Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Seat opět přepisuje historické tabulky. Rekordní rok slaví měsíc před jeho koncem

Španělská automobilka má letos znovu důvod k oslavám. Od ledna do listopadu tohoto roku prodala víc automobilů než vloni za celý rok.
Zpět na článek
10. 12. 2019 18:07
Sakra, jak je to možné....
… vždyť podle řady místních "odborníků" je SEAT úplně zbytečná značka, kterou měl VW už dávno zrušit! :-) :-) :-)
Avatar - LeonST
10. 12. 2019 21:18
Re: Sakra, jak je to možné....
Prostě je velmi dobrý 👍
Avatar - wakantanka
11. 12. 2019 20:19
Re: Sakra, jak je to možné....
alebo Škodovku ... technika viacmenej tá istá, plus viac priestoru a lepšie materiály v interiéri. :D
11. 12. 2019 11:51
Re: A možná ...
Tak to je samozřejmě jedině dobře. Určitě to tak není u všech aut, neznám všechny detaily. V tomto konkrétním případě se jednalo jako naschvál o auto pro manažerku firmy, která těch aut koupila víc. Tam by byla velká škoda o takového zákazníka přijít. Seat roste, což je jedině dobře. Když není dealer velký, (letošní prodejní plán cca 190 kusů), tak se každý kus počítá. V minulosti čísla rostla hlavně reexportu, nyní už se to asi tak moc nevyplatí. Nemají to prodejci samozřejmě vůbec jednoduché. Autosalon je nedaleko pole s řepkou. 40 skladovek od pylu a jeho následné odstranění taky není hned a někdo to musí udělat.
Avatar - lordlord
11. 12. 2019 09:36
k.ik
ve srovnání s minulou ošklivou generací se ani nedivím
11. 12. 2019 09:30
Re: Sakra, jak je to možné....
Priaznive ceny = najhorsi interier v koncerne napriklad.
Avatar - freedom-fries
11. 12. 2019 08:54
Re: disel gate
Zcela jistě to podělají úplně stejně. Navíc to bude hybrid designu starší linky Leon/Ibiza a novějšího stylu Tarraca - což fungovat nebude. Já budu brát nový Leon jako nepovedený facelift toho součásného, podobně jako to mám u Golfa. U oktávky se toho změnilo dost a autu to prospělo, ona taky trojková oktávka byla z té trojice sourozenců jednoznačně nejhorší v designu interiéru i exteriéru, navíc dost pokulhávala v kvalitě provedení interiéru, takže se muselo hodně dohánět (teď mě asi škodofilové sežerou). čtyřka má celkem šmrnc a posouvá to auto dál, u Leona a Golfa to ale spíš budou žně pro milovníky displejů a tím to tak nějak skončí ty inovace.
11. 12. 2019 01:13
Re: disel gate
Jsem fakt hodně zvědavý na nový Leon. Snad to tak nepodělají přehnanou digitalizací a "dotykolizací", jako nový Golf!
11. 12. 2019 01:11
Re: Sakra, jak je to možné....
Samozřejmě, místo sterilně nudného šmrncovní jižanský design + sportovněji laděný podvozek + příznivější ceny. Proto má SEAT nejmladší věkový průměr svých zákazníků ze všech značek v Evropě! :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - woody-alien
10. 12. 2019 21:15
Re: A možná ...
Tak jsem se schválně mrknul na e-maily z loňska. Dodání auta z výroby slíbeno za 6 týdnů. Objednáno 25.4., k prodejci dorazilo 11.6. Zřejmě jeden z nejlepších věštců. ;-)
10. 12. 2019 21:04
disel gate
seat se teď bude prodávat ještě víc,škoda je ted díky ceně nové octávcie prodejná pouze v čr a to se kvůli ní lidi ještě brutálně zadluží...
10. 12. 2019 20:58
Re: Sakra, jak je to možné....
No, kdyby nebyl Seat, koupili by si kupci VW. Nebo je u Seatu nejaka pridana hodnota?
10. 12. 2019 20:56
A možná ...
A možná by jich prodali ještě o pár víc Nezávisle na sobě mi dva prodejci řekli, že je dost trápí termíny objednaných aut. Jeden řekl, že by si měl pořídit věšteckou kouli. :-) Druhý, který donedávna pracoval v autosalonu ŠKODA, si zase postesknul že přesně věděl kdy auto bude. To u SEATU prý neexistuje. To se potom hůř prodává, když musí zákazníkům i lhát. Jinak se není čemu divit co se prodejů týká, taková Ibiza mi taky padla do oka. :-[] Mít ty peníze už je moje, asi napíšu Ježíškovi. CUPRA ATECA pod stromečkem, to bych skákal metr vysoko.
Avatar - wakantanka
11. 12. 2019 20:20
Re: Sakra, jak je to možné....
... hlavne tie výškovo nenastaviteľné pásy ani na predných sedadlách že? :)