Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nováčkem na startu skutečného vytrvalostního závodu. Divoký zážitek, který nemusíte jen závidět

Říká vám něco seriál vytrvalostních závodů Makpak Endurance? Mně jen velmi málo. Tedy až do chvíle, než jsem na mosteckém autodromu stál na startu jednoho z nich.
Zpět na článek
17. 9. 2019 14:54
Re: Vysvětlení je tu...
Ano, horší než chlast nebo nikotin :D

Předpokládám, že nadšení. Jak jsi zvládal soustředění? Snažil jsem se dotáhnout dva nové členy a oba tvrdili, že měli problém právě s tím, aby vydrželi aspoň 15min. ;-)
Avatar - Dinar
17. 9. 2019 12:28
Re: Vysvětlení je tu...
Závod v Brně je 20.10., test před ním nejistý, zatím není potvrzený termín, možná nakonec bude jen začátkem října Most, aspoň pro sr3, musíme zajet nový motor, páč nás během posl. závodu tak nějak opustil. ;-)
Avatar - Dinar
17. 9. 2019 12:17
Také se přidávám
ke gratulaci, tohle byl skutečně ostrý inicializační zážitek, rovnou do závodu. :-)
A moc pěkně napsáno. :yes:
17. 9. 2019 06:47
Re: Pěkně napsáno
Je potřeba napsat, že Martin dělá pro ty, kteří chtějí závodění vyzkoušet u nás nejvíc. Ta možnost je na dlani a růst záleží na každém zájemci.

Kluci Vám ještě jednou gratulace! :yes: :-)
16. 9. 2019 22:07
Pěkně napsáno
Gratuluji k prvnímu závodu :-)
Avatar - lyon667
17. 9. 2019 20:52
Re: Vysvětlení je tu...
Jak se do toho člověk ponoří, koncentraci ztratí nejdřív s fyzickým vyčerpáním :)
Avatar - lyon667
17. 9. 2019 20:51
Nováčkem na startu...
Pane Kolman, doufám, že Gran Turismo i s celou konzolí letělo do koše :)

Jistě budete souhlasit, že skutečné závodění je něco zcela jiného a simulací se nahradit nedá. Brno doporučuju, bude-li ta možnost. Trať je rychlejší a zároveň mi technické pasáže přijdou zajímavější, než v Mostě. Jinak vítejte mezi vytrvalci ;-)
17. 9. 2019 14:56
Re: Vysvětlení je tu...
To chce různé režimy, ale potřebujeme si to najet, jsou tam rychlé zatáčky, obrovská změna na přítlaku oproti SR4 a rád bych si to nachodil. Jak mi posílal Dinar Mansella...první zatáčka bez brzd :D
Avatar - speedfred
17. 9. 2019 14:10
Re: Vysvětlení je tu...
Na techniku máte celkom smolu.
Pri zabehávaní motora by ste si mohli zobrať príklad od toho frajera s formulou na diaľnici :-) , to by bolo hneď. :-!
17. 9. 2019 12:51
Re: Vysvětlení je tu...
Tomu naprosto rozumím, nic se neděje. ;-) Když tam člověk sedí poprvé, tak má pocit, že neví, co dřív. Až zpětně mi vlastně dochází, že ty nastolené podmínky mi to hodně usnadňovaly. O Brně nebo dalších podnicích zatím žádná zmínka nebyla, ale kdyby jo... těžko by se říkalo ne. Je to návykové. :yes:
Avatar - speedfred
17. 9. 2019 12:23
Re: Vysvětlení je tu...
Kedy máte Brno? Možno by som sa prisiel šmyknúť.
17. 9. 2019 06:46
Vysvětlení je tu...
...tak já si říkal, co za kluka to se mnou mluví, proč povídál o Machim a v celodenním závodním stresu mi to nedoteklo. Během závodů ty myšlenky víc utíkají k autu, sledování tratě atd., takže se za tu zabržděnost omlouvám. Pěkný začátek Stando, v Brně jedeš taky?

Na debut ti vyšlo počasí bez pocení se v kombinéze, ne přecpané závodní pole, velká bouračka bez větších následků...naprostý ideál. :yes: