Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-AMG GLA 45 S oficiálně: Technika ostrého áčka přijíždí v nakopnuté verzi

Ještě před výstavní premiérou v Ženevě se nám ostřejší verze crossoveru GLA představuje v celé své kráse.
Zpět na článek
Avatar - Londonbridge
26. 2. 2020 14:33
AMG
AMG motory umi 310 KW z 2l motora uf... Pan kral motorov a pokial aj opusti F 1 jeho motory budu brat ine stajne a pojdu na odbyt ako teple rohlicky...MB and :yes: AMG
26. 2. 2020 20:24
Re: Tak to sorry
To pouťové křídlo taky nechápu, vůbec tam nesedí. Když si ho odmyslím, tak by to mohlo být docela fajn :)
Avatar - Magister
27. 2. 2020 09:43
Re: Předek a zadek bez výhrad....
Mám doma předchozí GLA45. K této generaci mám designově hodně výhrad, mnohem více se mi líbil hranatý ostřeji řezaný design. Tohle ale vypadá asi nejlépe.
Avatar - kari.laz
27. 2. 2020 08:05
Re: AMG
Ano, AMG vždy měl brutální motory. Jen si říkám, jestli by na tento výkon už neslušel větší motor a odpovím si sám, slušel. Vím, že doba je jiná, ale já nejsem příznivcem "vyhoněných" malých motorů.
Avatar - pradeda777
26. 2. 2020 22:41
Re: Tak to sorry
....naštěstí to křídlo je jen ve výbavě na přání..... :-!
Avatar - Alf1k
26. 2. 2020 19:29
Tak to sorry
Ale ať jsou Áčko i CLÁčko s tímto motorem bomba tak tohle mi přijde fakt jako nesmysl, už jen když se na to podívám s tím křidýlkem WTF? Tohle je pro které nadšence? :D
Avatar - pradeda777
26. 2. 2020 17:27
Předek a zadek bez výhrad....
interier taktéž bez výhrad.... ....bohužel z profilu to není zrovna hitparáda.... ;-\.