Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Ford Ka: Brazílie má svou novinku (VIDEO)

New Edge Design žije! Zatímco v Evropě nás a naše spolupracující špionážní fotografy Ford napíná a stále drží nové Ka pod pokličkou, v Brazílií už mají svou novinku odhalenou.
Zpět na článek
neregistrovaný "Spyker"
23. 12. 2007 23:11
Re: ford ka
Hele ty chytraku...a to mame jet do Brazilie a napsat o tom knihu... premyslej :no:
anonym
23. 12. 2007 14:36
fůůůj!!!
To je teda commback..brazílie se má za co stydět...Vypadá to děsně a už z videa je patrné vidět náklony v zatáčce. Jsem snad jediný, kdo to vidí takle bledě? Mě teda nový Ford Ka nezaujal :no:
neregistrovaný "cartmaneric"
23. 12. 2007 13:49
Re: No tohle ...
odkial vies ze 1,4 TFSI zerie ako dvojliter? nevsimol som si toho ked som s nim jazdil. nezralo to ako 1,4l ale ani ako dvojliter. 7 litrov na sto nieje spotreba dvojlitra
anonym
20. 12. 2007 14:11
Re: No tohle ...
Miláčku, na které ženy působí jako magnet? Chtěl bych , abys nám o nich něco napsal- já jsem se domníval, že na ty ženy působíte jako magnet vy svojí pronikavou inteligencí
neregistrovaný "Fiti"
20. 12. 2007 08:32
Re: No tohle ...
No tak to se musím kolegy Toyotysti zastat. VW má potíže v tom, že není schopna optimalizovat process spalování. Např. variabilní časování ventilů a to jak sacích , tak výfukových, pak tu máme variabilní časování a zdvih ventilů. A pak další takové zlepšovátka, jako vracení části směsi zpět a větší pootevření škrtící klapky. Ono totiž škrtící klapka je zdrojem tlakových ztrát, je skoro lepší ji úplně odstavit a řídit množství paliva úplně na konci u ventilů jejich otevření. Pak tu máme úpravy povrchů kluzných ploch a snižování odstředivých a setrvačných hmot. Nejdál je asi HONDA, BMW, MERCEDES, TOYOTA. Jinými slovy VW totálně zaspalo dobu.
anonym
19. 12. 2007 17:55
ford ka
blbost neco posuzovat na obrazku ,jantari
neregistrovaný "M3rcury"
18. 12. 2007 21:39
Re: No tohle ...
Proč je nové Mondeo a Focus tak pěkné a toto takový... Ale to je můj názor, někomu se to asi líbí...
neregistrovaný "cartmaneric"
18. 12. 2007 20:59
Re: No tohle ...
no tak toto je dalsie male auto ktore nema design. kludne by sa mohlo predavat ako kia, daihatsu, alebo hociktore ine na svete.
Ja mam teraz Ka a som na neho hrdy. ma jedinecny design, kazdy ho zdialky spozna, na zeny posobi ako magnet a jazdne vlastnosti ma ako ziadny iny automobil tejto kategorie s vynimkou stareho mini.
anonym
18. 12. 2007 20:58
Re: No tohle ...
no tak toto je dalsie male auto ktore nema design. kludne by sa mohlo predavat ako kia, daihatsu, alebo hociktore ine na svete.
Ja mam teraz Ka a som na neho hrdy. ma jedinecny design, kazdy ho zdialky spozna, na zeny posobi ako magnet a jazdne vlastnosti ma ako ziadny iny automobil tejto kategorie s vynimkou stareho mini.
anonym
18. 12. 2007 20:35
Re: No tohle ...
emisie maju vplyv aj na vykon, na to pozor. Cistejsie spalovanie neznamena ucinnejsie. Castokrat je to presne naopak. A ucinnejsie spalovanie = nizsia spotreba ale aj vyssi vykon. Za predpokladu, ze objem spalenych plynov je rovnaky.
Avatar - 125S
18. 12. 2007 19:35
Re: ale no
Podle tvaru a velikosti bych řekl, že spíš překopaná Fiesta, i interiér je podobnej Fiestě.
neregistrovaný "rataj"
18. 12. 2007 18:46
ale no
hej detska no tak! tto nema s KA pre EU nic spoocne!!
neregistrovaný "Terry"
18. 12. 2007 17:16
Re: No tohle ...
Furt 1000x hezci nez to soucasne KA...
neregistrovaný "sestys"
18. 12. 2007 15:48
Re: No tohle ...
Emisne jsou ruku v ruce se spotrebou, ne s vykonem. Na to pozor. Je pravda, ze Skoda(VW) motory neumi. Snad jediny dobry je stary 1,8T.
Avatar - hattori_hanzo
18. 12. 2007 15:37
Re: No tohle ...
A není to ty blbosti tím že když ten tvůj starej kepl vyráběli tak byly emisní limity taky trochu jiný?Občas přemejšlej...
Avatar - delphino
18. 12. 2007 15:30
Re: No tohle ...
dokonce občas trhá i prodejní rekordy :-) třeba v Britanii je pořád nejprodávánější auto ve své třídě. I já mám své káčko ve firemním tuningu >:D a spokojenost. A jako celek sem i to nelíbí ale některé prvky bych si nechal líbit i na svém káčku.
neregistrovaný "No tohle ...."
18. 12. 2007 13:43
Re: No tohle ...
Suzuki Swift má tuším nějakých 73 kW na 1,3 motoru - myslíš, že pro Suzuki ( a jiné ) emisní limity na evropském trhu neplatí ? Asi sotva ...
neregistrovaný "Honza..."
18. 12. 2007 13:37
Re: No tohle ...
blbost, moje stará Toyota Cotolla 1,3 mela vykon 63Kw. v te dobe dokazala Skoda vytlacit takovy vykon akorat z 1,6 . A to bylo pred 8 lety. A co ted .... dohnala Skoda spozdeni v motorech .... NE. A ty nove Turbo benziny ? 1,4 TFSI zere jakou dvoulitr, ale odhaduji ze takovou zivotnost mit nebude. VW benzin bez turba neumi. na to jsou tu jini. Skoda to je hlavne turbo chrocht TDI a ulet desetileti 1,2 HTP.
anonym
18. 12. 2007 13:28
Re: No tohle ...
spatne ctes, skodovka by mohla udelat klidne jeste vetsi vykon nemit emisni limity ;-)
Avatar - da_b0mb
18. 12. 2007 12:16
Re: No tohle ...
presne tak. Korejskej design minule generace :no:
18. 12. 2007 10:57
Re: No tohle ...
Motor na papíře OK, ale ten design... Tohle v Evropě doufám neuvidíme :o( Staré Káčko bylo originální, taky už ho vyrábějí 11 let.... Tohle mě vůbec nevzrušuje
neregistrovaný "No tohle ...."
18. 12. 2007 10:17
No tohle ...
Hodně podobné na dva v Korei již vyráběné modely, hádejte které ... ;-) Jinak litrový čtyřválec s 54 kW je fajn, v Mladé Boleslavi by si měli vzít příklad !