Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojetý Fiat 500X: Stylově a bez problémů!

Před šesti lety doplnil Fiat nabídku modelů 500 a 500L crossoverem 500X. Po technické stránce představuje vůz paralelu k Jeepu Renegade. Ovšem každý z těchto automobilů cílí na jinou klientelu.
Zpět na článek
23. 7. 2020 08:21
500X
Společně s pumou nejlépe jezdící malé suv. Auto je velice fortelne postavené. Za ty peníze fajn auto.
24. 7. 2020 09:16
Re: Re: Tady předsudky pryč,
že retronepodarok
magor
nádherné úspešné kvalitné auto so super talianskym designom
ty nepodarok
Avatar - Martin911Turbo
24. 7. 2020 11:00
Re: Re: Tady předsudky pryč,
Prej retro nepodarok, jsi designer jako já, že máš právo komentovat design?
Design jak exteriéru, tak interieru včetně drobnůstek po celém autě kdy si design tým vyhrál
23. 7. 2020 18:03
ideální druhé auto do rodiny :-)
.... mám v plánu ho časem koupit.... řidič se pobaví, ženský se to bude líbit a bude se jí to dobře řídit.... 5 let starý s 1.6 e-troq (atmo benzín) pak bude v pohodě sloužit klidně dalších 10 let :-) Ideální kára....
Avatar - sorpersa
23. 7. 2020 14:55
Svetluška
No ja ho mám 3 týždne, takže ako ako jazdenku hodnotiť nemôžem. Ale ako nové: je krásne má úžasný design, ktorý myslím nezostarne, pretože stačí pozrieť na 10 ročnú 500 a napr. picanto a viete, čo nestárne. Daňou je batožinový priestor... fakt nič moc, bol by väčší, avšak je v ňom originál plnohodnotné AL 17 koleso, to zaberá fakt veľa miesta. Motor mám novinku 1,0 FF. Nedokážem pochopiť ako tri valčeky o veľkosti CC Coly dokážu robiť s 1,5 ton autom čo robia... to auto ide ako ďas fakt... a podvozok je jedna báseň. Sedí ako prilepené, absolútne neplatí že SUV vyššie ťažisko v tomto prípade, je neskutočne dobre naladené. Tu je však daňou za super živý engine a mohutný podvozok spotreba... k papierovej sa neblíži ani náhodou... na to si treba kúpiť TSI... :-) Interiér nádhera, použité kvalitné materiály... V tejto cene sú určite autá ktoré sú viac simply clever, ale to je na 1. mieste CUORE... :-)
23. 7. 2020 14:26
500X
... máme v rodině 500X 1.4 Multiair a ten motor nemá chybu. Auto má sice trochu tvrdší podvozek ale jinak super. Další výhoda je viceprvek. Za ty peníze je to velmi dobrý kup.
Avatar - wakantanka
23. 7. 2020 16:57
Re: Re: Tady předsudky pryč,
Keď ti nesedí retro design zoberieš Renegade. 🙂
Avatar - KANKUNEN
23. 7. 2020 08:32
Tady předsudky pryč,
ale to auto bych bral v designovém stylu Grande Punta nebo Bravy, to retro dokola se už okoukalo a nejhorší je ta stará kulatá přenosná televize na palubce.
Avatar - Martin911Turbo
23. 7. 2020 15:51
Servisní intervaly
Na mém Jeep Renegade 4x4 Limited s MultiJet 2.0 103kw je servisní interval 20 000 Km včetně oleje
Olej měním po 10 000 km
Naftu lepší + samozřejmě VIF
Podvozek, tuhost, 4x4 je perfektní není co vytknout
Naopak hluk na palubě, motor je hlučný, v zimě více, v zimě vibruje jak volant i auto, dělá to u všech aut, je to vlastnost ne vada...
Elektroinstalace díky výbavě Limited je krizová, už jsem měl 2x odtah do servisu, nepojízdné auto...
Avatar - twistedTSD
23. 7. 2020 12:26
Nope
Nejdůležitější informace je ten 40tisícový interval. Výhodné dehty s vyšším nájezdem a "pravidelným servisem" budou dobré možná tak na shození ze skály.
Avatar - kari.laz
23. 7. 2020 09:02
Re: Tady předsudky pryč,
Naprostý souhlas. Navíc ne všude ten retro design sedí. Na 500 super, ale pak z toho dělat MPV a SUV už moc nesedí, tam by styl Punta, Brava sedel podstatně více a věřím, že je hodně lidí, co netouží u SUV a MPV po "roztomilém" looku. Jinak to je asi jediné, co bych tomu vytkl
24. 7. 2020 07:30
Re: Re: Tady předsudky pryč,
Veď práve Renegade je retro nepodarok :no: