Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW představuje novou X5 M a X6 M, pod kapotou mohou mít až 625 koní

Standardně se pod kapotou nových modelů BMW X5 M a X6M zabydlí 4.4 litrový V8 o výkonu 600 koní, k dispozici je však i výkonnější varianta Competition, která posune výkon až na 625 koní.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
4. 10. 2019 07:54
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Buď rád že je možnosť výberu. Všetci tu pindajú na R3 motory (aj keď polovica ich ani nevidela, nieto jazdila) a tu je poriadny plnotučný motor a je to znova zle. Elektrovehikle na Vás! :-[]
Avatar - Ja Prvni 123
2. 10. 2019 18:46
Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
A tak je to spravne!
Hen ty one male kramy zlikvidujeme, ve jmenu ekologie... at ma Greta radost.
A naplnime mesta temahle krasavcema!
Z nuly na 100 pod 4 sekundy - no to jo skutecne vysoce prakticke!
Zvlast do mesta.
A ulevilo se mi, ze ta maximalka jde zvysit na 290, protoze 250, to by bylo jasne omezeni osobni svobody!
Avatar - iudex
3. 10. 2019 17:04
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Presne tak, toto ľudia chcú a výrobcovia to preto robia. Keby ľudia chceli športiaky, tak by iste automobilky nekončili výrobu malých kupé či zadokoliek. Ľudia chcú mať výkon, ale nechcú nepohodlie spojené s čistokrvnými športiakmi, nechce sa im súkať do malých kupátok, zle sa im nasadá do sedadiel 10 cm nad vozovkou, neakceptujú diskomfort odľahčených športiakov. Chcú veľké auto, ktoré odvezie x ľudí a veľa batožiny, chcú mať dobrý výhľad, chcú pocit bezpečia, chcú rešpekt budiace auto, ale pri tom všetkom chcú aj ten výkon a dynamiku športiaku. A X5M im to ponúka, výkon a dynamiku, akú mali donedávna len superšporty od Ferrari a spol., ale v kabáte priestranného, praktického a pohodlného SUV. Takže z toho vznikajú tieto mastodonty. Sám ich nemám rád a nekúpil by som to, ale plne chápem ľudí, ktorí áno. A keďže ich je zjavne dosť, tak automobilky také autá vyrobia.
Avatar - Ja Prvni 123
3. 10. 2019 16:48
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
To co lidi chteji?
Kdo chce auto na baterky?
A se-rou je vsude, vrchem spodem... tradicni auta MUSI byt o ctvrtinu drazsi, aby zaplatila vyvoj a prodeje elektromobilu... a pak vyvinou takovyhle nesmysl?
Mam rad sportovni auta - ale ty nevazi 2.5 tuny.
Mam rad off-roady, ale ty nezrychluji pod 4 sekundy.
Avatar - iudex
3. 10. 2019 10:35
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Presne tak, väčšina väčších a výkonnejších áut sa dá označiť za nezmyselné, ak sa na to niekto pozerá iba ako na prostriedok prepravy z A do B. Ale o tom je automobilový biznis, dať na trh to, čo ľudia chcú a nielen to, čo objektívne potrebujú. Inak by na cestách jazdili samé Dacie Lodgy (má to obrovský priestor, diaľničnú rýchlosť to dá a je to za super peniaze).
https://www.youtube.com/watch?…
Avatar - speedfred
3. 10. 2019 09:49
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Prečo nezmyselné? Neznamená že to nedáva zmysel tebe, tak to nedáva zmysel nikomu.
18. 5. 2020 13:38
SUV
Když je to "monstrózní" SUV, umí to jezdit i mimo silnici?
Avatar - Ja Prvni 123
3. 10. 2019 19:59
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Jenomže jejich svoboda končí tam, kde začíná moje...
3. 10. 2019 18:41
budíky
Dočkám se konečne jiné grafiky budíků u BMW? Jak dlouho budou tento hnus, co vypadá už teď zastarale tlačit? :no:
Avatar - Ja Prvni 123
3. 10. 2019 16:45
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Protoze pod heslem ekologie rusi vyroby prave malych aut, lidstvo se chova proste zcela kontraproduktivne.
A chvili pred napsanim toho prispevku jsem projizdel Prahou... zas_ranou suveckama typu Q7 a podobne.
Takze ne, neni to mestske auto. Ale kde budou jezdit?
3. 10. 2019 05:18
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Z tebe padá tolik nesmyslů a v muzeu nejsi. Proč je tohle nesmysl?
3. 10. 2019 05:18
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
Fakt nerozumím. Tohle je městské auto asi njako Aventador. Proč tohle píšeš?
Avatar - 3_diamanty
2. 10. 2019 23:46
Re: Tomu rikam pokrok! Diky za tu ekoloogii...
neboj uz nepotrva dlho a bawo tieto nezmyselne kusky uz bude vystavovat len v muzeach.... kludne sa vsadim ze za 10 rokov polovica ich vytunenych modelov uz nebude ani existovat a portfolio modelov sa im scvrkne o aj o 25-30 percent ... :yes:
2. 10. 2019 19:06
Keby som mal
dukaty, tak toho modreho krasavca si idem okamzite objednat a Gretke by som kupil bicykel, aby si trosku precvicila nozicky. V poslednej dobe dost cestuje a je z toho viditelne pretazena. Sam som cyklista a je to zdrave a prudko ekologicke, odporucam vsetkym.