Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Peugeot 208 je svoláván do servisů. Má hned dva problémy

Malá lvíčata vyrobená v posledních měsících musejí navštívit autorizované servisy. Řeší se totiž hned dvojice potíží ohrožujících bezpečí.
Zpět na článek
1. 6. 2020 19:25
Re: PSA svolávačky
Pokial viem bol ohľadom spoľahlivosti Peugeot minuly rok na prvom mieste v JD Power ;-)
1. 6. 2020 23:38
Re: PSA svolávačky
Jezdíme v PSA od 2002 a rozhodně si to nemyslím ani jsem nic takového nezažil. Nikdy jsem nebyl bez auta více než den nebo dva, rozhodně ne jako v případě závady na AT převodovce tehdy nového B5 Passatu 2,8 VR6, kterou nám dávali ve dvouleté záruce dohromady přes půl roku. Opravdu obdivuju, že tři měsíce po zahájení výroby jsou u PSA k dispozici informace o tom, že pro 55 vozů vyrobených toho a toho dne je svolávačka kvůli xy nepřesnosti, vadě výroby atp. Co by za to dali jiní, ta takovou sebereflexi a akceschopnost.
A ještě, bylo by možné dát pár odkazů na ty "všechny statistiky"? Díky.
1. 6. 2020 13:59
PSA svolávačky
Obdivuji tu přesnost, se kterou PSA dokáže lokalizovat potenciálně vadné díly nebo výrobu, rychlost, se kterou zpětně analyzuje své výrobky, a otevřenost, se kterou dává informace na trh a vlastním nákladem vady odstraňuje. Auto je složitý stroj, takže je jasné, že se chyby stávají a stávat budou. Co zákazníka skutečně zajímá je, jak účinný kontrolní systém má výrobce proti nim vyvinut a jak otevřeně o tom se zákazníkem jedná. A v tomhle je PSA naprostá jednička. Takže díky za osvětu, byť zadání článku bylo pravděpodobně úplně jiné.
5. 6. 2020 12:38
Re: PSA svolávačky
I ty popleto, PSA si za jednoroční zisk před dvěma lety koupila OPEL, nyní je na řadě Fiat. Zdroj i zde na auto.cz:
https://www.auto.cz/…roku-1999-127932
PSA je po Porsche momentálně nejziskovější automobilkou na světě.
Musí to být ale těžký svět žít v takovém bludu, jako předvádíš. Tak raději dobrou noc, sni dál.
2. 6. 2020 20:59
Re: PSA svolávačky
Proč bych hledal něco, co tvrdíš ty sám, co naopak nikdo jiný neviděl? Mám jinou vlastní, 18 let trvající zkušenost, zatímco ty jen pomlouvačné řeči bez jakéhokoli podkladu. Tak si ten svůj svět užij, diskutére.
2. 6. 2020 14:05
Re: PSA svolávačky
Pokud půjde cestou Renaultu,tak jen dobře. Třeba ve francouzských statistikách byl Renault mezi nejlepšími a PSA mezi nejhoršími. A Tavares cestou Renaultu asi jde, protože pomohl Peugeot zachránit před krachem. Prozatím.
1. 6. 2020 19:07
Re: PSA svolávačky
PSA je skoro ve všech statistikách spolehlivosti nejhorší.
3. 6. 2020 08:36
Re: PSA svolávačky
Vidělo to mnoho lidí a i proto musel nedávno číňan a stát Peugeot zachránit před krachem.
2. 6. 2020 11:52
Re: PSA svolávačky
"Ty statistiky si najdi. Nemám na to čas." - Tak pokud něčím argumentuji, měl bych mít možnost to doložit. Hlavně že máte čas sedět u diskuze. Jak má někdo hledat statistiky, které (možná) neexistují?
Avatar - LuCZiano
1. 6. 2020 13:00
Chudák dodavatel
Tahle chyba ho vyjde sakra draho, pro menší to může být až likvidační...
Avatar - xxc
2. 6. 2020 10:01
Re: PSA svolávačky
To je dost otazne, ci im Tavares pomoze. Mozno pojdu cestou Renaultu. Skor by som stavil na Di Mea v Renaulte.
2. 6. 2020 08:23
Re: PSA svolávačky
Ty statistiky si najdi. Nemám na to čas. Když jsem to řešil, tak jsem se díval na francouzské, německé a britské. A PSA bohužel patřil do kategorie nahoře huj a dole fuj. Ale třeba jim pomohl příchod Tavarese z Renaultu, který naopak patřil mezi nejlepší. Čínská záchrana PSA před krachem nebyla náhoda.
Avatar - _Karel_
1. 6. 2020 20:32
Re: PSA svolávačky
Jistě, v GB, kde např. Škoda, Seat, Dacia ve spolehlivosti porazí Toyotu, Mazdu, Hondu. Jen houšť.
Peugeot nikdy nebyl přebornikem ve spolehlivosti.