Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ze závodníka fenoménem: Co dělá Hamilton nebo Rossi jinak?

Šestinásobný mistr světa F1 Lewis Hamilton válcuje sociální sítě a Valentina Rossiho miluje celá planeta. Co dělá ze závodníka fenomén, který si podmaní publikum na celém světě?
Zpět na článek
Avatar - _Karel_
25. 7. 2020 17:16
Re: Cože?
Souhlas, ten černoch je hroznej ko. ot.
Avatar - maxi!
25. 7. 2020 16:40
Cože?
Prosím vás nespomínajte tieto dve mená v jednom článku! Rossi a Hamilton! Dokonca ich nespomínajte ani ten v ten istý deň! To sú dva úplne rôzne prípady! Nechcem byť na nikoho hrubý ale to čo sa vo svete deje zo mňa urobil rasistu!
25. 7. 2020 17:25
Rossi - H.....
Hamilton Rossimu nesahá ani po podrážky bot !!! Rossi jezdí nejvyšší kategorii motocyklů víc jak 20 let a vždy se snažil bavit diváky a nebál se si ze sebe udělat legraci - např. po chybě a pádu si na další závod nechal na helmu namalovat osla a pro pohár vítěze přišel s oslíma ušima a úsměvem od ucha k uchu, atd. atd. atd. -toho by H. nebyl nikdy schopen, stačilo mi když podrazil ( NABONZOVAL) vlastní tým, který ho od mala vychoval v prvotřídního pilota F1 -McLaren. Od té doby mám o tom bonzákovi jasno... Opravdu ty dva už nezkoušejte srovnávat !
Avatar - 3_diamanty
25. 7. 2020 18:40
Re: Rossi - H.....
paci sa mi ako si vymenili masiny https://www.youtube.com/watch?… .. su to borci... clovek ich nemusi mat zrovna nejak rad po povahovej stranke aj to co robia mimo svoj sport aj to ako sa obliekaju a podobne ( ani ja alika povedzme ze moc nemusim v tomto smere ... ale aj napriek tomu sa uz moc tesim na jeho navrat do F1 prave preto ze je fantasticky pretekar ) ..... faktom je ze v tom co robia su tito chlapci neskutocni a bez nich by to nebolo ono ... ved co robi alik aj hamik mimo monopost a kde prave zuruju je mi fakt jedno je to koniec koncov ich vec .... alebo kde sa nalieva prave kimi ked zrovna nesedi v monoposte ma tiez nejako netrapi .. ved nech sa napije chlapec ked je "smadny" v pohode ... a bohu dik aj za tuto slobodu ze piloti uz nie su len nejake chodiace stroje s poker face-om ( lebo uz to miestami aj tak vyzera u niektorych ) ale nadalej su to ludia ako kazdy z nas ( so svetlymi aj tienistymi strankami ) ..... ako pre mna su najdolezitejsie stejne len ich vykony na trati.. to je to vo co tu go .. zbytok ani nema zmysel riesit ... tuto pracicku uz poriesi bulvar ktory ale normalneho fanusika sportu aj tak nezaujima :yes:
Avatar - 3_diamanty
25. 7. 2020 18:08
povedal by som
ze k megauspechu ( obzvlast v F1 ) treba toho dnes uz hodne ... talent, peniaze, spravnych ludi na spravnych miestach, schopnu techniku .. pretoze mat len talent nestaci ( vid alguersari, bourdais, kobajasi a pod ) .... takisto mozete mat okolo seba spravnych ludi aj peniaze ale bez nejakej tej nadstandardnej davky talentu opat ziarivym esom nikdy nebudete ( petrov, maldonado ) ... a v F1 je k tomu vsetkemu este vsetko brutalne zavisle aj od techniky ( to nie je ako tenis ze jo kde sa spoliehate len na seba a svoje schopnosti ) ... takze aj ked mate peniaze a talent ale nemate schopnu techniku tak ste opat v pr .... ved vieme kde.... takze je to vsetko urcite suhra mnohych faktorov... je to take kusok puzzle... vsetko musi pekne do seba zapadat inak ten ocakavany uspech mozno nikdy nepride ... ono v sporte ( a aj priamo pred branami F1 ) je dnes dalsich xyz mladych sikovnych talentov ale bohuzial nemaju uz peniaze ani spravne kontakty a moznosti sa dostat tam kde sa dostane len par vyvolenych... no a v neposlednom rade samozrejme aj po zdravotnej stranke musi byt clovek fit ... bez toho to tiez nejde .... lebo s nizkym krvnym tlakom sa tiez asi zle zavodi... alebo s nohou v gypse....

