Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW i8 definitivně mizí z výroby, poslední kus je unikát

Výroba sportovního hybridu měla být ukončena již v polovině dubna, kvůli pandemii koronaviru však poslední kus opustil výrobní pás teprve minulý týden.
Zpět na článek
16. 6. 2020 23:54
Re: Tohle bylo strašný auto
Vis prd.

Co to placas, schvalne jsem se na to podival a drzi to cenu o dost lip nez 911.

Galusky 245 hmm ... si dobre vzpominam na porovnavaci video kde se ukazalo, ze je to temer stejne rychle jako M3 na rovine i v zatackach.

A to ani nemluvim o designu, to je uplna bomba.
Ja to mam dobre prohlidnuty a nikdy se mi neokoukalo, totiz soused ho ma uz 5 let a jeste dnes vypada jak kdyby ho meli zacit prodavat az zitra.
Avatar - elektrikar
16. 6. 2020 21:39
Prius prevleceny za lambo
Tříválec na plyn :-[]

Majitelé si kupovali jezdící pomník - z druhé ruky neprodejné.
16. 6. 2020 18:24
Tohle bylo strašný auto
a je mi upřímně líto, že ho BMW vyrobilo a stejně tak je mi líto všech, kdo si ho koupili a mysleli si, že mají supersport.
Tříválec na galuzkách, pokud bylo navíc vybito, byl jen k smíchu. :no:
Avatar - elektrikar
17. 6. 2020 00:44
Re: Tohle bylo strašný auto
Design byl bomba než udělali ze skvělého konceptu ošizenou sérii...

PS: Toto auto si koupí opravdu jen divní agenti viz. poznamka s nabijenim v tomto videu... :no:

https://youtu.be/YhNk_JkrXm4
16. 6. 2020 19:07
Re: Žádná škoda,...
Těch válců mohlo bejt i víc - koukej AMG GT nebo R8.
Sami se vodvařili.
16. 6. 2020 18:59
Žádná škoda,...
...to auto bylo od počátku strašný a totálně nesmyslný úlet. Kdyby raději BMW postvilo pořádnou novodobou M1 s řadovým přeplňovaným šestiválcem! ;-\
Avatar - JirkaVejrazka
17. 6. 2020 09:29
Re: Prius prevleceny za lambo
Jel jsem v LC500h - na hybrid to nebylo spatne svezeni ;-)
Avatar - JirkaVejrazka
17. 6. 2020 09:15
Re: Prius prevleceny za lambo
Vsak ma to CFRP s Priusem spolecne, i kdyz u toho Priusu jsou to jen zadni dvere a jen u plug-in verze ;-)
17. 6. 2020 05:36
Re: Tohle bylo strašný auto
Jistě sem dáš odkazy kde jsou ke koupi za zlomek ceny..
To je mi zase uvažování podle rovnice: já bych to auto nekoupil = je neprodejné...
17. 6. 2020 00:01
Re: Prius prevleceny za lambo
Trivalec, jo smej se.

Ale plyn, to fakt ne, je to benzin.

0-100 4,2s a za dalsich 10s tam mas 200kmh... M3 ma sotva o par desetin lepe..,

Ceny ojetin se drzi lip jak 911 nebo M3, takze z druhe ruky je to zjevne lepe prodejne nez 911 nebo M3...
17. 6. 2020 07:24
zase blabol
Super svezeni, placka ktera drzi na silnici a na ten vykon nepotrebujes koule pod kapotou co zere 20litru. Klauni z diskuze by se meli svezt
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2020 20:31
Re: Tohle bylo strašný auto
Nojo ve Freiburgu je pěknej kousek s 37t. km z roku 2014 za 119.888€

Roadster bejvaj trochu dražší = u nás na Tipcars od 1,7 do 4,2 mio
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2020 20:25
Re: Tohle bylo strašný auto
Galusky se píšou se S a rozměr pneu i8 je 245/40 R20 = ty si strašnej PINDAL

A hybrid není k smíchu = vono se to NIKDY nevybije, to nevíš ani po tolika letech?
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 15:51
Re: Tohle bylo strašný auto
Že má pravdu :*)

Že to je (nejen) o tobě = nejsi výjimečný patříš dokonce k VĚTŠINĚ :-)

Tak hybridy Toyoty si poblil, BMW zrovna tak a když k nim s 20ti letým zpožděním došla Škoda = napsal si "Do toho bych šel" TAKHLE holt funguje tvoje hlava https://www.auto.cz/…assat-gte-134634 :-!

