Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari chystá velké organizační změny. Připravované SUV není jedinou zásadní novinkou

Italská automobilka prozradila, že bude v příštích letech diverzifikovat nabídku, aby oslovila širší spektrum zákazníků.
Zpět na článek
24. 7. 2019 07:50
Re: SUV mi
Ale Ferrari ma penez dost... to neni pripad Porsche, Jaguar nebo Mase, ktere by bez SUV uz krachli.... (no, Mase tedy krachuje i s terenakem.... ;-) )
24. 7. 2019 14:15
Re: SUV mi
Presne Ferrari predá čo vyrobí. Vôbec nepotrebovali SUV. Ich zisk rástol úmerne tomu ako navyšovalo produkciu.
Avatar - pradeda777
23. 7. 2019 13:36
Re: SUV mi
Dnes je to boj o přežití. Vývoj nových modelů je velmi drahá záležitost a pokud pomůže finance pro vývoj generovat SUV nebo elektroauto, tak ani takové Ferrari si nemůže dovolit nad nimi "ohrnovat nos". Na druhé straně i vývoj takové SUV nebo elektroauta stojí kupu peněz a za ty by se mohl vyvíjet nový model sporťáku. Bohužel sportovní auta už nejsou tak populární jako kdysi a viděli jsme, že ani takový kolos jako Toyota si nemohl dovolit samostatně postavit novou Supru. No, snad by mohl, ale přes účtárnu by to určitě neprošlo.... :-(
Avatar - speedfred
23. 7. 2019 11:03
SUV mi
už asi prestávajú vadiť aj u superšportových značiek pokial udržia tie základné modely na ktorých si vybudovali svoje renomé, či je to Porsche,Lambo,Mase a teraz aj F.
Čafte.