Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodge Charger GT AWD spojuje svalnatý vzhled s pohonem všech kol

Dodge si pro modelový rok 2020 připravil rozšíření nabídky verzí sedanu Charger o provedení, které spojuje vzhled a výbavu verze GT s pohonem všech kol.
Zpět na článek
17. 12. 2019 11:20
charger
Fakt se mi libí, jak se tady neustále někdo snaží poměřovat US auta např. se Škodou atp. Pánové, dost podstatný rozdíl rozdíl je, když si do Chargera sednete. Težko najdete více místa na šířku v EU autě. Mám současného Chargera a i Passata, takže dokážu posoudit. US auto: jednoduché, hodně místa uvnitř a servisně levné. VW: těsné, dílensky dobře vyrobené (pozor, současný Cadillac je již nad VW!), servisně drahé. Hlavně US auto nemá tisíce tlačítek, proti vw, kde v menu hledáte kdejakou drobnost pomalu půl hodiny. Rozdíl je i ve váze. Těžší auto, je pochopitelně pohodlnější. A postatná věc na závěr. Koncernová auta jsou, co se týká designu, nuda. Zkuste si obě auta postavit vedle sebe. O zvuku V8 ani nemluvě.
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 14:05
Re: Atmosfera
Mě je to jedno na co drandíš, to ty tu pořád srovnáváš spotřebu na LPG... kdyby si alespoň pomlčel :D
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 13:29
Re: Atmosfera
Já? Já jsem na LPG narážel vždy jen v souvislosti tohoto Barikova pozérství, kdy tu ostatní kritizuje, jak kupují ty Evropské naftové a turbo "srágory" a že kupují levná a slabá auta, co málo žerou a sám, pán velkomožný na venek, šetří na LPG a tak podobně, jen aby v diskuzi psal, že má šestiválec... jinak jsem se k němu snad nikdy nevyjadřoval, LPG je mi tak nějak fuk :D
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 12:38
Re: Atmosfera
" Podívejte, mám V6 s pořádným výkonem a vy jen ty vaše naftové čtyřhrnky, kolenovrti!! Ale hezky si to dám do LPG a budu jezdit do 80 km/h, aby to moc nežralo, zas tak bohatý nejsem" :D

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/….php/slovo/pozer
16. 12. 2019 11:19
sragora
Neni to takova tragedie jak tu nekteri pisou. Ano, superb v top benzinu jede hodne dobre a podvozkove je mrstnejsi. Na druhou stranu kdo jde pro superba neresi tolik mrstnost jako spis pohodli a to ma tenhle charger lepsi jak mustang a camaro. Dobre, sorry tohle nema bejt muscle car, ale je to rodinnej muscle. Kufr jak vrata, chytřa vymyšlenej i presto ze je to sedan. No a vnitrek ze by souperil s dacii je totalni blbost. Uvnitr to vypada skvele a i alespon trochu originalne a displeje jemny a prehledny. To ze tam jsou tvrdsi plasty je proste amerika ale zase to uz neni plast jako mustang z roku 2005. Me se to auto libilo hodne, mel jsem tyden v8 tu slabsi a kdyby nebylo bourany tak ho na rok zkusim vzit jako rodinny auto. Jenze zadokolka v zime neni s malim ditetem nic moc a ujede ti v promrzlim lese kde to klouze i fabie protoze jen tuknes do plynu a uz se klouzes. Ale spotreba byla 10litru a to proste v tempu 60/90/130. Jen toho místa tady z baráku neni moc a tak jedine az bude barak s garazi.
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 14:04
Re: Atmosfera
Už jsem tě tu jednou vyzval, pojďme spolu napsat blog, otestujeme ten Charger po Praze, co ty na to ? Protože v opravdovém městě s opravdovým provozem si vezme deset na sto i dvoulitrové TDI...
Avatar - Barrichello
15. 12. 2019 22:51
Re: Atmosfera
Jezdí to za 6-8....když přepočteš náklady na 100km v plynu na benzín :-)
Avatar - Barrichello
15. 12. 2019 21:51
Re: Atmosfera
HEMI je lepší, nežere o moc víc díky MDS -vypínání válců a navíc dobře snáší LPG.
Avatar - Barrichello
15. 12. 2019 21:45
Re: versus škůdka
Oktávka není konkurence Chargeru, když tak aspon Superb :-) Ten stojí v plný plabě se zdechlým 4válcem s fénem ty samý prachy, sranda no :-)
Avatar - Barrichello
15. 12. 2019 21:39
Re: Kdo z vás to řídil?
určitě, za 1 mega koupíš v evropě šestiválec s 300 HP a plnou výbavou. Kde?
https://www.sauto.cz/…charger/17668891?…

