Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-AMG GT 4dveřové kupé může posílit na 800 koní. A nestojí to moc

Německá společnost G-Power představuje tři tuningové sady čtyřdveřového kupé pro všechny, kterým by snad standardních 639 koní přišlo málo.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
19. 6. 2020 17:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 6. 2020 17:38
Re: A TAKY ŽE JO!!! TWL!!!
Miluji tě! :yes:
19. 6. 2020 17:39
Re: Nestojí to moc
JJ, ve SVOJÍ KATEGORII 4,5*. viz já níž
twl ty paka to fakt udělali
Stejná kategorie - rychlej hezkej sedan nebo co - Stinger samo 5*
Objektivita musí být i kdyby na chleba nebylo. :-! :yes:
Avatar - speedfred
19. 6. 2020 17:23
Re: Nestojí to moc
Tak ono už aj séria je celkom zlo. :-!
19. 6. 2020 16:54
Re: Nestojí to moc
JJ, mě se nelíbí ani "krátkej" každopádně je to "normální" auto s parametry supersportu. Je to prostě husťárna a s těma 800PS to musí bejt zlo. :yes:
Avatar - speedfred
19. 6. 2020 15:49
Re: Nestojí to moc
ach jáááj tebe to nedá si nekopnúť. 😂
za mňa je toto jeden z tých škaredých súčasných MB.
19. 6. 2020 15:26
Nestojí to moc
akorát je potřeba počítat s cenou převodovky a ostatní komponentů zajišťujících přenos síly a taky asi s věcma co se staraj o emise. Nechci bejt škarohlíd, ale tyhle úpravy (pouze) motorů (vrcholných) s sebou nesou rizika odedávna.
Stačilo načipovat 2.4 JTD a spojka klouzala jak sádlem namazaná. To je sice jednoduchý, ubohý a starý příklad, ale princip zůstává stejný. To je i jeden z důvodů, proč jsem upustil od navýšení výkonu o dalších +-200 koní.
U mého auta by to bylo tak brutální navýšení krouťáku (foukáním), že by to STronic podle mě nedal.
U toho Mercedesu z článku je zase problém ten, že je to spíš auto na normální ježdění (i s těmi parametry) a tam to odskáče určitě, ptz. to bude dlouhodobá věc.
Ale třeba se úplně pletu. Na :no: je to určitě.
Tenhle AMG je cool a VE SVÉ KATEGORII je určitě na 4*. Kdyby byl FWD a vypadal jako pitschuswagen a navíc měl někde nálepku JDM a kšiltovku na palubce, tak možná 4,5*.
19. 6. 2020 17:27
A TAKY ŽE JO!!! TWL!!!
Oni to fakt udělali!
Nedokázal to ani ve SVÉ KATEGORII!
https://www.auto.cz/…superauto-128229
CTR + SUPRA + STinger - Asian Fighters rule the 5* world!