útvaru v Podbořanech. Tam se právě testoval nový Děvín který taky vznikl v Baz Bratislava a jejich technici jezdili na pravidelné kontroly s tímto vozem. Byl jsem tenkrát zvědavý co je to za auto tak jsem řekl že ho nesmím pustit do kasáren samotného a pár metrů do autoparku jsem se svezl.
15. 5. 2019 20:57
Prototyp
Pravděpodobně jsem v tom bílém seděl v létě 89 kdy jsem měl službu na bráně vojenského útvaru v Podbořanech. Tam se právě testoval nový Děvín který taky vznikl v Baz Bratislava a jejich technici jezdili na pravidelné kontroly s tímto vozem. Byl jsem tenkrát zvědavý co je to za auto tak jsem řekl že ho nesmím pustit do kasáren samotného a pár metrů do autoparku jsem se svezl.