Notabene V8
https://www.sauto.cz/…charger/18302354?…

Má to víceprvek, 8st. almaru ZF jako němci a další
Avatar - Hammunasakra
15. 12. 2019 19:06
Re: versus škůdka
V naší lokalitě bohužel moc ne = i když americkejch "od 29.470 USD" je fakt bomba :yes:
Avatar - Dinar
16. 12. 2019 12:19
Re: sragora
Tak, že to má horší podvozek než superb, potvrzuješ sám.
Dál už je to horší, píšeš tu něco o V8, ale článěk o žádném autě s V8 není, není o něm ani debata. Takže mimo jiné, označování chargeru s šestiválcem a 300 koňmi za "muscle" cokoliv, je nesmysl.
Pokud jde o interier, doporučuju si prohlédnout nějakou akutální dacii za tři sta, kromě té, kůží obšité palubky chargeru, je to velmi srovnatelné, jak úrovní designu, tak materiály a provedením.

A o tragedii, taky nikdo nemluví, Barik to výroky o superbech s fénem zbytečně hrotí, charger je, vzhledem k šestiválcové motorizaci, levné auto za milion, jezdí tak, vypadá tak. Pokud někdo preferuje motorově "poctivé železo" a oželí jízdní projev nebo dotaženost vnitřku, může to pro něj být volba. Jen bych při té volbě nezesměšňoval jiné pojetí, viz. superb.
Avatar - Barrichello
15. 12. 2019 21:53
Nechápu
co má být jako ta zásadní novinka, AWD Charger s V6 už se dělá dávno, nějaké widebody a pakety nejsou nic extra zásadního, je to na úrovni nového paketu.

Jinak to auto je furt stejný od roku 2011, akorát je nová převodovka ZF, jiný přední a zadní blatníky, kapota a světla, a uvnitř novej volant.
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 13:09
Re: Atmosfera
No, po tu větu, co si napsal to pozérství není, ale pokud máš potřebu běhat po diskuzích vyřvávat, jak jsou ostatní pozéři a chudáci, protože kupují kvůli spotřebě naftu a jiné věci a sám doma provozovat šesti či osmiválec na LPG mi trochu pozérství příjde.
Avatar - Otrava
16. 12. 2019 00:43
Trochu OT..
...ale jsem jediný, koho vyloženě bijí do očí ty fotky? Myslím, že by snad nebyl takový problém dotáhnout to auto skutečně někam do na zasněžené silnice, vyleštit a vyfotit. :-|
Avatar - Dinar
16. 12. 2019 14:20
Re: versus škůdka
Plácls´ pitchovinu "zdechlý čtyřválec" a jen se zbytečně cukáš, když máš černé na bílém, že ten papírově slabší čtyřválec si v dynamice namaže tu V6 na chleba. Tohle nezachrání ani sto smajlíků, troubelíne. :D
Avatar - Dinar
16. 12. 2019 12:31
Re: versus škůdka
Dvousetkilovatový superb zatluče V6 chargera při zrychlení do země, 0-200 km/h 22s superba vs. 30s chargera, to je rozdíl třídy. Kouzlo šestiválce je jinde, to že tu Barik, jako obvykle, píše nesmysly, je věc jiná. ;-)
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 11:28
Re: versus škůdka
Sice bych raději šestiválec, ale neřekl bych, že 200kw čtyřválec je zdechlý. Nechce se mi hledat parametry Dodge, ale tipuji, že o moc lepší nebudou. A zastaralý interiér je kapitola sama o sobě.
Avatar - Dinar
16. 12. 2019 07:39
Re: Kdo z vás to řídil?
Spojení zadokolka šestiválec je za tuhle cenu opravdu bezkonkurenční, bohužel je tu to ale, které zmiňuje Kankunen, to auto je jízdně hrozná srágora, i ten tebou vysmívaný superb, předokolka na platformě golfa, jezdí líp, ale citelně líp. A pak ještě interier, sice kůže, ale sama to nezachrání, charger může vnitřkem soupeřit tak s dacií za tři kila, bohužel. Jinými slovy, principu tleskám, reálnému provedení už míň, charger za mega je auto pro někoho, kdo prostě trvá na šestiválci (což umím pochopit) a nemá peníze na lepší auto, nic hanlivého, je to prostě volba. Osobně bych za tohle, přesto, že má šestiválec, milion nedal, ale proti gustu...
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 16:01
Re: versus škůdka
Bariku bariku, máš to zapotřebí? Je směšný tu házet výkonem, když Charger ten výkon jaksi nepředvádí. Ač obě auta čtyřkolky, Superb se zdechlým čtyřválcem má stovku o 0,7sec. lepší, a pokud má Dinar pravdu, tak dvoustovka je pro Charger přímo Waterloo. Takže - 275k je evidentně lepších, než 305 z Dodge. Je to smutný, ale je to tak.
Ještě jednou - taky bych raději šestiválec, výkon není všechno, ale házet tu trapný hlášky o zdechlých čtyřválcích, když je to přesně naopak....
Avatar - KANKUNEN
16. 12. 2019 14:33
Re: versus škůdka
Barikovi je to jedno, ten má auto za levno a drtí to na spotřebu. Co můžeš čekat o člověka obdivujující ruský a americký šrot a pohrdá evropskými značkami.
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 13:53
Re: versus škůdka
272 r4 vs 305 HP V6.

Tak já nevím co je lepší.

A Superb má DSG, už to konečně řadí bez cukání a umí to někdo repasovat za méně než 110 tis Kč?
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Avatar - CICERO
15. 12. 2019 23:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
15. 12. 2019 22:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
15. 12. 2019 22:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
15. 12. 2019 22:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CHerokee
15. 12. 2019 19:21
Zajímavé
Daily car pro Kanadu za super prachy.
Avatar - Barrichello
18. 12. 2019 12:35
Re: versus škůdka
Je lecainý, má V6 místo R4 (V6 je vždycky lepší), má klasickou HDM převodvku ZF, má velmi slušnou výbavu, je prostornější a neokoukaný.
18. 12. 2019 08:20
Re: versus škůdka
Nakoniec sme sa dopracovali k tomu, že Dodge v V6 je dobrý lebo je lacný :D :D :D . Len tak ďalej
18. 12. 2019 08:10
Re: versus škůdka
Klasika, nesklamal(a) si. Doteraz sme zrovnávali dynamiku a zrazu už sme pri cene a ešte si musel vytiahnuť menší motor :-[] . Podaj si s Barikom laby, vytiahnuť V6 na 1,5 tsi si dokázal len ty. Bravooo
Avatar - Hammunasakra
17. 12. 2019 12:02
Re: versus škůdka
No vrcholný verze 2litrů typu MB45AMG až tak zdechlý nejsou = ale cena tohohle auta daleko spíš odpovídá tomu za co je aktuálně nejlevnější Okta = takže 2.0TDI 85kW a 1.5TSI = takže proti V6 3,6 = fakt ZDECHLINY :D
Avatar - Barrichello
17. 12. 2019 11:57
Re: versus škůdka
Každý 4 válec, který k tomu, aby se z něj vyždímal výkon za pomocí turba(více turb) je zdechlý.
A dát turbo na motor umí i cvičená vopice z cirkusu Berousek :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 12. 2019 11:51
Re: versus škůdka
No problém je že cenově srovnatelnej 4válec = je bohužel spíš ten 1.5TSI nebo 2.0TDI 85kW v Oktě = takže v reálnym porovnání dle CENY = to označení zdechlý = je SAKRA na místě

V cenách jen trochu nad R4 v Supu = už se dá V8
17. 12. 2019 11:40
Re: versus škůdka
Nikde som nepísal čo je lepšie,len polemizujem nad označením r4 za zdochlý, keď zásadným rozdielom rozdrví v6....ale chápem, že to nepochopíš
Avatar - Barrichello
17. 12. 2019 11:20
Re: versus škůdka
Srovnávvám co dostanu za 1,1 mega.

Nějak mi vychází že mi toho Charger nabízí poněkud víc.

Adaptivní tempomat, šíbr, forward alert, lane assist, abs, bas, esp, tcs, airbagy, 8st automat s řazením pádly, kůže, hliník, bluettooth, navigace, el. stavitlený sedačky, volant, zrcátka, pedály, roletky zadního okna, vyhřívaný volanta sedačky, ventilovaný sedačky atd dorazily do usa taky.
Potřebuješ ještě něco navíc?

kdo chce závodák, ostřejší verze maj stavitelný tlumiče, launch control, brembo brzdy atd atd
Avatar - Barrichello
17. 12. 2019 11:16
Re: versus škůdka
Z nuly na 200 sem za celý život akceleroval asi jednou.

Takže mě to fakt hodně zajímá :-)

Takže foukaný zdechlý čtyřválec je lepší jak V6 a dokonce V8 vid. Tak si ten 4válec užij. :-)
Avatar - Barrichello
17. 12. 2019 11:13
Re: Kdo z vás to řídil?
Jistě že to končí cenou.

Pokud někdo nabízí R4 za mega a jiný V8 za 1,1 mega je asi něco špatně s tou R4.

Vaším okamžitým argumentem je spotřeba, tak vytáhnu LPG.

Na to nemáte čím kontrovat, tak vám zbydou blbý kecy o LPG a podvozku.


Sranda že jo.
Avatar - Barrichello
17. 12. 2019 11:09
Re: Atmosfera
Neprodal, máš zájem?

Smart byl na servisu, nikdo s ním nejezdil květen-říjen :-) Já s ním jezdil naposled v lednu a tedka až v prosinci :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 12. 2019 09:35
Re: Kdo z vás to řídil?
No ale cena JE to nejdůležitější = jak koukám tady pár lidí srovnalo s DRAŽŠIM supem s podobnym výkonem a nadšeně došlo k závěru. No cenový srovnání tohohle AWD s 8st. HDM automatem a šestiválcem 3,6 vychází ale https://autobible.euro.cz/…y-cenik-stazeni/ takže Okta 85kW v naftě nebo Okta benzín 1.5 = cena Chargeru viz já hned úvod diskuze

To je pak HODNĚ jiný porovnávání dynamiky
17. 12. 2019 08:06
Re: Kdo z vás to řídil?
Každá tvoja adorácia v diskusií končí cenou. Kúp si sandero za 250, resp za cenu jednej V8 môžeš mať 4 kusy R3 :-[] :-[]
17. 12. 2019 07:52
Re: versus škůdka
"Pokud myslíš o přenesení výkonu na kola, tak tam zleží jestli si tam dáš Nakang za dva litry nebo závodní Pirellli za 22 litrů S těmi to umí Hellcat za 2,8 s"
Ten R4 superb deklasuje V6 deklasuje v šprinte 0-200 takým rozdielom, že to proste gumami neobkecáš. No a vyťahovať na klasický diaľničný dostavník Hellcat dokážeš asi len ty :-!
17. 12. 2019 07:45
Re: versus škůdka
V tejto diskusii ideš, na R4 superba si tu vytiahol V8 spoza veľkej mláky, lebo V6 už nestačila. K tomu ešte perla zdochlom R4 :D :D :D .
Avatar - Beefcake
17. 12. 2019 01:11
Re: Atmosfera
To by nesmel dokola riesit LPG.
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:56
Re: versus škůdka
Jeee, výrok dne. Převodovka ZF neumí přenést 300 resp. 375 resp. 485 resp. 707 HP a kroutáky 353 až 880 Nm.

Zpráva dne.....

Pokud myslíš o přenesení výkonu na kola, tak tam zleží jestli si tam dáš Nakang za dva litry nebo závodní Pirellli za 22 litrů :-) S těmi to umí Hellcat za 2,8 s.

Asi takhle....

Můžeš si pro něj skočit, za dva superby jeden Hellcat https://www.sauto.cz/…charger/17768943?…
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:51
Re: versus škůdka
Americká a ruská technika je TOP, nejlepší techniky na světě, tisíce světových prvenství, ve všech druzích tecniky od ponorky po vesmír.

Perfektní spolehlivost, odonost v extrémních podmínkách, smát se tomu může jen nevzdělanec, milovník Helmutů.
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:48
Re: versus škůdka
5,0 s V8 za 1 090 000 kč.
5, 0 V8 za 1 270 000 Kč v luxusnějším 300C Hemi.

Za kolik že má zrychlení Superb? Já četl něco o 5,8 s a navíc je to o 200kg lehčí jak Charger. Kolik to bude mít když tomu dáme do kufru 200 kg navíc? Schválně? 6,1 ? 6,2??

A co zvouček? Ten foukanej čtyrvál je koncert lahodící uchu, že jo.
Co kroutáček? Supíček má 350 Nm, Hemi 550 Nm.'

Fakt je supíček v plný palbě za mega lepší? Fakt?
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:39
Re: Kdo z vás to řídil?
Zatáčí to úplně v pohodě....řízení je mercedes k tvojí smůle :-)
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:38
Re: sragora
Stačí vytáhnout z kešeně o 180 tis Kč víc ak za Charger a máš luxusnější vnitřek https://www.sauto.cz/…er/300c/18432192?…
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:36
Re: sragora
Může v tom mít nappa kůži, pokud ti jde o kůží obšitou palubku ala Poltrona frau, dřevo atd je tu sesterský Chrysler 300, se stejným motorem a luxusnějším interiérem.

A že ten interiér nikdo nemodernizuje, pošli stížnost do FCA Turín.

Případně napiš SZ špagetka klubu Murphy, wolfík a spol. oni ti to vysvětlí jak to Fiat skvěle provozuje a proč to tak je :-)

:-) :-)
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:32
Re: Kdo z vás to řídil?
To auto má dvě tuny, jde s ním perfektně jezdit bokem pokud to umíš, má to podvozek z Mecedesu S-klasse a E-klasse reps. z AMG verze (SRT8 a Hellcat), ovšem poměrně hodně upravený.

Akutální verze má 8st autmat Z|F, který řadí bleskurychle, měl sem to v Jaguaru, netvrd mi tu že ne. Aktuální 5,7V8 to se ZF dává za 5,0 s na sto.
Nestačí????

Na soupeření s hothatchy to není, je to o zvku, krouátku, výkon, pohodlí, v Chargeru je pro řidiče msíta, že se Superb může jíst zahrabat 10 metrů pod zem, neboj seděl sem v obou autech.

A kupovat si za 1030 000 kč V6 když je za 1 090 000 V8 :-) :-) :-) :-)

Sežen někde fungl novou evropskou zadokolku s V8 za 1,1mega a pak nám sem přijd něco povídat.
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:26
Re: Atmosfera
Jistě že jí proovnávám, protože jinak tu okamžitě vytasíte že to jezdí ve městě za 18. A koho to zajímá, když si kolenovrt, tak LPG z
18x13,50= 243.
10x34=340, vaše prémiová naftička
10x30=300, nejlevnejší N95

Takže nechápu co rešíš....

Pokud kolenovrt nejsi a jsi fajnšmekr, nepiš tu že to jezdí za 18 a téma spotřeba zcela ignoruj!
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 21:23
Re: Atmosfera
Se stav, nemam s tím problém. Sem v Praze denně mimo víkendy. A od února do listopadu to denně jezdím Chargerem nebo Camarem nebo předtím Jaguarem XF v naftě.

Tak asi snad vím, za kolik to jezdí....
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 13:55
Re: Atmosfera
18 litrů po městě mi nežere ani V8 5,7 v Chargeru co mam.

S V6 nesmysl, pokud nebudou megakolony :-)
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 13:54
Re: Atmosfera
Můžeš jezdit třeba 200, v plynu to furt budu v přepočtu na benzín žrát 11 litrů :-) :-) :-)
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 13:34
Re: Atmosfera
Tak to sorry, pokud jsi to psal vždycky jen v souvislosti s barikem, tak beru zpět, do toho se vám nemontuju. :-)
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 13:00
Re: Atmosfera
Koupi pořádnýho benzínovýho motoru + instalaci LPG za pozérství vůbec nepovažuju. (Pokud ale někde barik psal, že s tím jezdí klobouk kvůli spotřebě, tak to je jiná)
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 12:21
Re: Kdo z vás to řídil?
No, já si myslím, že tady je to spíš taková hrubá záplata na hrubý pytel, který tu roztrhl a stále více trhá Barik... aneb jak se do lesa volá...

