Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Panamera má za sebou facelift. Turbo S je nový vrchol s výkonem 630 koní

Panamera chce po modernizaci kombinovat výkon sporťáku s komfortem luxusního auta. Platit to má i pro nový vrchol nabídky, v podobě verze Turbo S.
Zpět na článek
27. 8. 2020 12:53
Re: Ten pocit když...
Opak bude pravdou, když vezmu do úvahy jaké ceny si za nejlepší elektrokáru současnosti Porsche účtuje a skutečnost, že Taycanů (3231 v EU) se letos prodává víc než Panamer (1895 v EU) nebo S-klasse (2695 v EU), tak mi z toho vychází, že Taycan je pro Porsche další dojná kráva.
Avatar - VDC
27. 8. 2020 11:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Dinar
27. 8. 2020 13:32
Panamera
byla od začátku jízdně zajímavé auto, na které ale se nedalo dívat. Ve druhé generaci přidala i něco pro oko, facelift jen cizeluje. Velmi povedené. :yes:
Avatar - Emel
27. 8. 2020 12:26
Re: Jak byla
Víceméně se jim daří to, co s Cayenne... tam byla první generace otřesná a teď už se to dá.
27. 8. 2020 14:24
4e hybrid
osmivalcovy nehybridni vrchol a k tomu naslaplej hybrid s lehkou V6, to je presne jak bych si predstavoval. Navic s vetsi baterkou. Tendle hybrid bejt v Touaregu R tak je muj. Navic si myslim, ze se koukame na novejsi S audiny vyssi stredni tridy s derivaty..
Avatar - kari.laz
27. 8. 2020 10:24
Turbo S
Je velká paráda. To jsou výkony a časy s takovým autem, že se tomu nechce ani věřit. Uz jen 0-100 za 3,1 v "limuzíně"

Porsche chrlí jednu skvělou novinku za druhou poslední dobou.
27. 8. 2020 20:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Vekacik
27. 8. 2020 14:18
Ring rekord
V textu s příchodem tohoto FL většina redakci, včetně tohoto článku a novinářů uvádí jak Turbo S zajelo ten rekord. Přitom když si vyhledám ty články o tom rekordu co byl ty dva týdny zpět tak ho zajela Panamera Turbo, nikoliv Turbo S, jak všichni píšou po dvou týdnech :D I samotné porsche tam zmiňuje “jen” verzi Turbo. Měli by jste si v tom udělat pořádek pánové. Podle mě si Turbo S nechávají do zálohy kdyby to někdo pokořil.
Avatar - white label
27. 8. 2020 13:38
Re: Jak byla
S tím "kombíkem" to mám přesně naopak.
27. 8. 2020 12:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.