Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Bangladéši se s tím řidiči autobusů nemažou. Jejich závodění v provozu nahání hrůzu

Záběry podivných situací v provozu se proslavilo především Rusko. Jak se ale zdá, Bangladéš má potenciál nabízet ještě bizarnější materiál.
Zpět na článek
Avatar - VDC
16. 9. 2020 07:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Stejsn
15. 9. 2020 23:26
Co v tom je za motor???
Pokud to video není zrychlené, má to odpich a maximálku asi jako formule! :-O
1. 4. 2021 10:13
silnice
U nás to sice není takový extrém, ale občas se autobusáci chovají taky jako čuňata. Ještě štěstí, že je v mém voze kamera do auta od http://www.auto-kamera.cz/, tak mám jistotu, že kdyby byl nějaký průšvih, pojišťovna bude mít důkaz. Ono je taky sranda, že když vám autobus obere v Praze na křižovatce bok, tak voláte na firmu, že se stalo to a to, řidič nic nepopírá, ale firma od toho dá ruce pryč s tím, že není důkaz. Tak jsem pořídil kameru do auta a je vyřešeno. Navíc mám i jistotu, že když mi auto stojí na sídlišti, tak to zaznamenává pohyb.
16. 9. 2020 23:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 9. 2020 23:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 9. 2020 16:58
Re: Čísla
Sorry, Nedocvaklo mi... :yes: :-)
Avatar - lyon667
16. 9. 2020 11:00
Re: Čísla
Proč se namáhat s nějakou vědou, když můžeš vydělávat majlant v Nike a Adidasu? ;-)
16. 9. 2020 10:46
Re: Čísla
Z článku jsem zjistil, že Bangladéšanů je 164 milionů a já jsem upřímně, nikdy v životě nezaznamenal ani jednoho z nich... Spojení jako bangladéšský hudebník, bangladéšský herec, bangladéšský vědec apod jsem zatím nikdy neviděl.
Možná bangladéšská prostitutka, ale nevím :-) :-) :-)
16. 9. 2020 09:07
Re: Čísla
Podla tych cisiel sa neda usudit nic. Pokial nevies kolko je tam aut na pocet obyvatelov, nezistis blizsie suvislosti.
16. 9. 2020 08:29
Čísla
Podľa tých čísiel v závere článku sa v Bangladéši jazdí bezpečnejšie ako v Čechách...