Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Němci mají decentní tuning pro BMW řady 1. Jak se vám líbí?

Společnost AC Schnitzer představila první tuningové díly pro BMW řady 1 (F40) již v únoru letošního roku. Nyní přidává další várku.
Zpět na článek
Avatar - iudex
26. 6. 2020 16:43
Facelift
Tak jednotke žiadny dolepený splitter či iné tuningové veci nepomôžu, nakoľko neriešia hlavný problém: prerastenú prednú časť, naboptnalú masku a šikmé svetlomety. To bude musieť vyriešiť iba samotný výrobca faceliftom. Ostatne ten sa bavorským väčšinou podarí a dokáže zlepšiť aj nepodarený dizajn, viď predošlá generácia 1er, ktorej LCI dosť pomohol. Tak nezostáva než čakať na facelift jednotky. Dovtedy fakt radšej ten starý Golf R.
Avatar - CICERO
26. 6. 2020 16:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 6. 2020 09:30
Re: Facelift
Jj konecne to lidi uvidi nazivo a zjisti ze s temi prednimi svetly vypada Golf 8 fakt dobre. Ja uz jich videl po nemecku hodne a kdyz ma rozsvicena predni svetla (tj denni sviceni) ktera se zarovnaji s linkou masky (coz mozna delaji dobre az ta priplatkova svetla to nevim), tak proste podle me vypada super.
Ale to je jedno, haters gonna hate... :-)
26. 6. 2020 18:21
Re: Facelift
profil a zadok je super ... predok diskutabilny, ale naživo nie je vobec taky zly ako sa "tvari" na fotkach. mne sa 1er paci a s 35ix ide o vyborne auto.

PS : sused si kupil novy Golf v R-line packete... prekvapivo vyzera ( podla mna ) velmi dobre. predne svetla nie su take tragicke ako na fotkach.
Avatar - speedfred
26. 6. 2020 17:14
Re: Facelift
Áno G7 v GTI je ozaj pohľadné auto, ale ako som očumoval túto 1er v nejakom pakete, s peknou farbou a slušnými diskami tak to nebolo zlé na živo.