Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vietě ako:?
| 10. 8. 2019 22:12
No tako! :D Da fact! stejnej problém jak Toyoda MR2 kua, motor prostřed točivej moturek a podvozek ehm rádoby viper, žeby novy ´´ovdovovač´´ roztočitelný každým hejskem v první dobré šikaně? Hmmm to vypada lip než samotný auto, ta natura se mi libi, :yes: do čevroletu… :-! fakt jo ;-) :yes: :yes: :yes: ani 993 se nechytá na ty exempláry s motore v prostřed, cayman se chová taky tak? má ho někdo? :D nebo sou tu jen pubertaci hamuna a já?
Re: Vietě ako:?
| 10. 8. 2019 22:52
Vietě ako? :D :D :D :D
Tak ty si pobavil. To niečo ako: žíjen :D
Re: Vietě ako:?
| 11. 8. 2019 05:25
Ne, ty jsi psychicky narušený a neměl by jsi mít papíry, aby jsi sám nebyl pro ostatní ovdovovačem. Takže je úplně jedno jak se chovají auta s motorem uprostřed.
Re: Re: Vietě ako:?
| 11. 8. 2019 11:28
Hele klid jo :-) Já, kterej nikdy neomezil ani neohrozil, ty dvě mouchy co jsem zabil jednou ranou... To je klišé... Piš si co chceš, zítra to bude rudý a stejně si mi neodpověděl, tak co vlastně chceš??? :D LOL
Jedna fotka, tolik slov
| 10. 8. 2019 23:40
Jedina fotka jedne bouracky a naprosto zadna informace navic.
A presto o tom nekdo napsal presne 116 slov.
Fascinujici :-)
Re: Jedna fotka, tolik slov
| 11. 8. 2019 05:26
A přitroublý opisovač ještě dá slova o tom jak "my víme"... projev hlouposti a omezenosti ;-\
Re: Re: Jedna fotka, tolik slov
| 11. 8. 2019 11:30
Dope Bi*ch EVERYBODY ´´sorry jako´´ ´´zme vzrušení´´ :D mame největší fabriku na VW ve středni eurooope… no sorry ako! :-! :-! :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku