Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda slibuje novou elektrickou platformu, může být překvapivě zábavná

Japonská automobilka plánuje novou modulární platformu pro elektromobily, která by měla nabídnout rozumné ceny, vyšší dojezd a možná i určitou sportovnost.
Zpět na článek
20. 7. 2019 10:56
Re: delší vzdálenosti....
Asi jsem opravdu strasne hloupej.

Jak pouzil kuny v diskuzi o cistym dieselu: blbej jak tago :-)

Fakt si myslis, ze tvuj psanej text je tak slozitej: "Na delší vzdálenosti není v současné době zaměřen ani jeden elektromobil na trhu"?

Uz jsem to psal kunymu. Urazky vam jdou dobre. Odpovedi na jednoduche otazky uz uplne ne.

Ja ti zkusim pomoct - Honda E je primarne urcena na primestske dojizdeni. Nova platforma bude na dojizdeni mezi mesty, treba Praha-Karlovy Vary. Polozim ti jeste jednu otazku. Myslis, ze Tesla M3 long range staci na dojizdeni z Varu do Prahy?

Jestli chces diskutovat, tak se o to pokus. Zkus treba odpovedet alespon na jednu otazku ze tri, ja si o tobe totiz nemyslim, ze spatne chapes psany text :-) Tvuj predchozi prispevek me potesil pochvalou Hondy, ale jinak, sorry, prvni polovina byla off-topic :-)
19. 7. 2019 10:18
delší vzdálenosti....
"Tato (platforma) je zaměřena na meziměstské cesty na delší vzdálenosti.“

Na delší vzdálenosti není v současné době zaměřen ani jeden elektromobil na trhu
20. 7. 2019 17:29
Re: delší vzdálenosti....
DonVito

"Urazky vam jdou dobre"
O jakých urážkách je řeč ?

"Myslíš, že Tesla Model 3 není na delší cestování ani se superchargerem V3?"
Na to jsem už odpověděl, takže opakuji že za specifických (rozuměj ideálních) podmínek je


"Čemu říkáš delší vzdálenost?"
Řekněme od 500 kiláků výše

"Polozim ti jeste jednu otazku. Myslis, ze Tesla M3 long range staci na dojizdeni z Varu do Prahy? "
Ano, stačí.
Má to mít nějakou souvislost s tématem cestování na delší vzdálenosti ?
19. 7. 2019 19:57
Re: delší vzdálenosti....
Aha

https://elektrickevozy.cz/…en-ujeli-2781-km

Myslíš, že Tesla Model 3 není na delší cestování ani se superchargerem V3?

https://electrek.co/2019/03/07/tesla-v3-supercharger-action-first-look/amp/

Čemu říkáš delší vzdálenost?

Pokaždý když vyjde článek o ev Honda, tak ty se snažíš něco zpochybnit..
Já jsem viděl článek a říkal si hned, co asi Kalousek napíše tentokrát :-)
21. 7. 2019 22:00
Re: delší vzdálenosti....
Ahoj diky za odpovedi.
Souvislost s tematem?
Mezimestske cesty na delsi vzdalenosti?

Tvuj prispevek, kterym jsi zacal?
Pro jistotu pripomenu:
"Tato (platforma) je zaměřena na meziměstské cesty na delší vzdálenosti.“

Na delší vzdálenosti není v současné době zaměřen ani jeden elektromobil na trhu

PS S tema urazkama to z tvy strany neni tak hrozny. Krome toho spatnyho chapani psanyho textu..
20. 7. 2019 14:14
Re: delší vzdálenosti....
?

To bylo adresovany komu?
Avatar - WinDiesel
19. 7. 2019 11:37
Re: delší vzdálenosti....
Oni berou vše co má dojezd přes 50 kilometrů :*) :*) :*) :*) :*)
20. 7. 2019 15:15
Re: delší vzdálenosti....
Ale tak celkově, tyhle rozbroje zastánců klasického spalováku (to jsem i já) a elektro maniaků mi začíná štvát. Ta vyhraněnost, že elektrika je jediná správná cesta je prostě špatně a vadí mi, že mi to pořád někdo vnucuje - jak tady v diskusích, tak postoj zelených mozků v EP.

Např. Tahle Honda je jasně určená do a kolem města - kam patří, ikdyž platforma zvládne dle inženýrů zvládne víc. Ale ruku na srdce, kdo by chtěl elektromobil na delší cestování? Asi nikdo po druhým hodinovým nabíjením by mě jeblo. Kolikrát mě i štve, že např cestou do Zlína 2x tankuju CNG (ikdyž můžu jet i na benzin) ;-)

Za mě, ať si každý koupí, co mu vyhovuje, když na to tu 2-3násobnou cenu má a dá ji. Já ne, tak ať mi to nikdo agresivně necpe, že je to jejiná správná eko cesta - je to bullshit...
20. 7. 2019 11:31
Re: delší vzdálenosti....
Jo jo, pokud má někdo jiný názor než zdejší “elektro” příznivci, tak jsou agresivní a všichni ostatní jsou hned hloupý, nevzdělaný a kdesi cosi ;-)
20. 7. 2019 05:05
Re: delší vzdálenosti....
Asi opět špatně chápeš napsaný text. Nepsal jsem že to nejde vůbec, ale že na dlouhé cesty není zaměřen žádný elektromobil a to je pravda
Jo za velmi specifických podmínek můžeš s teslou cestovat i dál. Ale běžně ne, rozhodně zdaleka ne tak svobodně jako se spalovákem

A co se týká článků o e hondě tak ty se zpochybňují samy. Ja na to jen uppozorňuju.
Proti samotné Hondě nemám nic. Doma mám od Hodny elektrocentrálu a lodní motor a vše funguje pěkně