Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Změny ve Škodě pokračují, končí šéf českého zastoupení

Luboš Vlček z automobilky Škoda Auto neodchází. Povýšil, protože bude nově odpovídat za aktivity značky Škoda v západní Evropě.
Zpět na článek
Avatar - _Karel_
22. 7. 2020 15:51
Re: Vlček
Jj, na jeho "SUV" jsem málem zapoměl :D
Na přesdržku u čecha a českých rozhovorů.
22. 7. 2020 13:32
Re: Vlček
Myslím si, že dneska v tak velkých firmách nejsou nijak zásadně schopní nebo zvlášť nadaní manažéři. Pojedou podle nějakého strategického plánu, kde budou mít vše zanalyzované ze všech stran a rozpracované do detailu v Balanced Score Card. Takové firmy to umí s dodavateli, tam umí využít své síly. Bohužel lidé a firmy (čili zákazníci) většinou podle jejich plánů moc nejedou a ani asi nechápou, co se po nich vlastně chce. Pokud se nahrazuje manažerský kus za jiný manažerský kus, který má stejně naučenou metodologii, tak se nedá předpokládat, že by se něco mělo měnit.
Avatar - _Karel_
23. 7. 2020 08:25
Re: Vlček
Esjuvi používal i v českých rozhovorech.
22. 7. 2020 20:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Martin911Turbo
22. 7. 2020 15:27
Re: Vlček
Naprosto souhlasím a to jeho slovní spojení sjůví jak to vždycky v rozhovorech vybalil z toho je husina na zádech :-)
Avatar - _Karel_
22. 7. 2020 15:19
Re: Vlček
Mě ani tak nešlo o hodnocení jeho celkové práce. Mě se otevírala kudla v kapse kdykoliv promluvil. Planý tlachy, nic kloudnýho z něho nikdy nevypadlo. A ještě používá angličtinu kde to není nutný - např. Superb ÁJ VÍ.
22. 7. 2020 14:25
Re: Vlček
U týchto manažérov nehrozí presadzovať svoj pohľad na vec, novú stratégiu, metódy... a nedajbože riskovať, že sa vláčik kdesi zasekne. ;-)
Avatar - _Karel_
22. 7. 2020 13:16
Vlček
Nevím, jaký byly nebo nebyly jeho managerský schopnosti, ale kdybych ho hodnotil podle jeho verbálních projevů, dal bych mu do ruky koště. Pokud snad měl tvořit tvář české Škody, já po něm plakat nebudu, mírně řečeno.
Avatar - rohYpnol
22. 7. 2020 21:45
Za neschopnost povýšit!
Ano, soudím jen podle projevů a veřejných vystoupení. Ale neměla to být významná součást jeho práce??

Pochybuji, že směrem dovnitř byly jeho kvality natolik jedinečné, že by dokázaly omluvit jeho vystupování a projev.
Avatar - rohYpnol
22. 7. 2020 21:42
Re: Vlček
Za mě bylo vidět, že je to jen hromádka naučených frází. Automat na PR kecy. Akorát blbý že "eSjúVí" bylo jen pro anglické novináře :-!

Upřímně, i Siri má přirozenější projev jak Vlček :-!
Avatar - rohYpnol
22. 7. 2020 21:40
Re: Vlček
Jaký byl netuším. ALe jaký byl jeho veřejný projev vím naprosto přesně. Tristní.
Avatar - _Karel_
22. 7. 2020 16:49
Re: Vlček
Možná sis to povědomě smazal sám, polemizovat se mnou by od tebe nebylo hezký. Kór, když mám po Ozzym ten Obamův řád :D
Avatar - fOE
22. 7. 2020 16:31
Re: Vlček
fOE-ho pětiřádková reakce, kterou se nepovedlo uložit.

Vaše ACZ.
22. 7. 2020 16:22
Tfuj
Poslušní kravaťáci a kádrováci jak se patří. Zrovna těmhle dvoum vlezdo***kům až bude konec, tak si všichni oddychneme. Dejte radši peníze těm, co v té firmě pracují ! Tihle vyplňovaci lejster jsou syndromem neúspěchu celého koncernu.
Avatar - rohYpnol
22. 7. 2020 21:39
Re: Vlček
Přesně :yes:

Spíš si říkám, že bohužel opět platí že čím větší blb, tím vyšší pozice. Aneb neschopného za odměnu povýšíme.