Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: BMW X1 - Akta X dostanou další díly

Úspěch BMW X3 motivuje mnichovské vedení koncernu k zavádění nových modelů. Tiguan a spol. jsou sice levnější a méně prémiovější, ale ve třídě to nepříjemně houstne. Cesta směrem nahoru je novými modely X5 a X6 již jasně vytýčena. Teď je čas jít dolů.
Zpět na článek
20. 12. 2007 00:20
Re: Začínají blbnout...
uplne suhlasim... podobny prispevok som chcel aj ja napisat ale nebudem ta opakovat.)
fakt je uz uz to prehanaju robia strasne vela modelov a zo vsetkeho robia kupe a SUV.... stara dobra klasika sa mi viac pacila.....
neregistrovaný "Brokermafia"
19. 12. 2007 22:54
Začínají blbnout...
BMW se bohužel pustilo do hloupého trendu obsazování všech možných tříd, které nesou zisky...Trochu zapomnělo z čeho vzešlo, jestli to tak půjde dál, tak budou vyrábět kropící vozy, autobusy a sypače tak jako Mercedes, který se tím v mnoha očích shodil a jeho zákazníci utekli k Audi, nebo BMW...včetně mě.Hezké vánoce
Avatar - Dinar
19. 12. 2007 13:40
Tvary
Klucí od Lémanů se před vánocemi asi nudí, tak si prostě zkusili do obrázku Imprezy domalovat BMW. Dobrej fujtajbl. :-O
Avatar - "Brňák"
19. 12. 2007 12:38
Jo tohle jo
Tento druh automobilu fakt můžu! Bude to jako R od Mercedesu.
Osobně se mi to líbí víc než SUV. Ale hlavně, kdo si jednou zvykne vystupovat s "nataženajma" nohama, ten nechce už nic, co je nízko položený.
P.S. Tím samo nemyslím Lambo, Ferrari atd. Tam je to o něčem jiným že..