A místo POUČIT SE tak se jen hádáš urážíš a vymýšlíš si = jako s tím losím testem kde DESÍTKY LET VÍME že to nejde ubrzdit a PROTO vznikly losí testy. Si potvrdil to Vaculíkovo.. ;-)
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 09:41
Re: Prius prevleceny za lambo
Teď sem ti odpověděl a příspěvek ZMIZEL = což se dřív občas stávalo ale myslel jsem že už to vyřešili = fakt neskutečná new platforma = kolik let to bude trvat než jí dostanou na původní úroveń? ;-\

Nicméně příspěvek začínal takhle :yes: :yes: :-)

A teď s podzimem s modelým rokem ´21 přichází vylepšení tak jsem zvědav ;-)
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 09:15
Re: Žádná škoda,...
Smutná REALITA ne pindání je že k největším ležákům a projdejní propadák je V8 a všechny 3 verze 8 řady
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 16:48
Re: Tohle bylo strašný auto
NAVŽDY budu DOUFÁM chápat HODNĚ jinak než ty :*)

Je to furt systém Jerry.Gunmann = když něco poplet 100x i do diskuzí kde sem napsal muňkoval. No a tím se NIC naproto NIC nezněmnilo = na tom ŽE si to poplet ;-)
Ty si jako obvykle nezklamal = a kritizoval ne ty mraky muňkování "aha chybka", ale to že sem na to jednou za čas reagoval vysvětlením OD kdy a PROČ jerry tolik muňkuje :-)

Ale TAKHLE se nikdy nepoučíš = prostě losí testy sou potřeba a aktuální generace aut koncernu má slušný faux pas. Ale to sem tu psal už loni na podzim = když škodovky museli vyřadit = bez vypnutýho ESP nebyly schopný losí test VŮBEC dokončit! To už trochu zlepšili ale furt to stojí za prd

Hrajeme každej ZCELA JINOU HRU = ty o machrování kdo bude mít poslední slovo a aby náhodou nějaký tvoje faux pas nezůstalo JAKO neokecaný = já jen uvádim věci na pravou míru = a rád říkám fakta a NESNÁŠIM hoaxy a nemám rád plácání ;-)

Hele bojovníku PROTI hybridům pokud to neni Škodovka = co francouzskej hybrid https://elektrickevozy.cz/…ack-e-tense-test
Avatar - elektrikar
17. 6. 2020 00:39
Re: Prius prevleceny za lambo
Trochu ironie... To byla narážka, že už jen to LPG tam chybí... :-!

Jojo, sleduju evropske aukce ojetin a tu likviditu vidim :yes: :yes:

Jediná dobrá věc na tomto priusu je CFRP.
16. 6. 2020 22:13
Re: Tohle bylo strašný auto
Muzou bejt hrdy na to ze vyhodili furu penez za takovej vynalez :D Chtit neco sportovniho tak za ty penize se da sehnat mnohem hodnotnejsi auto. Tohle mohl koupit leda blazen co nema hluboko do kapsy a nezalezi mu na jizdnim zazitku. Proste jen hybridni pozer.
16. 6. 2020 19:00
Re: Tohle bylo strašný auto
Hlavně jsou teď ti majitelé nasr...aní z hrozivého propadu těchto hybridních srágor, bylo to strašně drahé a teď je to prodejné jen za zlomek této ceny, jestli vůbec.... ;-\
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 16:45
Re: Prius prevleceny za lambo
NEmusíš FURT OPAKOVAT = že to o emisích který celoplanetárně snižujeme už v době kdy si byl u táty v koulích = doteď nechápeš. Prostě JEN opakuješ že se to musí zrovna teď zpomalit = protože NĚKTERÝ výrobci zanedbali vývoj

Jo líbí se mi fakt hodně a jako nej auto značku v profilu mám Koenigsegg

A to kam si došel v urážení fakt už HODNĚ přešlo hranice čehokoli. Tohle je bohužel jeden z webů kde na všechno serou = i na malym webu to no problem hlídat jde https://www.hifi-voice.com/…-robin-hood-zero#… a můžeš říct JAKÝKOLI názor ale ne v jednom příspěvku xy vulgarit

Chce to jen pochopit PROČ se celoplanetárně a Evropa vzdycky byla a viz třeba ten končící Lex IS dodnes je FURT POZADU. Naprostý absurdní šílenství co předvádí část lidí jako ty = že příští generace koncernu by mohla mít problém splňovat to co minulá Toyoty a Lexusu ale napřed sou i jihokorejci = je fakt smutná. Výkony a velikost aut který to zvládaj už dneska stejně jako reálnej průměrnej výkon aut v Německu jediný zemi kde to trochu de využít = viz dřívější odkazy

