Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi z roku 1990 za dva miliony? Luxusní sedan ohromí stavem i nájezdem

Audi V8 je možná trochu pozapomenuté auto, v historii značky ovšem současně patří mezi její nejdůležitější modely.
Zpět na článek
Avatar - Stejsn
11. 5. 2020 22:05
Kufr
Kufr toho auta (fotka 73) je naprosto otřesný - víko bez tapecíru, nekryté zvedací péro... tohle jsem měl v Tempře ze stejného roku, která stála tak pětinu tohohle audi.
12. 5. 2020 00:41
nevěřím
Mě přijde baj-voko podle sedačky řidiče a koberečku, že to má tak 50 tisíc. Opěrky zadních sedaček jsou cajk, tak to má vypadat při 218km.
Avatar - Dinar
12. 5. 2020 07:50
Re: Kufr
Audi V8 je vlastně audi 100/200 z osmdesátých let, víko bez tapecírunku, nekryté pružiny a hokejky závěsů víka kufru jsou standardním dobovým řešením, tapecírování všeho přišlo až v devadesátkách. Podívej se na etalon, soudobou eskládu, má to stejně, jinými slovy, v tomto u aut z té doby třída nehraje roli, to bys měl jako vodbornej kritik vědět.
12. 5. 2020 09:16
Tento podivný kříženec...
...je podle mého názoru designově jedno z nejslabších Audi všech dob. A když ještě člověk vidí ten mohutný osmiválec, trůnící až před přední nápravou, a uvědomí si, jaké skvostné kousky v té době nabízelo BMW a MB, tak se těm mizerným prodejům vůbec nediví... :-( :no: Ale na druhé straně, každý začátek je prostě těžký a Audi vlastně zvládlo přerod v prémiovou značku v rekordním čase. :-) :yes:
12. 5. 2020 12:57
trochu mi to přípomíná
audi s80 z této doby kterou jako jeden z prvních proháněl tatík, tenkrát zaparkovaná na sídlišti musela působit jako zjevení :-)