Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dovoz ojetých škodovek stoupl do února o pět procent

Celkový import aut přitom stagnoval na 26.727 dovozených osobních autech z druhé ruky.
Zpět na článek
Avatar - JGucci
9. 3. 2020 11:54
Škoda
Není divu,že dovoz ojetých Škodovek stoupá, jsou to dobrá auta, ale ceny nových jsou už mimo realitu (Scala, Octavia)
11. 3. 2020 16:58
Re: Škoda
Souhlasím. Já osobně bych si naleštěnou funglovku nekoupil. Mám pár let ojetou octavii z áček a jsem s ní nadmíru spokojený. Sice má něco najeto, ale má plnou výbavu a cena byla mnohonásobně nižší, než funglovka, takže nebylo zrovna moc co řešit.
Avatar - JGucci
9. 3. 2020 17:56
Re: Škoda
No před více jak 20 lety měla Škoda 50% podíl na trhu a tehdejší šéf Kulhánek tvrdil, že si ho chce Škoda udržet...současné prodeje táhnou převážně firmy, Octavia v základu za téměř půl milionu není zrovna cena pro běžnou (myslím opravdu běžnou, ne chudou) rodinu.
Avatar - CICERO
9. 3. 2020 13:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Emel
9. 3. 2020 11:25
Re: AAA
Je to nějaká zpráva z ČTK... ale dost o ničem... 5% za 2 měsíce u jedné značky je kolik aut?
Avatar - Ham.
9. 3. 2020 14:30
Re: Škoda
Ceny nových Škodovek asi moc mimo realitu nebudou, podíl Škody na českém trhu byl dlouhá léta kolem 30%, letos je už 40%, takže Škodovka má spíše prostor dále zdražovat, protože nemá evidentně problém s odbytem. Mimo realitu jsou ceny Škodovek možná pro chudší zákazníky, ale to je trh, který asi celkem rádi přenechají low-cost značkám.