Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
16. 6. 2019 16:45
21. 12. 2019 18:51
25. 10. 2019 20:49
22. 11. 2019 12:27
13. 12. 2019 20:48
17. 12. 2019 10:12
10. 12. 2019 08:59
16. 6. 2019 16:45
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
Re: Hey
jooo anna sweet a co třeba AnnaL SeeD ? :-!
25. 10. 2019 20:49
paradne SUV
jedno seriozne paradne SUV..... a aj nazivo velmi majestatne a dostojne... za mna lepsia volba dnes uz ako vymaknute sorento alebo santa fe... klobuk dole pre yongom aky pokrok spravil a pritom nadalej nevymakol :yes:
Rozbalit vlákno
5
17. 11. 2019 12:44
Re: paradne SUV
I já si do 5-ti let asi koupím ojeté auto - zatím jsem vždy kupoval auta nová. Jenže takové nové auto, které bych si chtěl koupit, na trhu není. Přitom nemám žádné přemrštěné požadavky - prostě bych chtěl koupit normální auto, které:
- má diesel (min.2l)
- má čtyřkolku
- má světlou výšku min 16cm
- má manuální převodovku
- má ruční brzdu
- má ručkové přístroje na palubní desce pod volantem
- má možnost poklopit zadní sedadla tak, aby vznikla zcela rovná ložná plocha
a zároveň
- nemá bonzovací krabičku tzv. "SOS tlačítka", která velkému bratru umožňuje sledovat kdykoli polohu vozidla.

Pokud byste takový vůz našli, doporučte prosím!
22. 11. 2019 12:27
V tom případě bych doporučil se pěkně starat o to stávající, nové auto, a udržovat jej po dalších 5-10 let. Odpadne problém se sháněním a ověřováním ojetiny, bude dokonale známa historie vozu i návyky předchozího majitele.
13. 12. 2019 20:48
Celkom Vás chápem...
Pred 2,5 rokmi som kupoval auto... Síce mám iné požiadavky ako vy, ale väčšinu z toho čo som:
- chcel to má (manuál, super jazdné vlastnosti, dizajn, atmosferický motor, klímu...)
- a nechcel = moje auto to nemá (kopec asistentov + zbytočnú výbavu...).
Mám síce elektronickú ručnú brzdu, ale na to som si zvykol a je to super pohodlné, dokonca sa s tým dajú na ľade spraviť za otravného pípania aj hodiny :). Nie je to klasická ručná, ale je to lepšie ako som čakal :). A start/ stop systém som sa naučil vypínať hneď po štarte.

Dnes už do áut pribúdajú povinné prvky výbavy, ktoré viacmenej nikto reálne nechce (práve to sledovanie, otravné line asistenty...). Ceny preto rastú a zákazník nemá na výber...
Budem dúfať, že súčasné auto vydrží dlhé roky (15+) a potom sa uvidí, možno sa už trh v tej dobe zorientuje na nejaký rozumný smer. A možno jeho prevádzku ukončí nejaká hlúpa smernica EU, alebo mi ho raz zošrotujú ekoaktivisti...
Bůh Snámi - Satan snimi… Greteny
17. 12. 2019 10:12
Myslím, že vás nikdo sledovat nebude, leda ironicky. Jinak se zkuste porozhlédnout po ruském trhu, mohlo by se tam něco najít.
10. 12. 2019 08:59
Stav km
Jo, vím, je to komerční článek, nicméně stav kilometrů lze ověřit například ze záznamů z STK podle VINka (kontrolatachometru), ale prý i s tím dokážou profi borci poměrně dokonale čachrovat (hlavně před prvním estékáčkem u zánových aut po 4 letech - běžně leasingovky). Pak už zbývají jen různé záznamy ze servisů, pokud jsou tedy dostupné, což u dovozů bývá problém.
Jinak v kupních smlouvách velkých a ověřených autoservisů zásadně naleznete kolonku "stav tachometru" ne "najeto", takže reklamovat sice můžete, ale raději jděte na tu pověstnou lampárnu.
No, a hlavně jako vždy - sám stav kilometrů neřekně vůbec nic. Když si sežene krásnou naftovou ojetinu s nějakými 100 tisícemi, která bohužel celý těžký život jen poskakovala po městě, bude motor na odpis (nebo minimálně DPF). Naopak auto s dvojnásobným nájezdem po dálnících může být zcela OK motoricky i intériérově.
Rozbalit vlákno
0
9. 1. 2020 09:34
Nejjednodušší způsob zjištění stočených kilometrů
Nejjednodušší způsob zjištění stočených kilometrů z vlastní zkušenosti je ten, porovnat údaj na počítadle s údajem na štítku z poslední výměny oleje v motorovém prostoru. :-)
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku