Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cybertruck je v rozporu s evropskou bezpečnostní filosofií, míní expert

Elektrický pick-up Tesla Cybertruck je působivým strojem, pokud by s ním však chtěla automobilka uspět i v Evropě, pravděpodobně by musela změnit celou základní koncepci vozu.
Zpět na článek
17. 12. 2019 13:47
Kategorie
Zvláštní, že ten expert dokáže určit výsledek nárazových testů na základě videa z představení vozu, ale hned první co vypustí z pusy je chybný předpoklad. Cybertruck z hmotností mezi 4 a 4,5 tuny totiž nepatří mezi lehká užitková vozidla.
A stačí se podívat na prodeje vozidel v USA (první tři místa Ford F-Series, Chevrolet Silverado, Ram pick-up) a v Evropě (VW Golf, Renault Clio, VW Polo) a je snad všem jasné na kterém trhu se bude prodávat a na kterém ne.
17. 12. 2019 12:08
jasny
Tak jasny ze to ma ostry hrany a ja nevim co vsechno. Uz jen martyryjum s autama z usa. Zasklení, osvetleni, pásy a jiná homologace. Přitom je daleko horší že ty vergly jako mustang a podobny fofrníci nikdy moc nebrzdily a podvozek s fošnou vzadu taky šílenost. A ukočíruj to tady u nás na těch mini silničkách. Jestli se doveze cybertruck tak to bude teprv *** :D
Avatar - CICERO
17. 12. 2019 15:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
17. 12. 2019 15:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
17. 12. 2019 12:54
Expert
No a jinej expert (zaznamenal jsem titulek) zase míní, že by to šlo. To jsou starosti...
17. 12. 2019 12:06
Tesla v evropě?
Tak a teď už musíme jen doufat že se k nám na trh nedostane😄
17. 12. 2019 12:06
Tesla v evropě?
Tak a teď už musíme jen doufat že se k nám na trh nedostane😄
17. 12. 2019 11:42
Vážně
Tak to by mě ani nenapadlo, na první pohled to ani nevypadá.
Avatar - CICERO
17. 12. 2019 14:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 1. 2020 14:14
naser si
toto nové auto je very nice and jo a jo to proste chceš nic lepšího prostě není tak že kupuj a naser si :yes: :D :-!
18. 12. 2019 07:05
aaa
Mě spíš udivuje, jak si lidi myslí, že v Tesle po tom co postavili 3 auta z 0 úplně zapomněli, že musí splnit homologaci...
Vsadím se o co chcete, že to auto splní všechny požadavky a ještě bude patřit k nejlepším v bezpečnosti.