Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford se v prvním čtvrtletí propadl do vyšší ztráty, než se čekalo

Americká automobilka Ford Motor se v prvním čtvrtletí propadla do ztráty, která byla vyšší, než se čekalo. Kvůli koronavirové pandemii, která zastavila poptávku po drahém zboží a přiměla firmy přerušit výrobu, čeká Ford další ztrátu i ve druhém čtvrtletí.
Zpět na článek
Avatar - WinDiesel
3. 5. 2020 09:53
No ale Mustanga mají v elektrice ........
….. a to se počítá !!!!!!! (do ztrát) :-!
Avatar - speedfred
3. 5. 2020 11:11
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Nová Puma sa mi celkom páči, ale s tou cenou sa totálne pos.rali.
Avatar - WinDiesel
3. 5. 2020 12:17
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
No vzhledem k tomu kolik peněz utratili na vývoj EV a "Autopilota", tak by opravdu v plusu byli ...
Avatar - WinDiesel
3. 5. 2020 12:20
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
No museli zvýšit ceny aby mohli nějak umořit náklady s vývojem EV a rádoby automatického řízení.
Některým značkám zvýšení cen projde, ale některé ostrouhají a mimo USA to bude Ford.
Vidíme odchod Fordu z Evropy v přímém přenosu.
Avatar - 3_diamanty
3. 5. 2020 10:50
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
ide to u nich od 10 k 5 tie posledne roky .... v septembri tohto roku zatvoria svoj dalsi zavod .. tentokrat na vyrobu motorov v UK vo walese https://finweb.hnonline.sk/…-zavod-vo-walese

snad pomoze nova kuga aj puma... :yes:
3. 5. 2020 10:50
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Kdyby ho neměli, byli by v plusu?
Avatar - speedfred
3. 5. 2020 12:54
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
V dílerstve kde chodím na servis jedna Puma (fakt pekná) je ale 810t Kč? Dobre, teraz tam je zľava asi na 740t ale aj tak. Pred 4 rokmi som kupoval Galaxy veľmi ale veľmi dobre vybavený za 889t Kč.Tiež je bez motora ale mám aspoň o válec viac ako tá Puma. :-[]
Avatar - Ozzman
4. 5. 2020 08:34
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Je to peklo, Puma je o třídu menší, než Kuga a tu jsme 2x kupovali jednou prrvadecku za 480(trend) s 5 tisíci a 2 měsíci starou (PC asi 600 tis v 2014) a druhou na podzim 2019, vybavenejsi(Titanium) a novou za 545 tisíc z původních 710 cenikovych. Takže toto je cena za Pumu přímo šílená... Ford se vyplatí koupit až tak po 2 letech, kdy je model na trhu...
3. 5. 2020 11:30
Ceny
V ČR býval Ford od poloviny devadesátých let do cca 2010 hegemon v dodávkách aut pro firemní flotily a i pro plebs (nepodnikatelský) uměly udělat zajímavé nabídky. Fusion byl velmi oblíbený mezi důchodci, což se člověk nemůže divit za cenu okolo 250 tis. V roce 2005 jsem se nechal najmou do velmi neprosperující farmaceutické firmy, kde ředitelským vozem byl MB E 500 pořízený v M 3000 (Charouz) a zbytek osazenstva měl Focusy kombíky v benzínu 1.6 od Charouze, financované Sixtem (taky Charouz). Sice byla celá flotila notně předražená, ale vzhledem k finančním výkazům byl spíše div, že jim někdo auta dodal ....
4. 5. 2020 09:51
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Na podzim jsem se byl jen tak kouknout na Focuse a vedla stála Fiesta. Když jsem řekl, že je drahá, tak prodejce odpověděl, že je to poctivě udělané auto a proto je tak drahé. Na adresu Focusu a jeho tříválců řekl - na západě s nimi problémy nemají ale v CZ ty tříválce jaksi nechceme. :-) Jinak je jasné, že on s tím nic neudělá. On to musí prodat, protože jen za prodané auto dostane provizi.
4. 5. 2020 22:30
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Zajímavé, mě prodejce u Forda odpovídal nemlich stejně,. Asi na to mají nějaké školení... :D
P.S. Jediné auto, o které bych v současném evropském portfoliu Forda opravdu moc stál, je Mustang s V8. Takže asi tak. ;-)
3. 5. 2020 23:19
Prodejci
Jestli všichni prodejci fungují jako ti, které jsem oslovil, tak se ani nedivím.
4. 5. 2020 10:32
Re: No ale Mustanga mají v elektrice ........
Jenom tvůj odhad obyčejného štamgasta fóra auto.cz Zdroje s nějakými čísly máš?