Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP 2019: Ford Mondeo – Pět hvězd s téměř dokonalou ochranou posádky

Ford Mondeo ve své modernizované podobě předvedl v testech organizace Euro NCAP velmi dobrou ochranu svých cestujících a špatně si nevedl ani v ostatních kategoriích.  
Zpět na článek
Avatar - Ozzman
7. 12. 2019 11:06
Něco špatné je k něčemu dobré
To je ta diskuzními kovboji kritizovaná váha, menší interiér a prostor.... bezpečnost, komfort a pohodlí... není nejrychlejší, ale po prvním km poznáte, na co cílí... a po první bourače asi taky, jak je vidět... to doufám nikdo z nás nepozná ...
Avatar - Ozzman
7. 12. 2019 13:33
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
Jo galaxie je odvozena od Mondea :) Já teď mám zas na týden OIII po fl a když jsem si ji včera přivezl a dnes si sedl do Mondea... to je rozdíl jako když sedneš proti tomu do Sklasse :D :D Sice má Oktávka možná větší kufr a méně žere....ale tohle je to, co se nedá tabulkově porovnat přes papír :)
Avatar - Mikesus
8. 12. 2019 16:22
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
Bohužel ani v tom faceliftu bych nevydržel déle než 2 dny. Už po tom půl dni, co jsem ho měli, to bylo večer utrpení. Je to škoda, protože jinak fakt dobré auto, které naprosto pokazí sedačkami.
8. 12. 2019 13:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - lamal
8. 12. 2019 12:26
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
Ja som nemal problem so sedenim... az tak by som negeneralizoval tie sedacky, stava sa z toho dalsi mytus... navyse po FL su tie vyplne lepsie, nemaju ten molitan feel
Avatar - lamal
8. 12. 2019 12:23
jasny dokaz
ze mondeo nepatri do stareho zeleza a je to auto na urovni
Avatar - speedfred
7. 12. 2019 12:55
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
Teraz hodne jazdím s Galaxy (rovnaký základ s Mondeom?) a podvozok s odhlučnením je ozaj dobrý (musím si pochváliť garáž aj ja :-) ).
Avatar - Ozzman
7. 12. 2019 12:42
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
:D Tak, musím si občas pochválit garáž :D
Avatar - speedfred
7. 12. 2019 12:16
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
ááááá Ozy si prihrieva polievočku :-! Samozrejme že máš ale pravdu.
Avatar - Mikesus
7. 12. 2019 21:13
Re: Něco špatné je k něčemu dobré
a k tomu bolavá záda :D
Porovnáním s C segmentem ( a upřímně i se superbem III ) je mondeo úplně někde jinde, co se týče pohodlí a hlukového komfortu.