Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak jsem zajel svoje nejrychlejší kolo v Mostě

Samozřejmě by to šlo ještě rychleji a jasně že za to z velké části mohla Cupra TCR, ale i tak jsem na čas 1:44 docela pyšný.
Zpět na článek
19. 11. 2019 13:44
Je to sice FWD...
...ale už principiálně, že v zásadě stejné auto jezdí prosti naší placce, by mě zajímalo vyzkoušet na vlastní kůži potenciál Cupry. Je vidět, že přítlak má a adhezi dokud neodejdou kvůli brutálním odklonům gumy taky.
Motoricky pak získáváme spíš rychlejším výjezdem, akcelerace na krátké mostecké rovince je téměř shodná.
19. 11. 2019 15:08
Re: Je to sice FWD...
Mnohem dřív je TCR zahřeje než my (pneu), zároveň po cca 10-ti kolech je vidět jak začnou klouzat a rozdíl na konci stintu (v Brně cca hodina a půl) umí být i 6-7s/kolo. Každopádně ten peak je na první půlhodině interesantní. ;-)
Avatar - lyon667
19. 11. 2019 20:25
Re: Je to sice FWD...
Ten čas je pecka :yes:

S o dvě generace starším Leonem jsme o nějakých 12 vteřin pomalejší. Sice nejezdíme slicky, ale i tak je s podivem, kam se podařilo hatchbacky posunout.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 14:23
Re: Je to sice FWD...
Tahle část práce vám jde = zkuste být na podobné úrovni = i šéfredaktorem ;-)

Úroveň některých článků, je stejně jako množství znovu a znovu opakované chybovosti = opravdu tristní a bez přehánění patříte k tomu nejhoršímu na webu

Srovnání úrovně textů do úrovně současné navždy nepřehledné takže z principu NEKVALITNÍ diskuzní platformy = by opravdu nemělo být cílem. Cílem je dřívější úroveň platformy = a na její úroveń dotáhnout texty a chybovost

S pozdravem HAMMUNASAKRA

A podpořte kolegy a (VŠICHNI SI) tipněte si https://www.hifi-voice.com/…rodukt-roku-2019 :-)
19. 11. 2019 14:07
Re: Je to sice FWD...
Jo, gumy odchází u TCR fest. Podobně i brzdy. Na tohle jsou TCR citlivy