Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Harley-Davidson představil v Praze svůj první elektrický motocykl LiveWire

Harley-Davidson v první polovině letošního roku zveřejnil specifikace i cenu svého elektrického motocyklu LiveWire a nyní jen v rámci Prague Harley Days představuje i veřejnosti v Praze.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
6. 7. 2019 21:22
Re: Baterky
Nemá to s H-D nic společného. Stylově, historii, povahou... a ty baterky, to je hnus.
Avatar - _beta
6. 7. 2019 22:18
nová doba?
Takže nebude platiť, že len mŕtvy motorkár nerobí hluk?
Avatar - CHerokee
7. 7. 2019 10:39
Re: Baterky
Koukám. To můžou. Je vidět, že na H-D nikdy neseděli. Většina Harleyářů co znám to vidí podobně jako já. No uvidíme, kolik si to těch místních obdivovatelů té obludky koupí...možná kolik z nich má řidičák A.
7. 7. 2019 00:38
Re: Baterky
Jasně vocasi…
A vůbec to nedělají proto, aby se vešli do nesmyslných emisních norem viď...
Ty porche jedno bez S.
Odeber se prosím na nějaký web o něčem, čemu rozumíš, jestli něco takového je.
Tak že...
Avatar - pradeda777
6. 7. 2019 23:16
Re: Baterky
H-D na baterky je jako Ferrari na zkroucenou gumu......... :-(
6. 7. 2019 21:05
Nepáči
Tak ja proti elektropohonu ako takému nič nemám, ale toto nie je pekné ani trochu. Batoh bateriek medzi nohami, no ja neviem. Vyzerá to fakt nevábne...
6. 7. 2019 20:46
Re: Baterky
Že se ti tohle líbí? Se ani nedivím. Tvé příspěvky z poslední doby o tobě vypovídají, že nejsi úplně v kondici. Čím větší šajz tím ho víc oslavuješ.
Avatar - CHerokee
6. 7. 2019 20:08
Baterky
Jsem velký fanda H-D, jezdím na nich už nějaký pátek, ale s tímhle až jdou raději do p*dele. Nedaří se jim, ubývá zákazníků a místo aby se vrátili ke kořenům, vymýšlejí cypoviny, jako výroba v Asii, 500 a 750, zrušili klasickou řadu Dyna, nedělají ani jeden chopper. Asi zase potřebují padnout těžce na hubu jako v minulosti už několikrát.
Avatar - CHerokee
7. 7. 2019 10:43
Re: nová doba?
Bude to nebezpečné. Páč často ten hluk je to jediné, co ne moc pozorného řidiče upozorní, že je dobré se podívat do zrcátka.
Avatar - 3_diamanty
6. 7. 2019 21:04
Re: Baterky
no jasne.... je to parada.... krasna motorka ... dizajnova lahodka https://img2.auto.cz/…ull/5593647_.jpg

to je ta moja "zachranarska" povaha ... ze vzdy fandim tym podcenovanym .. s tym ale nic nenarobim .... ;-)
6. 7. 2019 23:11
Re: Baterky
Elekroparta tě vypalcuje!
Voni ti to vysvětlej!
TWL HD elektroA takových shitů přibejvá...jestli není čas se zabít nebo zbláznit.
Avatar - CHerokee
8. 7. 2019 12:17
Re: Prasárna
Pod to bych se podepsal. Navíc by ta Vespa byla 2x těžší než ta současná.
Avatar - CHerokee
8. 7. 2019 12:15
Re: nová doba?
Já teda na mém motocyklu nejsem rychlejší než zvuk. Mám dvě děti, takže o žádné ústřici nemůže být řeč a na mém chopperu najezdím každý rok tisíce kilometrů, dojel jsem na něm bez plexi i k moři nejednou. A tvrdím, že právě ten zvuk mi opakovaně zachránil život. A to nejezdím rychle.
Avatar - kari.laz
8. 7. 2019 09:41
Re: nová doba?
Moc jsi toho asi nenajezdil co? Podívej se kolik motorek má originální výfuk a kolik ne. Pokud je výfuk homologovaný a nevyndají z něj vložku, je zvuk jen mírně "jadrnější" a určitě příjemnější. Nehledě na to, že výfuk na motorce vypadá podstatně lépe, než dnešní obří bandasky, co na motorky dávají. Já se vrátil v sobotu z tripu po Německu, Rakousku a Itálii.
Avatar - kari.laz
8. 7. 2019 09:35
Prasárna
Kdyby to udělala třeba Vespa u nějakého scooteru do města, stejně bych si vedle toho plivnul na zem, ale pochopil by jsem to. U HD to je prasárna.
Avatar - SKAY
7. 7. 2019 20:55
Re: Tutlání. A jakou mají ty baterky kapacitu?
Jako náhrada za buell byto nebylo zle ale dojezd a zvuk asi tragedie a cena tez. A charakter zadny.
6. 7. 2019 22:56
Tutlání. A jakou mají ty baterky kapacitu?
Proč tady někdo tutlá, jakou mají ty baterky kapacitu?


