Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Poslední vyrobený Saab 9-3 míří do aukce. Je takřka nejetý a dostanete k němu zajímavý bonus!

Dražený Saab 9-3 je stříbrný sedan vyrobený v roce 2014, s benzinovým motorem pod kapotou. Na svém kontě má jen 65 ujetých kilometrů.
Zpět na článek
Avatar - hugino
8. 10. 2019 17:07
SAAB 9-3
Tento model sa mi velmi páčil a ešte aj teraz po rokoch je to velmi pekné auto.Škoda že takto dopadli.Raz som videl dokument o autách Saab a v tých časoch to boli super autá.Ešte raz škoda.
Avatar - 3_diamanty
8. 10. 2019 17:42
Re: SAAB 9-3
saaby sa pacili aj mne... dodnes si spominam na vacsi 9-5 vo vrcholnej verzii aero so 169kw ... akoby to bolo len vcera co som o nom snival -- boze ako ten cas leti.... aj ten kokpit mali saaby vzdy svojsky a jedinecny ( spinacia skrinka v saaboch bola tusim kdesi na stredovom tuneli a kluc si vedel vybrat len pri zaradenej spiarocke... ale opravte ma saabisti ak nahodou s tou spiatockou je to inak ) .... cely saab mal neskutocne caro .. interier kazdeho saabu mi pripominal zaroven aj kokpit lietadla ( kedze saab vyrabal aj letecku techniku ).... bohuzial ale doba takymto uzasnym autam s charizmou dnes uz nepraje ( ved vidime ze aj citroen uz musel poriadne zmenit priority aby prezil )... dnes musis ist uz len tvrdo za cislami a biznisom a hlavne robit uz vsetko podla vopred definovanej sablony ( auta su dnes v podstate uz vsetko na jedno brdo )... svet aut sa uz dost zmenil len co ja si pamatam a to ani fakt nie som moc stary este a uz sam vidim a citim tie neskutocne zmeny co s autami hybu ... a bohvie co este bude o dalsich 30 rokov ... ci vobec este nejake normalne auta a znacky ostanu nadalej na svete alebo to bude uz len o zdielani nejakych elektrickych autonomnych sklenenych kapsli a auta ako take uz budu len v muzeach a na zrazoch veteranov...
Avatar - Stejsn
8. 10. 2019 20:09
Re: SAAB 9-3
panebože tyhle pokrytecký kecy, jak dřív všechno bylo lepší a kouzelnější a hned ve vedlejším vlákně nadáváš na desetileté ojetiny.
Avatar - 3_diamanty
8. 10. 2019 20:35
Re: SAAB 9-3
tak v tom case ale to boli uzasne vozy.. samozrejme dnes je to uz stare auto.. ze jo... ;-)
9. 10. 2019 10:32
Re: SAAB 9-3
No to je jednoduchý, byly to poctivý auta s dlouhou životností a prostě jiným designem. Sám provozuji 3x SAAB (2x9-5, 9-3), a z moji zkušeností i po 20 letech bych svédský design bral tak jak je.
9. 10. 2019 10:30
Ryba smrdí od hlavy
Proč zkrachoval? Ryba smrdí od hlavy... Chybu bych hledal v neschopnosti managerů vygenerovat zisk a navýšit vyrobu. A to se blbě dělá, když šéfové nechají ve výrobě dva modely a každý z nich je cca 10 let starý. A když už se pracuje na novém modelu, tak se to všelijak zdržuje až majiteli dojde trpelivost a zařízne to celé.
9. 10. 2019 10:30
xxc
Ryba smrdí od hlavy... Chybu bych hledal v neschopnosti managerů vygenerovat zisk a navýšit vyrobu. A to se blbě dělá, když šéfové nechají ve výrobě dva modely a každý z nich je cca 10 let stary. A když už se pracuje na novém modelu, tak se to všelijak zdržuje až majiteli dojde trpelivost a zarizne to celé.
Avatar - xxc
9. 10. 2019 07:26
Re: SAAB 9-3
Ked boli take uzasne, preco skrachovali? Ked su auta uzasne, vacsinou sa dobre predavaju a dobru cenu a vyrobca vacsinou neskonci v krachu :-)