Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Servisní šmejdi v Chorvatsku: Předražené opravy, které pak pojišťovna neproplatí

Do Chorvatska se automobilem rok co rok vydávají statisíce Čechů. Spousta z nich se však během cesty dostane do potíží a skončí v servisech, kde je oškubou. Od pojišťoven pak nemusí dostat nic.
Zpět na článek
17. 8. 2019 13:25
Pojistovna
Takze nejen chorvatsti lovci, ale i z@@dska pojistovna co a)pojisti odtah ze zahranici na max. 9k a pak chteji dat Polsko-Severni Cechy za 40k... ble
17. 8. 2019 10:23
Re: U nás
Mojej žene chcel takýto silou-mocou odtiahnuť auto do servisu - s defektom. Tvrdil, že cesta je veľmi frekventovaná a je nebezpečné tam koleso meniť, a keby šla na prázdnej gume tých pár metrov na kraj, tak by ju úplne zničila a poničila by si aj spodok auta... Nebol som našťastie ďaleko a chlapec bol nakoniec rád, že nedostal pár do zubov.
17. 8. 2019 15:47
servisní šmejdi
vždyť je to u nás stejné, ne li horší
18. 8. 2019 11:38
Šmejdi
Teď mi poslal syn SMS. Vrací se do ČR a čekají už 3 hodiny na chorvatsko-slovinských hranicích. Slovinci se je snaží odrbat, seč jim síly stačí.
18. 8. 2019 10:50
Supa Vám pošle i pojišťovna
Odtah z D1 15km od Prahy do vesnice vzdálené od místa odtahu 10km, cena 2200,- Odtah získán po zavolání na svou pojišťovnu. To mi nepřijde jako normální cena. Nevím, proč pracuju. Místo toho bych měl radši jezdit odtahovkou. Vydělal bych si 10x tolik (co ten pán měl za 30 minut, já vydělávám celý den). Jsem holt blbej.
17. 8. 2019 08:49
U nás
U nás dělají lovci nehod to samé. Kolega měl totální škodu za 70 tisíc a lovcům musel pak doplatit 15 tisíc.
18. 8. 2019 10:45
Re: Pojistovna
Ty delas v praci zadarmo? Naposledy mne odtahovali v ramci mesta za 1.500 kc, takze ten limit 9.000 kc povazuji za dostatecny. Ale dodelal jsem zakladku, takze necekam ze mne za to pojisteni privezou i od more. Vzdy se vozilo k nejblizsimu servisu (krome totalky). Ovsem kdyz jede nekdo k mori s 30 kc, tak pochopitelne k nejblizsimu servisu nechce ... :-)