Jo kovaný BBS kola snížený těžiště karbnonovejma dílama karoserie výztuhy v motorovym prostoru přítlak +27kg na zadní nápravě odlehčený díly podvozku keramický brzdy a atmo V8 = jo hodně se mi libí
Ale drtivá absolutní VĚTŠINA = tý stačí na denní pojíždění nějakej Prius. A je to nejspolehlivější pohon na planetě = s fakt malou spotřebou. Že sou výjímky jako TY kterýmu nestačí +50km/h nad maximum = a to tam v okolí nemáš žádnou dálnici takže +90 km/h nad povolenej limit = no tak těch pár ať si klidně koupí něco co nemá elektronicky omezenou maximálku
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 09:11
Re: Tohle bylo strašný auto
Zajímavý jak furt všude platí to Vaculíkovo o autech a tady to je o autech = že buď víš znáš rozumíš nebo PLÁCÁŠ a VYMÝŠLÍŠ SI = a zajímavý že realitu pak netrefuješ půl na půl, ale asi jako ty a fostek a Arese (nejen) v týhle diskuzi ;-)
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 10:16
Re: Prius prevleceny za lambo
Tak to prostě není = otázka je PROČ si vymýšlíš

Nevim co si kde viděl, ale mám nečeského nestrejdu co měl všechno od Ferrari přes Lambo po Bentley a když jedno takový před pár lety prodal od té doby je nejoblíbenější návštěvník s nejvyšším bonusem několika luxusních autopůjčoven. Nejdřív tam utratil těch 88 tisíc éček za co prodal to AMG a jak to tak bejvá pokračuje dál a dál a dál = půjčuje si vždycky tak na týden dva někdy tři. A samozřejmě zkusil i BMW i8. Má maličko nepatrně větší schopnosti zkušenosti než já a ty = myslim dohromady. No a čoveče = vidí to ÚPLNĚ JINAK než ty

Takže otázka je PROČ = proč lidi jako ty bojujou proti.. no zjednodušeně všemu modernějšímu novějšímu atp.? :D
16. 6. 2020 20:54
Re: Tohle bylo strašný auto
Máš pravdu👍
Avatar - Hammunasakra
18. 6. 2020 08:11
Re: zase blabol
No popravdě u HODNĚ lidí jo = lidí co jen tady sou často v PŘÍMYM ROZPORU se závěrama testů, s principem věci = je HODNĚ

Takže jo osobní zkušenost je fajn = ale ZNÁM tu lidi co zarytě tvrdí že.. :-!
Ale ZAJÍMAVÝ je jak ti/vám nejde zkombinovat OBOJÍ = kdo čte neumí psát a kdo píše neumí číst? OPRAVDU hrozná je asi možnost = že jo víc čtu a jo SOUČASNĚ sem vyzkoušel víc aut víc značek víc pohonů než ty :-)

Mě je v oboru velmi sympatickej Martin Vaculík = má fakt HODNĚ načteno a https://www.dp-race.com/…alec-s-manualem/ a nevylučuje se to ;-)

A fakt NEVIM co vymejšlíte za blbosti o šířce pneu = vy sami jo? :-O

K tý PRAXO-TEORII šířka pneu = 245 je tak akorát = větší širší sou ROZHODNĚ hezčí, vo tom jako žádná. Ale víme že.. v mnoha ohledech už HORŠÍ

A řikat šířce 245 galuZka = je hloupý machrování = to Z místo S tomu odpovídá
Podívej se na jakejch kolech pneu eště nedávno i velmi výkonný auta. Dneska má babička na C3 R3 1.2 PureTECH disky 16´´ :D

Vrcholný Ferrari F512M V12 který pamatuju i já a který nestrejda před pár lety prodal mělo 18´´ = to má dneska každá plechovka i škodovka běžně používá 19 a 20´´
17. 6. 2020 16:13
Re: Prius prevleceny za lambo
Nezbláznil ses náhodou? Tobě se líbí auto bez baterek, který násobně překračuje limity EU na emise CO2?
Avatar - Hammunasakra
17. 6. 2020 10:23
Re: zase blabol
No tak se NEchovej jako zoufalec s holym zadkem = jednoduchý ne? :-)

