Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jízdy Světa motorů: Mitsubishi přiveze téměř celou omlazenou nabídku

Již tento víkend se v Praze uskuteční první ze tří plánovaných Jízd Světa Motorů, na které nebude chybět ani značka Mitsubishi.
Zpět na článek
9. 9. 2020 20:05
Ale néééééé
"Jízdy Světa motorů: Mitsubishi přiveze téměř celou omlazenou nabídku"
A pak jí navždy odveze.
A tahle účast na akci, akcičce :no: ?
...Sbohem všem láskám dej, začíná výprodej... :no:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Zetti
10. 9. 2020 06:20
Re: Ale néééééé
Tak rychly to nebude, jeste minimalne rok se mits bude prodavat. Nedelej ze ti na tom nejak zalezi.
10. 9. 2020 09:35
Re: Ale néééééé
Tak asi k tomu mam trochu co rict. Treba jen proto, ze jsem nejaky novy Mitsu koupil a ted uz nebudu moct.
Jeste neco kafrale?
Avatar - Zetti
10. 9. 2020 10:29
Re: Ale néééééé
budou jiny
ty me rikej kafrale, kafras do kazde diskuse, ja ne
Avatar - Ozzman
10. 9. 2020 07:11
Re: Ale néééééé
Nejvyšší čas udělat si zase výlet s ASX a trochu si pokřivit záda, možná se tam stavím ! :D
Avatar - Zetti
10. 9. 2020 10:36
Re: Ale néééééé
Asi tam ani po tobe ani moc netouzi. Ne, delam si kozy, mozna se taky v nedeli stavim, tak 50/50, ale ASX projizdet nehodlam.
Ja byl projet Superba PHEV abych videl, co na tom auta lidi tak vidi. Vedel jsem ze ho kupovat nebudu, tak jsem do toho sel, abych zabil nejaky volny cas a sel jsem do toho s despektem. A ten despekt mi neopustil. Nepochopil jsem vubec nic. Stisneny prostor, hluk od motoru jak u spalovaku a nesmyslne nastavena rekuperace. Ne ze bych potreboval setrit energii, ale rekuperaci ladim zpomalovani bez slapnuti na brzdu. S despektem jsem prisel a s despektem odchazel. A ty jsi na tom stejne, s despektem k Mitsubishi prijdes a despekt zustava.

Tvoje pristi auto bude zase Ford. Ja nevimjake bude moje pristi auto, ale Ford to urcite nebude a skodovka nejspis taky ne
9. 9. 2020 21:44
Příspěvek připomíná spam. Je do rozhodnutí administrátora dočasně skrytý.
Rozbalit vlákno
0
9. 9. 2020 22:08
Zřejmě poslední záškuby...
...před opuštěním Evropy... :-( :no:
Rozbalit vlákno
0