A k tomu koncernu, zkoušel jsem nejnovější A6 Allroad s V6 TDI a to auto bylo perfektní, jasně, sice za jeho cenu koupíš hezkej baráček někde mimo Prahu, ale tenhle typ aut prostě umí :)

Na druhou stranu, minulý týden jsem najel něco přes 2 tisíce km po Evropě s aktuální Oktávkou po fl. a tu bych si domu koupil jen ve velmi výhodné, velmi velmi cenově výhodné nabídce... :D

Hybrid je fajn, na určité typy používání určitě, nic proti, vodík bych zatím nechtěl.

P.s. já jsem jezdil v trochu umírněnější verzi v bílé, ale pod kapotou byl HEMI :D
Avatar - Hammunasakra
16. 12. 2019 12:01
Re: Kdo z vás to řídil?
Já ne ale shoduješ se s šéfem vývoje nejostřejších Porsche = věřím vám :D

A kritika takhle levnýho takovýhohle auta = mi přijde FAKT MIMO

Uznávám že VW fans to maj poslední dobou těžší a těžší = po Dieselgate a WLTP teď losí testy = od Škodovek po Audi. Nicméně pomlouvání konkurence navíc s fakt zajímavym poměrem cena/výkon = se ty pVWopady co zažívaj nevyřeší. Možná se tim JIM trochu uleví :-!

Já tady tedy dál něco hybridního a rád bych jednou možná něco vodíkovýho = ale jinak takovejmhle autum dávám :yes:
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 11:50
Re: Kdo z vás to řídil?
To jsem jednou řídil, je to spíš autobus, ale má to charisma ! :D
Avatar - Hammunasakra
16. 12. 2019 11:37
Re: Kdo z vás to řídil?
No pašíka a supa chce VWýrobce dát na jednu linku ;-)

Mimochodem totální propadák poslední série losích testů = pár diskutujících vybavuje se mi kesumb VWýsledky docela nezvládlo + pěkně *** místo podvozku auta radši posla špatných zpráv teda MĚ :D tak v poslední sérii totálně zklamalo Audi e-tron byť ze srovnávanejch nejdražší skončilo úplně poslední. Zvláštní ocenění dostaly Škodovky = poprvé v dějinách losích testů = je auto vlastně ODMÍTLO udělat. Manévr vyhodnotilo jako riskantní a uprostřed manévru prostě ZABRZDILY :-!

Takže ten aktuální Pašík = asi až tak nepřekvapuje

Jinak pro VWfans odpůrců Dodge V8 trocha reality http://www.autoforum.cz/…o-blazen-do-aut/
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 11:30
Re: Kdo z vás to řídil?
Passat má jiný podvozek než Superb, ne ? :D Ale měl by mít lepší, né horší :D
Avatar - Ozzman
16. 12. 2019 08:08
Re: Trochu OT..
Asi výrobce radši nechtěl riskovat, jestli to jezdí tak špatně, jak píší výše :D To potom chápu a radši photoshop, než sníh :D
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 13:37
Re: Kdo z vás to řídil?
Plná diskuze VWfans odpůrců Dodge V8.
Jinak k tomu odkazu - taky se divím, že raději nejezdí s pick-upem Porsche.
Avatar - CICERO
16. 12. 2019 14:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
16. 12. 2019 14:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
16. 12. 2019 13:57
Re: Atmosfera
Já tam LPG ale nemam :-) Bude až v lednu :-)

Od září s tím drandím na benzín, blbý co :-) :-)
Avatar - _Karel_
16. 12. 2019 13:13
Re: Atmosfera
Jo, já mám pocit, že LPG kritizuješ často, bral jsem to obecně. U barika to moc nesleduju, v některých věcech má trochu divnej pohled. ;-)
Avatar - KANKUNEN
16. 12. 2019 12:06
Re: Kdo z vás to řídil?
Jen kopyto nepozná tu podvozkovou hrůzu.
Avatar - KANKUNEN
16. 12. 2019 06:40
Re: Kdo z vás to řídil?
Zatáčí to hůře než loď, tyč řízení musí být jedině z gumy, protože řízení nereaguje. Je to tak dobré jet s tím na nákup.
Avatar - KANKUNEN
15. 12. 2019 20:50
Kdo z vás to řídil?
Je to neuvěřitelná jízdní srágora. Poměr výkon cena je mnohem horší než v Evropě.
15. 12. 2019 18:20
versus škůdka
Pořidí si to někdo místo nový oktávky? 😁