Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak se opravují nákladní auta: Nejlepší jsou prý hubeňouři

V servisu pro osobní automobily byl alespoň jednou za život každý motorista. Nahlédnout do kuchyně oprav náklaďáků a autobusů už tak běžné není. S čím vším si tady musí poradit?
Zpět na článek
8. 9. 2019 18:21
Příspěvek k debilní reakci
Vážím 57 kilo a žiji dobře. Máte možná jiný názor, ovšem mě to funguje 51 let a náklaďáky jsem dělal, jezdil jimi a naprosto bez potíží. Nyní pracuji jako lakýrník, takže si ty *** užívám asi třicet let a funguji, jen by mne zajímalo, koho dříve odvezou na káře. Jestli mne, či Vás, já stíhám u práce studovat vysokou školu, tahám denně těžké věci, některé hodně těžké a vy mne ponižujete, za to že jsem hubený, to snad ne? Je nás docela dost a hrabat se třeba v Avii a měnit třeba startér, bez sklopky, už Tě vidím - hrdino......
9. 9. 2019 00:01
Re: Hubeňouři?!?
A vy děláte co,že tak soudíte? Pokud si myslíte,že použití utahováku a jinych pomocníku je ukázka slabosti,tak asi nemáte všechny doma.Dělám tuto práci 18 let a se svou váhou 85kg nemám v práci problémy,ano člověk se hodně nadře(ne pokažde),ale ve většině případů ano,všude se stím vzduchem taky nedostanete a musí se to dělat rukama a jde to (akorát nesmíte mít v hlavě nasr.áno) nemám pocit že bych měl nedostatek síly. Váš příspěvek mne akorát rozesmál
Děkuji autorům za pěkný článek.
Avatar - CICERO
8. 9. 2019 14:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 9. 2019 22:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 9. 2019 12:17
Hubeňouři?!?
Cha cha Hubeňouři. Celý život buď svarřuji nebo opravují těžkou techniku. Seberte těm střízlíkům pneumatické utahovák a ani si neškrtnou. :-O