v sucasnej F1 vidim dnes viac velkych hviezd.. okrem hamiltona je tam uz aj verstappen ... ale aj vettel este snad nepovedal posledne slovo ... a tesim sa aj na navrat alonsa ktory tiez nikoho nenecha nikdy chladnym a je tiez nadalej urcite jednou z najvyraznejsich postav sucasnej F1 :yes:
Avatar - 3_diamanty
25. 7. 2020 18:57
Re: Hamilton???
stastie praje pripravenym ... a tu to plati do bodky

na druhej strane F1 nikdy nehrala ( len ) na ferovost a krasne modre oci ... vzdy tu slo aj o stastie prachy talent ... a ... proste o suhru viacerych faktorov.... lebo len ciste stastie fakt nestaci aby si bol pilotom F1 a to rovno este aj nejakej top stajne.... inak videl si vykony hama uz v GP2 este pred jeho vstupom do F1? uz vtedy bolo jasne ze je kusok inde ( talentom ) ako "zvysok sveta" a... odporucam kuknut nejake tie zostrihy a videa ... toto fakt nie je o stasti ... ale kto umi tak umi
Avatar - wakantanka
25. 7. 2020 19:40
Re: povedal by som
To čo si tu popísal viac či menej platí v každom motoristickom športe, nielen v F1. 🙂
27. 7. 2020 10:29
Re: Hamilton???
Jezdec je to super ale Rossi zvladal vyhrávat na všem a hlavně není takový rozdíl mezi týmy. To v F1 má prostě Hamilton auto kterému nikdo nestači a průměrného parťáka (když tam byl Rosberg tak to bylo alespoň zajímavé) prostě je to top jezdec, nebýt ale tak dokonalého auta tak má 2 max 3 tituly.
27. 7. 2020 10:22
Ani náhodou
Tak za A Hamiltona plno lidí nesnáší narozdíl od Rossiho a Rossi vyhrál na několika motorkách i když třeba nebyly nejrychlejší (hlavně u motorek není tak velký rozdíl) Hamilton vyhrál jednou s Mclarenem kdy měl konkurenci a teď má prostě tak super auto že mu může konkurovat jen týmový kolega (který je ale průměrný) ano Hamilton je super jezdec, ale nebýt tak super auta tak má jeden nebo dva tituly to Rossi je prostě legenda.
Avatar - wakantanka
26. 7. 2020 19:17
Re: Re: povedal by som
Ehm, vieš ako to u nás chodí, keď sa robí niečo, tak všetko naraz. Skús ísť v špičke z PO do VT a cestou porodíš 😂
Okrem toho úseku v Šebastovej tam sú ďalšie 4 so semafórmi. A podľa tempa prác to nevyzerá, že to do konca roka stihnú ...
Avatar - 3_diamanty
25. 7. 2020 20:58
Re: povedal by som
uz hned v prvej vete co som napisal je jasne ze to plati vseobecne ( a obzvlast v F1 )

dnes som bol v PO u babky a mate to tam fajne rozkopane od lubotic smerom na niznu sebastovu ... cely PO rozkopany ... co sa to tam preboha deje... hruza a des.. a to bola sobota cez obed .. v pracovnom tyzdni to musi byt masaker tie kolony tam... nezavidim...