Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Uživatelé marihuany jsou prý horšími řidiči i ve střízlivém stavu

Závěry výzkumu, který probíhal v renomované univerzitní nemocnici Harvard Medical School, přinesly poměrně nečekaná odhalení.
Zpět na článek
18. 1. 2020 17:58
No ne že bych se museldo Máry navézt úplně pokaždý...
ale"studie...přinesla poměrně nečekaná odhalení"
Co je na tom nečekanýho?
Kdo někdy mluvil s nějakým výhulkou, ten tohle snad ví tj. že mají tu palici vyduněnou.
To je asi tak nečekaný, jako že zejtra bude neděle.
Slohová neobratnost a myšlenková slabost už v úvodní větě.
Tak ani dál nečtu.
Jo, rychle, zablokujte mě, když už mi vyhrožujete do mailu. :D
Ale ani když mě zabanujete 100x, nezmění se, že webům jako Autoforum nebo Garáž koukáte z velký dálky na záda. A s lidma jako p.redaktor Mára to nebude lepší. Je to zarážející amaterismus, když máte v zádech takové tradiční medium jako je SM a jeden z největších mediálních domů.
Poslužte si.
Avatar - CICERO
18. 1. 2020 18:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 1. 2020 16:35
Re: tak všeobecne
Bradley se naučil reagovat v diskusi? Neuvěřitelné, to je jako by se šimpanz naučil řídit auto :yes:
19. 1. 2020 00:41
Re: tak všeobecne
Hloupy komentar...to lze pak aplikovat i na alkohol a pak tedy vetsina spolecnosti stoji, jak Ty rikas, za vylizdiru (tak blby slovo by ani zhulenec nevymyslel)
18. 1. 2020 18:17
Re: Re: No ne že bych se museldo Máry navézt úplně pokaždý..
Audi je vypolírovaný pod plachtou v garáži!
No stres!
:D
19. 1. 2020 16:26
Kravina
To je ale kravina 😁😁 Tipuji, že zúčastnění měli řidičák tak maximálně půl roku. Kuřáci konopí jsou tak špatní řidiči, že se dostali až do F1.
18. 1. 2020 22:56
Zamlcena část článku
Ten kdo tenhle článek kopíroval, asi úmyslně vynechal jednu docela podstatnout část.
"Problém s řízením se nevztahuje ani na lékařské uživatele marihuany.

Ne všichni uživatelé marihuany se při simulaci ve virtuálním vozidle chovali špatně. Ti, kteří začali marihuanu užívat v dospělosti, řídili stejně dobře a někdy lépe než ti, kteří konopí nikdy neužili."
Avatar - Alf1k
18. 1. 2020 20:46
Fraška
Nemáte o čem psát nebo co? Aniž bych hulil trávu, tohle je směšný :D vytáhnout si jednu studii z miliónu, popsat to povrchně a hotovo, už jenom ten nadpis, nemám potřebu komentovat každou zprávu, ale tohle začíná smrdět autofórem jako prase, styďte se 😏
19. 1. 2020 08:36
zelený mančaft
Takže se nám tu šikuje solidní grupa pohodovejch týpků co mají velké ajkjú i pérez a randí s paničkama. Wau, to mi V Y L I Ž D Í R U 😀
19. 1. 2020 00:43
Re: No ne že bych se museldo Máry navézt úplně pokaždý...
S kolika inteligentimi zhulenymi lidmi jsi mluvil? Neni dobre odsuzovat lidi podle toho zda si delaji radost tim nebo onim...
19. 1. 2020 08:31
Re: Re: No ne že bych se museldo Máry navézt úplně pokaždý..
A sakra ty seš mi bojovnicek za travicku :D kazdyho kdo huli vzit osmivalcem do V po palici :D
Avatar - AnnaXxx
19. 1. 2020 20:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 1. 2020 18:01
Re: tak všeobecne
No, Mára je překvapenej. Nevěděl to.
26. 9. 2020 00:35
Konopí
Když už chceme mluvit o takovýchto věcech jako je konopí a věci, co "narušují" kognitivní schopnosti, neměli bychom samozřejmě zapomenout na kofein a třeba takovou kávu. Takže bych si takové strašení články nechal na jiné weby a ne na tak kvalitní web, jako je tento :) Mimochodem, pokud by někoho zajímalo konopí a jeho zkoušení, doporučuji web https://www.cibdol.cz
Avatar - Dinar
20. 1. 2020 08:56
Re: Komentáře
Vypadáš na deset let mladší? A píšeš před "a" čárky? Tak, to jo, zjevně to hulení funguje... :D
Avatar - Beefcake
19. 1. 2020 16:59
Re: yxcycx
To plati samozrejme aj o fajciaroch cigariet.
Avatar - lordlord
19. 1. 2020 16:51
yxcycx
pokud fetují v autě, alespoň nesmrdí např. na balkóně a nedělají ze sousedů pasivní feťáky
18. 1. 2020 22:14
Komentáře
Stát lze,a to vždy....Čtyřicet let hulil mám vyšší školy(IQ 147)..., a do dneska žijí, a vypadám minimálně na deset let mladší. Mám šedesát let, a randim z ženami(vdanymi), kterým čtyřicet....
18. 1. 2020 21:49
Re: Fraška
twl autoforum ti vad9? Já ho mám rád.
Asi co člověk, to názor.
18. 1. 2020 22:11
Komentáře
Stát lze,a to vždy....Čtyřicet let hill, mám vyšší školy(IQ 147)..., a do dneska žijí, a vypadám minimálně na deset let mladší. Mám šedesát let, a randim z ženami(vdanymi), kterým čtyřicet....