Fakt ti 245 na 20tkách přijde úzký gumy? Je to celkem malý auto

Fakt to s těma PLKAMA už přeháníš = chvíli to baví ale když furt JEN plkáš.. :no:
17. 6. 2020 10:02
Re: zase blabol
Opšt vycházíš ze svého předpokladu, že všichni jsme zoufalci s holým zadkem.
Já v tom párkrát jel.
Elektrika jde po 5 t minutách do kopru.
A nesedí to. Když to má ty úzký gumy a váží to jako Huracán, jak to asi proti němu sedí t chytráku.
A největší problém jsou brzdy. Tupý oceloti dávkovatelný hůř, než keramika. Asi něco s rekuperací. A ty přední pneumatičky tomu nepomáhají, když už to začne brzdit.. :no:
A jestli s myslíš, že někdo řeší spotřebu u aut za 4-5 mega, je to důkaz, že se tě netýkají. a "ten výkon" je tam chvilku po nabití. Rychle je šlus. Jedeš na vejlet, ráno párkrát zafrajeříš a cestou zpátky jsi za otloukánka pro HH.
FOSTEK RULEZ!
Teď poděkuj za analýzu a informace a kaj se.
17. 6. 2020 09:58
Re: Prius prevleceny za lambo
No takže nakonec je i M3 rychlejší? To jsme ani nevěděl. No a hlavně i levnější.
btw přestaň z těma číslama - přeci nejsi vůl. Ty parametry, co píšeš, to má JEDNOU. Už při druhém plném delším zrychlení to vadne. Tak to prostě je.
Po pár ostrejch kilákách je z toho nešťastnej tříhrnek a za volantem zoufalec, co dělá, že už nezávodí. Párkrát jsem to viděl.
17. 6. 2020 09:55
Re: Tohle bylo strašný auto
Ano, 245 jsou na rádobysupersportu galusky. A vpředu jsou myslím ještě užší. :-!
Avatar - 3_diamanty
16. 6. 2020 19:49
Re: aj daco na nom zarobili?
ktovie kolko prachov na tomto cude premrhali ... ale tak s tym sa nikto chvalit nebude to je jasne
17. 6. 2020 16:07
Re: Tohle bylo strašný auto
Zjevně si nepochopil krom jinýho ani diskuzi kolem losího testu. Že mě to jako nepřekvapuje. :D
Avatar - Hammunasakra
18. 6. 2020 08:09
Re: Tohle bylo strašný auto
Větší rozsah neni synonymum pro guláš ;-)

V desetiletí dopředu známejch emisích který sou ca podobný CELOSVĚTOVĚ většinou je napřed Kalifornie a Japonsko ale to sou detaily sou CELO SVĚTOVÝ my v Evropě na nich ofiko makáme od roku 1970 a ty podporuješ toho největšího flinka. NE ocenit ty který sou připravený, ale zastávat se toho co se nejvíc vykašlal = nevim jestli to plánovali obcházet systémem Dieselgate, no prostě je nejvíc pozadu. A hybridy Toyoty, BMW, Lexusu tě neberou dokonce hodíš i hodně kritickou poznámku OPAK byla první vlašťovka Škodovky = tak co ten frantík https://elektrickevozy.cz/…ack-e-tense-test AWD 300 koní 520 Nm 49 g CO2/km
18. 6. 2020 08:01
Re: zase blabol
To hamuna sice zkusenosti nema ale ma to vsechno nacteny ;-) totiz kdyz si o necem prectes tak je to vic nez osobni zkusenost. :D
18. 6. 2020 07:10
Re: Prius prevleceny za lambo
Ne tady kolem me zadna dalnice neni. Jen z Liberce do Turnova a umi byt i celkem volna :D Ale mas pravdu vetsine lidi max 180 staci.
Avatar - speedfred
17. 6. 2020 15:31
Re: zase blabol
Myslím že narozdiel od teba má aj nejaké skúsenosti s autami.
18. 6. 2020 06:59
Re: Tohle bylo strašný auto
Co to zase blabolis o jakym munkovani a proc sem tahas Jerry Gunmanna? Ty mas v ty svy makovici hroznej gulas :D
17. 6. 2020 13:35
Re: Tohle bylo strašný auto
Jako že za těch pár milionů nedokážeš sehnat jízdně hodnotnější sportovní auto nebo co znamená ta tvoje křečovitá odpověď? Ty se k týhle tvojí oblíbený odpovědi totiž uchyluješ vždy když nevíš co napsat :D :D