142 km při kombinovaném provozu. A jaký to má dojezd na dálnici při 135km/h?
Tedy, do města je to OK.
8. 7. 2019 21:36
Re: nová doba?
Takže ten řev je z důvodu jízdy v kolonách? V kolonách přece jsou jako doma spíše skútry pro jízdu ve městě které většinou tak neřvou.
Pochop, že nevidím důvod proč by měla být motorka hlučnější než auto a snažím se o to aby mě to někdo vysvětlil. Prostě to nechápu proč má někdo potřebu jet na něčem co dělá uměle takový kravál když k tomu nevidím důvod. Obtěžu je mě to. Prostě uplně zbytečný hluk.
Avatar - CHerokee
7. 7. 2019 10:41
Re: Baterky
Otázka je proč to dělají... že by nesmyslné emisní limity ;-\
Avatar - chalan66
6. 7. 2019 23:29
Re: Baterky
No čuduj sa svetu, ale ferrari už chystá čisto elektrický model, ako aj porche , Aston Martin, Masserati a aj Lambo. Tak že ....
Avatar - Zetti
7. 7. 2019 08:29
Re: Baterky
Soused to taky ma. My ostatni kolem vzdycky vrnime blahem kdyz to nastartuje a nechava to zahrat na zahrade. Prerusime party, vypneme muziku a sosame lahodne zvuky vyfuku. jestli si koupi tuhle elektriku, tak se nam bude fakt stejskat. I po vriskani deti, ktere ten kraval spolehlive prervou. Asi si od jeho vejfuku natahnu hadici pod pergolu, abych byl IN jako ty ooooo veliky
Avatar - kari.laz
9. 7. 2019 09:20
Re: nová doba?
Aby se bl*bci měli na co ptát ;-)
(na blbou otázku blbá odpověď)
8. 7. 2019 21:32
Re: nová doba?
Tak proč motorky, ne všechny, tak řvou?
Avatar - kari.laz
8. 7. 2019 20:34
Re: nová doba?
Pokud se na tohle musíš ptát, je jasné, že nemáš o jízdě na motorce ani ponětí. Například jízda v koloně.
Avatar - kari.laz
8. 7. 2019 20:33
Re: nová doba?
Psal snad někdo něco takového? Laděný výfuk lépe vypadá, často mírně pomůže zlepšit jízdu tím, že například reakce motoru je v nižších otáčkách lepší a že zlepší zvuk, je vítaný bonus. Nemusí to řvát, ale lepší zvuk je prostě úžasný, misto autíčka na dálkové ovládání to má zvuk jako motorka a ne nutně za cenu "řevu "
8. 7. 2019 18:04
Re: nová doba?
Takže hluk je z důvodu vzhledu výfuku?
8. 7. 2019 18:02
Re: nová doba?
Můžeš prosím nějak rozvést jakou souvislost má hluk a bezpečí? A případně proč toho užívají jen motorky a jen některé? A je to jen tvoje teorie a nebo je to obecné mezi motorkáři?
Avatar - _beta
8. 7. 2019 14:22
Re: nová doba?
Rakúsko, Taliansko, Balkán, Grécko a cez Bulharsko a Ukrajinu naspäť. Minulý týždeň. Na Africa Twin. Kolegovia rôzne BMW a jedna staršia TDM. A nikto z nás nemal potrebu po ceste budiť všetky psy po dedinách.
Avatar - CHerokee
8. 7. 2019 12:16
Re: nová doba?
Viz můj příspěvek o vlákno výše ;-)
Avatar - CHerokee
7. 7. 2019 10:44
Re: Tutlání. A jakou mají ty baterky kapacitu?
Pak by mě zajímala váha. Páč jestli na něco H-D šikovné nejsou, pak je to město... i moje Dyna Wide Glide váží 300 kg a to je spíše lehčí kousek.
9. 7. 2019 18:39
Re: nová doba?
Sorry, ale to přesně vystihuje to co si myslím o takových motorkářích. Když už nemá čím zaujmout tak dělat aspoň bordel.
Avatar - _beta
8. 7. 2019 07:12
Re: nová doba?
Samozrejme, že nemusia. Všimnite si cestovné motorky, na ktorých sa jazdia dlhé trasy cez celú Európu. Tie ani nepočuť. Jednak by to v niektorých krajinách neprešlo, ale hlavne by človeku po desiatich hodinách na takej motorke praskla hlava od hluku.
Rachot robia iba mladí, čo sa potrebujú predvádzať a potom takí okolo päťdesiatky. Tým to už veľmi nestojí, tak si aspoň zahučia.
8. 7. 2019 06:59
Re: nová doba?
Rád bych pochopil, proč motorky musí dělat takový kravál? K čemu to je?
Avatar - _beta
7. 7. 2019 23:11
Re: nová doba?
Jasné. Akurát Ti jaksi nedošlo, že najskôr prejde motorkár a potom príde hluk. Ale to platí len o tých z Modrej Ustrice, čo sa vozia po meste sem a tam.
Normálni, čo jazdia dlhé trasy nepotrebujú robiť hluk.