Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai i20 se poodhaluje na oficiálních skicách a láká na premiéru v Ženevě

Očekávaná í-dvacítka je prvním evropským modelem s novým designovým jazykem. Zatím jej naznačují oficiální skici.
Zpět na článek
5. 2. 2020 13:06
Re: No Hovnaj, no stress.
Hele, já určitě nepatřím mezi fandy této značky, ale fakt je ten, že se ta auta za poslední roky zásadně zlepšila, technicky i designově (a to samé platí i pro Kiu). Navíc české zastoupení Hyundai konečně vyhodilo toho blázna Vošického a český marketing této značky se okamžitě umravnil a působí teď velmi slušně. Tvůj příspěvek ale neobsahuje byť jen pokus o nějaké argumenty, co se ti na těch autech konkrétně nelíbí. Je to jen ubohá snůška nenávistných plků, kterými se tady prvotřídně ztrapňuješ! :-) :-) :-)
5. 2. 2020 11:25
i20
My v rodině máme i20 už od ruko 2013, kromě baterie a jednoho zadního tlumiče absolutně bez závady. Máme model po FL, a oproti i dnešní fabii tak těch měkčených plastů je daleko více. Do města pro ženskou ideální autíčko. Nenáročné, spolehlivé s trvalou spotřebou 5.5l. tak proč na to nadávat? Já si loni koupil nového Ceeda a jsem taky max spokojený. Podle mě hodně lidí i tu soudí a nikdy neměli s těmito auty nic společného. Viděli je maximálně v agresivní reklamně proti škodě. Nejvíce keců mají ti co si nové auto nemůžou dovolit a proto všem ostatním zaritě budou tvrdit tam to a to je na houno.
Avatar - zaplosak
5. 2. 2020 13:05
Re: i20
Souhlasím, taky jsem moc spokojený, prodal jsem teď sedmiletého ceeda2 sw a protože to bylo super auto tak zitra si jdu pro ceeda 3, 1.4 tgdi v automatu - těším se jak malej... :-)
Avatar - lamal
5. 2. 2020 12:28
Re: i20
asi malo diskutujes, ked na to vobec reagujes... samozrejme mas asi pravdu, H/K robi velmi solidne auta a este solidnejsi pomer cena/vykon, co nie je silna stranka koncernu... nic nove ;-)
Avatar - lamal
5. 2. 2020 13:25
Re: Na první pohled paráda
a ty si si isto kupil noveho veYrona ... alebo nie to ani na novu i20, zeby ? hmm
5. 2. 2020 10:17
Na první pohled paráda
Na první pohled paráda :yes: :yes: :yes:, uvidíme jaký bude pohon - ty jejich 3 válce nejsou žádný zázrak (ještě horší než Schade) a 4 hrnku už se asi nedočkáme :'-(
Uvnitř budou asi jen tvrdé plasty :-(, ale vzhledově to nevypadá špatně, hlavně žádný plovoucí tablet vysunutý do prostoru :yes: :yes: :yes:
Robustnost a výdrž první generace GETZu to asi mít nebude (ale to asi žádné současné auto - ty časy jsou dávno pryč :'-( ). Uvidíme jaká bude cena...
1. 1. 2021 08:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 1. 2021 07:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - JirkaV8
5. 2. 2020 10:43
Re: Na první pohled paráda
Vis jak se rekne slovensky Hyundai? Lejnoj :-[] Po zkusenostech s i30 tuhle nalestenou bidu zrovna nemusim a nedomnivam se, zeby zrovna tento model mel byt lepsi :no: Ale kazdeho vec :-[]
Avatar - CICERO
5. 2. 2020 18:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 2. 2020 15:35
Re: Re: No Hovnaj, no stress.
Ti je řeč jak víno 🙂..od tebe bych tohle nečekal
5. 2. 2020 14:20
Hatch a kombi i20
Já teda nechci vytvářet fámy, ale když se koukám na ty dvě skicy...na jedné vidím hatchback, na druhé vidím kombi (stačí se podívat na víko nádrže u kombi, to má navíc i odlišně tvarované prosklení v C-sloupku).

Že by se Hyundai pokusil zalepit mezeru po "údajně" končící fabii combi?
5. 2. 2020 10:00
No Hovnaj, no stress.
A jéje, Staníkům Hovní News letter plný falešných slibů, nereálných přání, demagogie a marketingových canců :-D Jojo, raketa konkurující Ladě Kalina :-D Tak je postaveno to jejich Hnujdaji panoptikum. Kramnému v base asi hrabe, ani slevy už nezabírají, hehe. Běžte se prosím přiučit k Dácii nebo Ladě, vy nádhery :-D