Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota podporuje prodej aut i dovolenou v Česku. K novému vozu vám dá tankovací kartu

Japonská automobilka chce podpořit letošní trend dovolených v tuzemsku a navíc nakopnout prodej nových vozů. V rámci akční nabídky Best začne rozdávat karty na čerpání paliva.
Zpět na článek
19. 5. 2020 11:17
Re: Nechci slevu zadarmo
Je tedy mozne si vuz koupit o 5 tisic levneji bez te karty?
19. 5. 2020 08:58
Re: Nechci slevu zadarmo
Dobry den, tady Martin Peleska, Toyota CR. Chci vas ujistit, ze za kartu na palivo na 5.000,- Kc platime opravdu 5.000,- Kc. Preji Vam krasnou dovolenou Po Cesku! :-) :yes:
Avatar - pradeda777
18. 5. 2020 20:31
Well done Toyota...
....Oh, What a Feeling..... :yes:
Avatar - Mikesus
19. 5. 2020 20:17
Re: Aktuální informace
Yarise jsme ted objednávali, ale už nového. Potreba výměny za toho stareho yarise.
Proto jsme taky zjišťovali jaká je dostupnost. A právě že objednání konfigurace nebylo možné zajistit. Jen ty na skladě, a konkrétně v Praze kde jsem se ptal už neměli žádného.
19. 5. 2020 16:46
Re: Aktuální informace
Určitě jde o skladovky, myslím že jen v rámci Doláka mají tři. Proč bys objednával Yarise, když máš Corollu? Mimochodem měl jsem taky Corollu (1,6 VVTI, 3-dvéř hatchback, r.v. 2004) a strašně rád na ní vzpomínám.
Avatar - Mikesus
19. 5. 2020 14:21
Re: Aktuální informace
Takže se jedná o skladovku, nikoliv o objednávku. To je trochu rozdíl. Když nechci přes půl republiky skladovku, která nevyhovuje co chci, objednám yarise classic?
19. 5. 2020 12:36
Aktuální informace
Dnes jsem se zastavil v Toyota Dolák ČB a na můj dotaz ohledně dostupnosti Yarisu Classic (1,5 4-válec) by bylo řečeno, že je k dispozici do 14 dnů. Auto mají přímo na showroomu, jde o vylepšenou plakátovou verzi (která je za 299 tisíc Kč) o litá kola a nějaké další drobnosti za cenu 309 900,- v červené barvě bez nějakých výkupních či financovacích rádoby bonusů. Nejlevnější Aygo (se švihadlama) je za 198 tisíc a k tomu je ta karta v hodnotě 5 tisíc. Tuhle informaci sem dávám kvůli naší diskuzi s Mikesusem, který měl informace o problémech s dodávkou aut z Francie.
19. 5. 2020 10:28
Re: Nechci slevu zadarmo
Dobrý den pane Peleška,
a nezapoměl jste doplnit, že jste auta také o těch pět tisíc zdražili?

Nevím jestli plošně všechny, tak důkladně ceníky zase nestuduji, ale například u Corolly kombi 1,8 hybrid byla v akci BEST před akcí cena za výbavu GR Sport 660 tisíc Kč.

Teď je tam cena 665 tisíc Kč. To se ta tankovací karta fakt vyplatí. :'-(
19. 5. 2020 09:36
Re: Nechci slevu zadarmo
Mě je celkem jedno, jak bude sleva nasmlouvaná, pro mě je to prostě výhodnější. Bohužel (nebo bohudík) jsou tu zprávy, že bude pokles cen aut obecně a to výrazný, ať už to bude pravda nebo ne, lidi pokud jen trošku můžou, tak nákup auta odloží a drobné zvýhodnění to nezachrání. (ono asi ani větší ne, protože každej bude čekat na ještě větší)
19. 5. 2020 07:53
Nechci slevu zadarmo
Pro ty, komu to hned nedojde - misto aby vam dali slevu ja nevim 5 tisic, tak vam daji benzin za 5 tisic.
To si nasmlouvaji a stoji je to jen 3 tisice.
2 tisice prodejce usetril.
Ve jmenu stareho dobreho hesla "nechci slevu zadarmo".

A hned vypadaji jako dobraci, co vam chteji pomoct.
PR frci, v novinach jsou clanky, nadpisy, komentare a maminky hnedka bezi pro hybridni Yaris za pul mega.

Zatimco kdybyste dostali 5 tis slevu, tak si je muzete utratit kde chcete, ten benzin bohuzel muzete nabrat jen v CR.

Tato nevyhoda se tedy zduvodni tim, ze prece v dobe korony vam chteji strasne pomoct abyste mohli na dovcu po CR.

Freddka - tvuj kamos, ktery ti to vysvetli.
Neni zac.