Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Koronavirus v autě: Opravdu jste úplně v bezpečí?

Doma nebo sami ve voze roušku nosit nemusíte, zatímco cestování hromadnou dopravou je poukázkou na onemocnění. Jenže se ukazuje, že ani v autě nejste zcela v bezpečí!
Zpět na článek
4. 4. 2020 10:52
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Respirator je potřeba pro zdravotní personál, ale je třeba si přes něj dát roušku, aby člověk chránil i okolí. Pro běžné lidi je skutečně kontraproduktivní.
Stejně ale předpokládám, že 80% lidi bude mít chorobu za sebou a ničeho extra si nevšimnou. Sám jsem měl před cca 2 měsíci dost atypickou virozu, ale koronavirus tu ještě nebyl (denně osetruju lidi ze zahraničí), takže jsem to klasicky přechodil a nevynechal ani jednu tréninkovou jednotku :D :D dnes už by mě to asi vyděsilo víc....
Hlavní je selský rozum, být opatrnej, ale zase se úplně neposrat
4. 4. 2020 08:43
Hlavně mít ffp3 respirator!
Z mojí pozice zubaře, kterej pracuje v tom nejrizikovejsim možným prostředí, mi připadá extrémně vtipné, jak se politici zahrnují luxusními respiratory a zdravotníci fasuji 3 masky na týden, zbytek jedou v běžných rouskach,stejne tak byznysmeni co sedí sami v autě s ffp3 respiratorem na ksichte. Proč? Aleono je to jedno, ta virulence je taková, že údajně nepomůžou ani ty skafandry. Takže neblaznete, utirejte si volant, a radicku, noste všude rukavice který potom vyhodite a myjte si ruce.
A že kabinovej filtr propustí virus? A odkud? Už máme takovej strach, že na nás korona číhá i ve vzduchu? Trochu rozumu :'-(
4. 4. 2020 09:37
Haha
A jak myslíte že to vypadá ve znackovem servisu nejmenované tuzemské automobilky(která je pro jistotu zavřená). Na příjmu komedie s odstupem 2 metry potom se omotá volant kusem igelitu a rychle na dilnu kde se v něm vystřídá několik lidí bez roušek kteří předtím byli v 10-20 jiných. Joo když jde o prachy vše jde stranou. Hlavně noste roušku v lese na procházce :))
4. 4. 2020 09:02
terasa
...po tomto clanku ani na terasu nepojdem..... :-) akou rychlostou lieta ten virus?Chcem sa dnes ist povozit na cabriu.... :-) :yes:
Avatar - Zetti
4. 4. 2020 09:29
nestraste furt virem
ja uz se ho zbavil, stacilo vypnout TV, necist noviny a ted i auto.cz
Avatar - Blue Sun
4. 4. 2020 09:36
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Je to chytrý virus, to jsi nepochopil? Zná hodiny, umí číst, umí si spočítat množství lidí, poslouchá zprávy...
Avatar - Ja Prvni 123
5. 4. 2020 18:10
Úplně v bezbečí?
Jediný jistý způsob, jak si zajistit, že nedostanu koronavirus, je se zastřelit...

:-)
4. 4. 2020 09:51
Re: Figurant
:D :D :D Však on to nažene tím "úžasným" tetováním! :D :D :D
Avatar - Dinar
4. 4. 2020 10:56
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Sám s respirátorem ffp3 v autě? Byznysmen? Kde, v Praze? Pokud ano, tak to byl mnohem pravděpodobněji nějaký ministerský úředník. Byznysmen je z principu člověk živící se vlastní hlavou, lze předpokládat inteligenci. U státních zaměstnanců s nárokem na nějaký lepší služební vůz, není inteligence nutným předpokladem, konexe k balíčku respirátorů “bokem”, naopak ano. 😉
18. 6. 2021 19:13
Virus
Nevím tedy jak vy, ale třeba já osobně jsem hodně opatrný a třeba i kvůli mé práci si takovýto respirátor nebo jakoukoliv ochranu musím pořizovat na své náklady... Hodně dobré respirátory, dle mého názoru, mají zde na těchto stránkách - https://rouska-velkoobchod.cz/…y-ffp2-cerny-c1/ , tak se mrkněte a mějte se hezky .)
Avatar - Ronault.
5. 4. 2020 23:25
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Nečekal bych, že zrovna ty budeš paušalizovat. Všichni businessmani jsou inteligentní určitě platí? A platí určitě, že inteligentní člověk se vždy chová solidárně k ostatním?
Asi těžko, jen kejháš, protože je to tvůj segment, nic více ;-)
Není to o povoláních, autech, ale o lidech
Avatar - Ja Prvni 123
5. 4. 2020 18:12
Re: nestraste furt virem
Už je to víc než 10 let, co jsem televizi vzal... a odnesl do garáže.
Asi po dvou letech od toho památného dne jsem ji prodal a zasádroval anténní vývod... a díky tomu si udržuji jakž takž duševní zdraví.
A to že to tehdy bylo o hodně "slabší kafe", než je dneska!
:-)
Avatar - _Karel_
4. 4. 2020 22:04
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Pointou bylo "v autě". A já tedy souhlasím s tím, že jezdit v autě s respirátorem je vítězstvím hmoty nad duchem.
A tady máme inteligentní "státní": https://www.idnes.cz/…5325_domaci_remy
Avatar - Blue Sun
4. 4. 2020 14:51
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Podnikatelé a podnikavci byli, spolu s vyděšenými pracovníky, první lidé, kdo skupovali zásoby respirátorů v době, kdy to ještě volně šlo... tak zase neplácej hovadiny o státních.
Avatar - xxc
4. 4. 2020 14:20
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Ja som tiež bol nejaký chorý, keď ešte len začínala pandémia. Aj ma dosť dusil suchý kašeľ.
4. 4. 2020 11:24
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
co se rozumí tréninkovou jednotkou?
Avatar - xxc
4. 4. 2020 10:00
Re: Hlavně mít ffp3 respirator!
Preto sa neoplati ani brat respirator, lebo to by sa clovek musel umyt cely a to nie je take realne.