Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tohle je nové BMW X6. Sází na velké ledvinky a světla ve stylu 8-Series

Rok po představení aktuální generace BMW X5 se blíží představení odvozeného modelu X6. Už víme, jak bude vypadat!
Zpět na článek
Avatar - Zetti
2. 7. 2019 10:27
Re: BMW X6
Ja se taky divim, ze ty fabriky vyrabi to co lidi kupujou. Akorat kdyz se neco libi / nelibi jenom mne, zacinam spis pochybovat o svem vkusu nez o vkusu vetsiny.

Stejne jako kdyz nekdo zacne pochybovat o sve inteligenci nebo treba vkusu, ma realnou sanci ze neni uplny blbec.
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 11:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Allo
2. 7. 2019 11:03
Tyjo tolik motorů
Naftový
Benzínový
Zážehový
Dieselový
Turbodieselový
Plugin hybrid
Tady si vybere každý :D
:D :D
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 10:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CHerokee
2. 7. 2019 10:10
BMW X6
Ošklivé, nabubřelé, hloupé ... takže se to bude dobře prodávat, protože jak pravil klasik Hrabal v Obsluhoval jsme anglického krále "Lidstvo je potomstvo zlé, blbé, zločinné! "
Avatar - xxc
2. 7. 2019 21:27
Re: pamatuju si
Ved uz rolls roycy budu mat vlastnu platformu vraj. Aj tie mensie.
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 20:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 10:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - wakantanka
2. 7. 2019 10:15
Angel eyes
Naozaj nerozumiem tomu, prečo BMW nanovo vymýšľa "koleso". Už dávno mali ako obrysové svetlá vymyslené Angel eyes, ktoré krásne fungovali aj ako denné svietenie v LED prevedení. Namiesto toho aby si udržali tento jasný a originálny "svetelný podpis", vymýšľajú pomaly pri každom FL niečo nové. Takže ostali "ľadvinky", ktoré narástli priam do obludných rozmerov. Zatiaľ čo pri X modeloch je ich veľkosť ako tak akceptovateľná, u tradičných modelových zástupcov to už je proste cez čiaru.
QUO VADIS Bmw?
3. 7. 2019 04:48
Re: Hnus
Hloupé pláče jen ukazují na jejich původce. Nechápu zmínku o životním prostředí a už vůbec ne o psychopatických manažerech. Závist je strašná věc...
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 23:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 7. 2019 04:46
V álejích nablito...
...a X6 se bude i ve třetí generaci prodávat jako čerstvé housky na krámě. Lehce opticky zeštíhlela a má na míle lepší design než menší X4 nebo stávající hrbaté GLE coupé.
Jakoby se BMW s MB dohodlo, že MB bude dělat hezčí střední SUV a BMW ta o patro výš.

Technika z X5, tedy špička ve třídě, motory super...takže opět trefa.
2. 7. 2019 12:34
Hnus
který budou vyhledávat psychopatičtí manageři, takže se bude prodávat - ať žije životní prostředí.
3. 7. 2019 12:15
Re: pamatuju si
jaks došel na závist?
z toho, že se mi to auto nelíbí a nechápu jeho smysl natolik, že nechápu vlastne nikoho, kdo si ho koupí? Naopak, X5 se mi líbí nejvíc ze všech wehrmacht SUV a až budu menit auto, určite ho pujdu projet.
takže ne, závist ne, jen mám mozek mezi ušima ;-)
3. 7. 2019 08:10
Re: Hnus
Závist - nemám potřebu, mám nastavené jiné životní hodnoty než mít co největší a nejarogantnější auto, a navíc tenhle hnus by mne opravdu nenapadlo závidět. Životní prostředí - no samozřejmě že takovýhle mastodont jednak při výrobě a pak dále při provozu zatíží životní prostředí odhaduji jako 2 - 3 normální auta.
3. 7. 2019 07:51
Re: V álejích nablito...
Já nevím. Kdybych chtěl zpupné nabubřelé SUV od BMW tak to jistí X7. Kdybych chtěl svižné a příjemně jezdící, stačila by mi X3, která je velikostně už na úrovni X5. Kdybych chtěl něco mezi tak dám přednost X5. Tohle už je tak propálené... podle mě se toho muselo nejvíc prodat v první generaci, ve druhé už to takový kasaštyk nebyl a teď to půjde do ztracena...
2. 7. 2019 18:30
pamatuju si
reklamu na Opel Meriva - malý zvenku, velký uvnitř. a tahle ošklivá drahá obluda bude pravej opak. ideálka jako auto pro veledulezityho manazeris na cistení levýho pruhu dálnice s prumernou spotrebou 10.
Ne, ted vážne. Fakt nechápu, kdo si tohle koupí. tolik hezkých aut jezí po svete, ale na tomhle nevidím ani jedno pozitivum.