Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot se vrací do Le Mans. Postaví kvůli tomu nový hypersport!

Peugeot opět nasadí svůj speciál v královské třídě Le Mans. To znamená, že bude muset postavit i jeho silniční variantu!
Zpět na článek
14. 11. 2019 14:11
Takové nadšení...
si umím představit. Sakra stát se šéfem projektu na něco podobného a ještě "muset" vytvořit silniční hyperauto je překrásná výzva.
Tohle je Peugeot jaký mám rád. :yes:
14. 11. 2019 19:24
Re: Takové nadšení...
urcite super, a vdaka za nove pravidla, ktore ako to vyzera lakaju automobilky spat. Dufajme, ze to doda le mans novu iskru. Uz teraz sa tesim
Avatar - speedfred
14. 11. 2019 17:31
Re: Takové nadšení...
A ktorá automobilka vyhrala takúto súťaž zo seriovým autom?
Múdra powered by xxc.S takýmito príspevkami si mal ostať na ts.sk aj dalej.

Za mňa palec hore pre Peugeot Sport a papalášov čo to odobrili.
15. 11. 2019 10:49
Pravidla
Dobrá zpráva, snad se najdou i další automobilky a zachrání tuto mrtvou kategorii. Přeci jenom dívat se na Alonsa, který vyhrává či prohrává pouze na základě toho, která ze dvou Toyot má dnes dovoleno zvítězit...
Avatar - xxc
14. 11. 2019 21:52
Re: Takové nadšení...
Na topspeede je mensia sranda ako tu :-) Nehovorim, ze niekto vyhral Le mans seriovym automobilom, len nechapem vyznam kvoli jednej sutazi stavat auto, ktore s produkciou nema nic, ale vobec nic spolocne. Pritom mohli pouzit nejaky ten prototyp, vyhrat to a vsetci by sme ich oslavovali.
Avatar - xxc
14. 11. 2019 16:31
Re: Takové nadšení...
Úplná blbosť, aj rallye chodil Peugeot a Citroen v prestrojení úplne iného auta. V časoch, keď to vyhrávali, nemali s produktami nič spoločné. Rovnako, ako toto auto. Nech vyhrajú Le mans produkčnou 508 hybridom a potom ich budem mať rád aj ja :-)