Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes možná brzy oseká nabídku vlajkové lodi

Třída S, vlajková loď značky s třícípou hvězdou ve znaku, bude mít své místo nejspíš vždy jisté. Její dvoudveřová sportovnější provedení však mohou zmizet dříve, než jsme očekávali.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
31. 3. 2020 11:19
kupé a kabrio
S coupé a cabrio považuju za jedny z nejhezčích korábů silnic...bude jich škoda. Zase méně emocí.. :-(
Avatar - speedfred
31. 3. 2020 13:13
Re: kupé a kabrio
Tiež by sa mi S-coupé páčila ako víkendovka. A keď víkendovka tak rovno s V12.
Avatar - Alf1k
31. 3. 2020 12:29
Re: kupé a kabrio
Ano. Ale stejně je není moc vidět. Je jich málo - bídné prodeje. Projel jsem v rychlosti mobile.de a ročních coupe s garancí mi vyskočilo 33 kousků. Ale dodnes vzpomínám na první seznámení s S Coupe (před X lety) a pořád je to pro mě nepřekonaná vášeň (ve své třídě).. :-!
Avatar - Dinar
31. 3. 2020 09:24
Tak jsem zvědav,
jestli z této informace udělá autoblesk (čti autoforum) podobný článek jako v případě bmw 8er. Protože důvodem zaříznutí s-kupé jsou slabé prodeje, velkého kupé mercedesu se neprodá třeba na us trhu ani polovina toho co 8er, a ta je údajně prodejně tragická.
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:53
Re: kupé a kabrio
Roční prodeje jsou na třetině prodejů 8er, celosvětově.
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:52
Re: kupé a kabrio
S-coupe je opravdu výskytem až raritní auto, osobně si myslím, že tím, jak dvě generace chybělo, jeho zákazníci zestárli už do věku neřidičů a nové se i kvůli nástupu jiných karos. variant lux. segmentu nějak nepodařilo vychovat.
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:48
Re: kupé a kabrio
Jak výjimečný vůz? Vždyť je to esko, normální konfekce premiového výrobce, auto za tři miliony, jak vás čtu, mám dojem, že tu řešíte nějakou zondu nebo koenigsegg.

A že se jich neprodá bambilion? To bys měl poradit pánům od Mercedesu, že to vidí špatně, když s eskupé pro nízké prodeje končí.
Avatar - Blue Sun
31. 3. 2020 15:46
Re: kupé a kabrio
I takový vůz si na sebe musí aspoň trochu vydělat... Kvůli padesáti lidem ročně to dělat nebudou.
Avatar - Alf1k
31. 3. 2020 14:08
Re: kupé a kabrio
Já potkávám většinou spíš E-Coupe, ale taky málo a spíš v DE. V12 je něco neuvěřitelnýho, ale za 8 válec bych se taky nezlobil.. :yes:
Avatar - CHerokee
31. 3. 2020 13:23
Re: kupé a kabrio
Souhlas...to je sen. Pro mě jednu v kabriu :*)
Avatar - CHerokee
31. 3. 2020 13:23
Re: kupé a kabrio
Nevím, co jsou nejsou bídné prodeje. Kupátka občas potkávám. Já ho viděl při premiéře v Ženevě a čůral jsem olej. Výborný a plně dostačující je pak provedení 500 s 8 válcem...krásná jízda.
Avatar - 3_diamanty
31. 3. 2020 12:11
Re: kupé a kabrio
vyzera to tak ze S kupe aj S kabrio to maju uz zratene... a ocakavam ze ale aj par dalsich medvedov
Avatar - rohYpnol
31. 3. 2020 13:59
Doba automobilového temna opět za dveřmi
Období automobilové krize kolem roku 2010 bylo pro car fans zlé období... Ale bylo to předvídatelné.

To, co se děje teď, je automobilová elektropandemie... Ano, dá se čekat, že jednotlivé modely začnou na tuhle centrálně nařízenou elektrifikaci umírat. :-(
Avatar - rohYpnol
31. 3. 2020 13:53
Re: kupé a kabrio
Přesně tak. A že se jich neprodá bambilion?? Já myslel že o tom tyhle vyjímečné vozy jsou...